Neler yeni

Çözüldü iOS 12.4 Unc0ver Hatası

osmanaydn07

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Unc0ver olmayanlar Chimera deneyebilir. Tabi bütün şartları kabul ederek.

Bende dün Unc0ver ile kaç kere denedim başarılı olmadı. Cihaz reboot atmaktan yanmaya başladı. Chimera ile tek de jb yaptım. Çoğu kişi Chimera kullanmıyor ama Unc0ver’dan daha seri, hızlı, sorunsuz.
Şartları ne chimeranın

osmanaydn07

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Unc0ver olmayanlar Chimera deneyebilir. Tabi bütün şartları kabul ederek.

Bende dün Unc0ver ile kaç kere denedim başarılı olmadı. Cihaz reboot atmaktan yanmaya başladı. Chimera ile tek de jb yaptım. Çoğu kişi Chimera kullanmıyor ama Unc0ver’dan daha seri, hızlı, sorunsuz.
Chimerayı pc siz kurdum yalnız çok yeniyim neler yapabilirim

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Resul eminmisin bu olduğuna bu en son sürüm ama suan kullandığım sürüm 12.3.1 buna gelmedi demiştin en son sürüme nasıl geldi jb kafam karıştı
12.3 ve 12.3.1'e çıkmadı, 12.4'e çıktı jb. Açığı bu sürümde buldular.

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Resul eminmisin bu olduğuna bu en son sürüm ama suan kullandığım sürüm 12.3.1 buna gelmedi demiştin en son sürüme nasıl geldi jb kafam karıştı
açıgı 12.4 de buldukları için jb yaptılar benim chiaz 5s 12.4 sürümünde dünden beri jb li kullanıyorum

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Hocam bunlar repo. İçlerinde tweakler bulunuyor.

Bu konudan güvenli repoları bulabilirsin.

Bu bölümden de tweaklere bak açıklamalarına. Hoşuna gideni repolarından indir kullan.

osmanaydn07

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Hocam bunlar repo. İçlerinde tweakler bulunuyor.

Bu konudan güvenli repoları bulabilirsin.

Bu bölümden de tweaklere bak açıklamalarına. Hoşuna gideni repolarından indir kullan.
Bu sitenin reposundan cartoon temayı kurdum yalnız olmadı nasıl etkinleştiricez bilgin varmı

Kaya099xxx

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Itunes ten yedek aldım. Haliyle telefon kapanıp açıldı ve artık unc0ver açılmıyor... Ayarlar da profillerde de görünmüyor... ne yapmak lazım. Bilgisayar başında da değilim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Itunes ten yedek aldım. Haliyle telefon kapanıp açıldı ve artık unc0ver açılmıyor... Ayarlar da profillerde de görünmüyor... ne yapmak lazım. Bilgisayar başında da değilim.

Uncover ipa yı silin yeniden cihaza yükleyin.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Her telefon açılıp kapandığında böyle bilgisayara mı bağlamak gerekecek peki ?

yüklediğiniz ipa 1 haftalık sertifika imzalanır.
Yani haftada 1 kez ipa yüklemek zorundasınız.
Uncover açılmıyor dediğiniz için silip yeniden yüklemeniz gerekiyor.

Kaya099xxx

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
yüklediğiniz ipa 1 haftalık sertifika imzalanır.
Yani haftada 1 kez ipa yüklemek zorundasınız.
Uncover açılmıyor dediğiniz için silip yeniden yüklemeniz gerekiyor.
Anlıyorum... şimdi tekrar kurabildim . Telefonu komple kapatıp açacam ve denicem tekrar girmeyi şimdi. Bakalım yine ipa silip geri yüklemek zorunda kalacakmıyım. Doubl3Hlix in kıymetini bilemedim , güncel versiyonun cazibesine kapıldım gül gibi jb ten oldum. :(

selcuktncr

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Anlıyorum... şimdi tekrar kurabildim . Telefonu komple kapatıp açacam ve denicem tekrar girmeyi şimdi. Bakalım yine ipa silip geri yüklemek zorunda kalacakmıyım. Doubl3Hlix in kıymetini bilemedim , güncel versiyonun cazibesine kapıldım gül gibi jb ten oldum. :(

yanlış düşünüyorsunuz, cihazınız iphone 6 görünüyor, şuan en stabil en akıcı sürüm 12.4 e gelen jb. güncellemekle iyi yapmışsınız. tek sıkıntı son jb lerin untethered olmaması. yani telefon kapanınca jb aracını birdaha çalıştırıp aktifleştiriyorsunuz jb yi. son sürüme jb çıkması en güzel şeydir. bizim cihazlar eskidi artık zaten sinekten yağ çıkarıyoruz :)

Kaya099xxx

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
yanlış düşünüyorsunuz, cihazınız iphone 6 görünüyor, şuan en stabil en akıcı sürüm 12.4 e gelen jb. güncellemekle iyi yapmışsınız. tek sıkıntı son jb lerin untethered olmaması. yani telefon kapanınca jb aracını birdaha çalıştırıp aktifleştiriyorsunuz jb yi. son sürüme jb çıkması en güzel şeydir. bizim cihazlar eskidi artık zaten sinekten yağ çıkarıyoruz :)
İşte o yeniden aktif etme kısmı sıkıntılı oluyor bu uncover da... double3Hlix te en fazla 2 denemeye yapıyordum..ayrıca extender vardı haftada bir ipa yüklemek derdide yoktu... bunda telefon açılıp kapanınca yeniden jb yapmak ölüm... denedim 2 saat sürdü...

realityisanillusion

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
İşte o yeniden aktif etme kısmı sıkıntılı oluyor bu uncover da... double3Hlix te en fazla 2 denemeye yapıyordum..ayrıca extender vardı haftada bir ipa yüklemek derdide yoktu... bunda telefon açılıp kapanınca yeniden jb yapmak ölüm... denedim 2 saat sürdü...

gülü seven dikenine katlanıyor hocam :)

Tips
Tips
Üst Alt