Neler yeni

Çözüldü iOS 12.4 Unc0ver Hatası

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba arkadaşlar,

İphone x cihazımda 12.1.1 b3 sürümden 12.4'e dfu ile geçiş yaptım.Sonrasında unc0ver ipasını impactor ile cihaza attım ancak sürekli karnel hatası veriyor.Ne yapmalı ne önerirsiniz?

Daha 1. aşamada baya bekletip ''Unable to exploit kernel.This s not an error.Reboot and try again'' hatası veriyor.Defalarca denedim restore rf vesaire denedim ama fayda etmedi.

Ekli dosyalar

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Sana önerim ****** dan uncover indir direk telden yap ben öyle yaptım oldu ama dikkat ilk seferde olmadı ikinci sefer de oldu
Hocam en güvenli yol ile yaptım onunla alakası olduğunu sanmıyorum.İmpactor en güvenilir yol zaten

Moderatör tarafından düzenlendi:

Salihates69

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
İphone X 12.4 Aynı problem bendede var 3.5.1 unc0ver A11 cihazlar için güncelleme yayınlayacagını söylemiş

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
@Salihates69 hangi sürümden geçtin hocam?Eski sürümde jb kullanıyormuydun?DFU'dan sonra yedek attın mı

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Cihazı yeniden başlatın , UÇAK moduna alın , arkaplanda herşeyi kapatın , Unc0ver açın ve 1 dk. Bekleyin...

Sonra unc0ver ayarlarına ellemeyin! Sadece Jailbreak tıklayın ve bekleyin..

Tüm işlem 150-300 sn sürebilir...

İlk işlemde cihaz kendini yeniden başlatılacak , ikinci işlemde JAİLBREAK aktif olacak...

Üst üste Jailbreak işlemini yapmayın, bekleyin biraz tekrar yapın

selcuktncr

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
yüklüyorum, 6+ için sonucu ileteceğim.
Mesaj düzenlendi:

reprovision yüklemede hata verir ise, yine aynı programdan Revoke certification işlemini yapıp öyle reprovision ile kurmayı deneyin. jb aşamasına geçiyorum şimdi.

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
3.5.1 ile sorun çözüldü.Tek denemede oldu bilginize.Dfu ile kurmama rağmen eski repolarım geldi normal mi?

selcuktncr

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
ip 6+

tek hamlede 3.5.1 ile 6 saniyede jb oldu.

tavsiyem eğer hata alırsanız, önce telefonu reboot edin ve uçak modua alıp öyle yapın jb yi. direk olacaktır.

Salihates69

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Aynı problem bende de vardı problem bilmiyorum ama Repolarım da geldi 🤨

selcuktncr

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
sıfır temiz kurulum yaparak bence 12.4 ü jb lemekte fayda var.

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Dfu ile kurup sıfır yaptım zaten.İtunestan yedek almıştık onun için gelmiş sanırım

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
3.5.1 ile sorun çözüldü.Tek denemede oldu bilginize.Dfu ile kurmama rağmen eski repolarım geldi normal mi?
DFU ile kurmamışsın Recovery modunda güncelleme yapmışsın... yarısı yeni diğer yarısı eski ve kalıntılar..

İmza açık DFU ile temiz bir kurulum yap...
acemi değilsin :)

kaptan53

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaslar ilk defa jailbreak yaptim sorunsuz sekilde yaptim fakat pek anlamadigim icin yardimci olursaniz sevinirim cydia uygulamasina giriyorum kaynaklar kismindaki uygulama mi tweek mi dediginiz seyler telefonuma olmuyor eski ios surumlerini destekliyor bende iphone 7 ios 12.4 var guncel uygulamalari tweekleri repolari ben nerden bulacam ozellikle turkce aciklamali yeni repo bileniniz var mi 12.4 ile uyumlu

Tips
Tips
Üst Alt