Neler yeni

Jailbreak - Sohbet ve Sormak İstedikleriniz

mrtcnck

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
IMG_6065.jpg beyler jailbreak butonuna basıyorum reboot atıyor ama cydia gelmiyor yardım olacak var mı ?

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Mekaonee

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air 2
Beyler elmada kaldım ben telefon açılmıyor haberiniz olsun. Bu arada yardımcı olacak birisi var mı ne yapmam gerekiyor ve ayrıca telefonu da kapatamıyorum sürekli yeniden başlatıyo

mrtcnck

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Beyler elmada kaldım ben telefon açılmıyor haberiniz olsun. Bu arada yardımcı olacak birisi var mı ne yapmam gerekiyor
12.1.1 Beta 3 imzası hala açıksa geçiş yapabilir yada 12.1.3/12.1.4 ipalarını indirip dfu modda sıfırlayabilirsin

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Berk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Beyler elmada kaldım ben telefon açılmıyor haberiniz olsun. Bu arada yardımcı olacak birisi var mı ne yapmam gerekiyor ve ayrıca telefonu da kapatamıyorum sürekli yeniden başlatıyo
Telefonuna imzası kapanmadan ios 12.1.1 beta 3 ü yükle şu yöntemle bilgisayara bağla telefonunu Apple logosu geldiğinde kilit ve ses kısma tuşuna badılı tur ta ki itunes işareti gelene kadar ekrana sonra dediğim yazılımı indir itunesi aç güncelleye shift ile bas .ipa’yı seç yükle. Jb yaparken ise iphone bul u siriyi parolayı kapat ve telefonu uçak moduna Al öyle yap ilklerde olmayacaktır sen olana kadar dene benimki şahsem 4’üncü de oldu.

Mekaonee

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air 2
Telefonuna imzası kapanmadan ios 12.1.1 beta 3 ü yükle şu yöntemle bilgisayara bağla telefonunu Apple logosu geldiğinde kilit ve ses kısma tuşuna badılı tur ta ki itunes işareti gelene kadar ekrana sonra dediğim yazılımı indir itunesi aç güncelleye shift ile bas .ipa’yı seç yükle. Jb yaparken ise iphone bul u siriyi parolayı kapat ve telefonu uçak moduna Al öyle yap ilklerde olmayacaktır sen olana kadar dene benimki şahsem 4’üncü de oldu.
Nerden indirmem gerekiyormhocam itunnes e bağladım cihazı

Berk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Ben buradan indirdim Kardeşim .ipodhacks142.com/download-ios-12-1-1-beta-3-for-free-ipsw-direct-download-links-over-the-air-profile/

refmusic

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Unc0ver b30 İOS 12-12.1.2 kadar çıkmış.
Deneyen varmı? 6s 12.1.2

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

mehmetalidemir

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
SE'me kurdum <3 Çok rahat yaptım JB. 11.3.1'deki gibi şunu kapa bunu kapa derdi yok. Şimdi tek sorun tweaklerin güncellenmesini beklemek.
Önerilen repo varsa alabilirim.

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
12.1.1 beta3e geçtim ama link uçmuş şuan jb yapmak mantıklımı bekleyelim mi?

serjuinho

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Link uçmuş bulamıyorum nerden indiricez? PC ile impactorlemi kuruyoruz
Evet cydia impactor ile verdiğim ipayı kurun, son sürümüdür jb aracının

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Evet cydia impactor ile verdiğim ipayı kurun, son sürümüdür jb aracının

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Otomatik imzalama çalışıyor mu şuan?

mrtcnck

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Şimdi ben B29 kurdum profili silip B31e geçmeme gerek var mı

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

turkaslan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Ya bekledik bekledik ilk defa olunca kafa çorba oldu . Şimdi icloudda mı yedeklemeli yoksa ituneslemi yedeklemeli, bilgisayardan mı kuralım, İphone dan mı kuralım. İlk yapılacaklar neydi, şifre koyma nasıldı vs. diye kafamda deli sorular. Forumda jailbreak çıkana kadar denk geldikçe okumuştum. Ama şimdi herşey heryerde dağınık geliyor öyle mal gibi bekliyorum

Son düzenleme:

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Ya bekledik bekledik ilk defa olunca kafa çorba oldu . Şimdi bilgisayardan mu kuralım . İphone dan mı kuralım ilk yapılacaklar şifre koyma nasıldı vs ilk kurulacaklar neydi diye kafamda deli sorular forumda jailbreak çıkana kadar denk geldikçe okumuştum ama şimdi herşey heryerde dağınık geliyor öyle mal gibi bekliyorum
Valla varsa telefon üzerinden kurulacak link bende onu arıyorum o çok daha iyi oluyor 11.3.1de öyle yaptım imzalama derdi yoktu

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Ben o versiyonla yaptım. Hiç problemsiz çalışıyor. Yine de yanlış yonlendirmeyeyim sizi. İgnition.fun daki Son Sürüm mu?
Son sürüm b31 miş bende kurdum.hangi tweakler ve repolar sorunsuz şuan ?

Tips
Tips
Üst Alt