Neler yeni

Çözüldü iOS 12.4 Unc0ver Hatası

Dargede35

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Arkadaşlar ios 12.2 jailbreak nasıl yüklerim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar ios 12.2 jailbreak nasıl yüklerim

Konu linkinden uncover ipa indirin ve cydia impactor ile cihazınıza yükleyip jb yapın.

Dargede35

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Konu linkinden uncover ipa indirin ve cydia impactor ile cihazınıza yükleyip jb yapın.
Konu linki nerede ki bu işte yeniyim kusura bakmayın

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Konu linki nerede ki bu işte yeniyim kusura bakmayın

Fatih2626

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar size bir sorum olacak. ios12.4 uncover jailbreak yaptığımdan beri jailbreaki aktif ettikten bir süre sonra uygulamalar açılırken ekran yanıp sönüyor resmen. Uygulamalar açılırken flash ışığı gibi saniyelik gidip geliyor. Telefonu sıfırdan restore edip sadece uncover jailbreak aracını aktif ettiğimdede aynı sorun var. chimerada da denedim sorun aynı. Bu sorunla başka karşılaşan varmı?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar size bir sorum olacak. ios12.4 uncover jailbreak yaptığımdan beri jailbreaki aktif ettikten bir süre sonra uygulamalar açılırken ekran yanıp sönüyor resmen. Uygulamalar açılırken flash ışığı gibi saniyelik gidip geliyor. Telefonu sıfırdan restore edip sadece uncover jailbreak aracını aktif ettiğimdede aynı sorun var. chimerada da denedim sorun aynı. Bu sorunla başka karşılaşan varmı?
Cihazını dfu mod da restore ederek yedek yüklemeden yeni iphone olarak başlayın tekrar

Fatih2626

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Yedek yüklemeden yaptığımdada aynı sorun var. Jailbreak aktif değilken bu olay olmuyor. Jailbreaki aktif ettikten bir süre sonra bu olay oluyor. İnternette tweak tanıtan youtube kanallarını izledim. bu kanalların çektiği bazı videolardada bu hata gözüme takılıyor.
Cihazını dfu mod da restore ederek yedek yüklemeden yeni iphone olarak başlayın tekrar

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Yedek yüklemeden yaptığımdada aynı sorun var. Jailbreak aktif değilken bu olay olmuyor. Jailbreaki aktif ettikten bir süre sonra bu olay oluyor. İnternette tweak tanıtan youtube kanallarını izledim. bu kanalların çektiği bazı videolardada bu hata gözüme takılıyor.
Uncover Ayarlardan restore rootfs ile restore yapıp kontrol ettinmi
Cihazın modeli ve pil sağlığı nedir.

Fatih2626

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Uncover Ayarlardan restore rootfs ile restore yapıp kontrol ettinmi
Cihazın modeli ve pil sağlığı nedir.
Evet bütün dediğiniz işlemleri yaptım. Cihazı kullanmaya engel bir sorun değil ancak çok gözüme batmaya başladı :)
iphone6s %90
Hemen ilgilendiniz sorunumla. Allah razı olsun sizden

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Evet bütün dediğiniz işlemleri yaptım. Cihazı kullanmaya engel bir sorun değil ancak çok gözüme batmaya başladı :)
iphone6s %90
Hemen ilgilendiniz sorunumla. Allah razı olsun sizden
Pil sağlığında sorun yok, jb sonrası işlemciyi zorlayan yazılımsal veya donanımsal bir sorun var. Jb aracının farklı sürümü ile jb yapmayı denermisin.
Yapacağın en doğru işlem dfu mod da tekrar restore etmek ve yedek yüklemeden yeni cihaz olarak ayarlayıp jb yapmak ve sorunu gözlemlemek.

hscagri

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Benim de uncover hata verdi slize den indirmiştim tekrar indirdim bu sefer de uygulamaya ıklayıp açamıyorum bile iphone 6 telefonum bilgisi olan var mı

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Benim de uncover hata verdi slize den indirmiştim tekrar indirdim bu sefer de uygulamaya ıklayıp açamıyorum bile iphone 6 telefonum bilgisi olan var mı
Cydia impactor ile yükleyin

hscagri

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Bilgisayardan mı aktarcam nasıl yükleyebilirim

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Bilgisayardan mı aktarcam nasıl yükleyebilirim

s.poyraz.45

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
.

Cydia da repo bos goren arkadaslar unc0ver girip fotorafta isaretledigim yeri acin daha sonra jb islemini tekrarlayin bittikten sonra cydia ya girin guncelleme yapip bitirdikten sonra cydia daki repolariniz tekrar gelmis olacak insallah wesile olmusumdur selamlar...

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

kilicov

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
selamlar ,
cihaz iphone 6 ios sürümü 12.4.8
unc0verı sıkıntısız indirdim sürümü 5.3.1
uçak modunda jailbreak işlemini başlattığım zaman 2/31 aşamasında "exploiting kernel" de kalıyor ve telefon kapanıyor. rami sıfırladım , arkaplandaki uygulamaları kapadım.. kısacası forumlarda ggördüğüm her şeyi yaptım.
yardımlarınızı bekliyorum.
şimdiden teşekkürler

Mahoo

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8 Plus
Selam Kardeşim 2 gündür cydiadan hiç bir tweak yükleyemiyorum güncelemede yapamıyorum Aşağıdaki uyarı yazısı çıkıyor biri durumu Reddit sitesine taşımış Fakat çözüm yolunu göstermiyorlar nasıl düzeltebilirim bu durumu?

(I ** getting the below error when trying to update the tweaks. Elaborated error: Unable to load default magic: File 5.39 supports only version 16 magic files. usr/share/dpkg/macho.mgc is version 14: No such file or directory Any help with this issue please..)

Tips
Tips
Üst Alt