Neler yeni

iOS 12.0 - 12.4 (A7-A12) - Uyumlu Tweak Listesi

mustup

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
arkadaşlar ilk jailbreakim tweak önerebilir misiniz? ne işe yaradıklarınızıda yazarsanız sevinirim tecrübeli arkadaşlardan yardım istiyorum i7 12.4

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Slices 2 çalıyormu çalışıyorsa bende iOS 12.4 geçicem biri deneyip Bilgi verirse çok memnun olurum

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Slices 2
Copypasta
iOS 12.4 sorunsuz çalışıyor

reallynigga

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Merhabalar. Rehberdeki isimleri kaydırınca direkt sil seçeneğinin çıkacağı bi tweak var mı ?

Emretrn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
merhabalar, ios12de iphone5sde 3DTouch kullanabileceğim bir tweak var mı

burakorhan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
System info tweaki ile boyutunu değiştir. Onu kullanma.
System info ile çözünürlüğü girdiğim zaman okeyliyorum ama yapmıyor. Respring de yaptım yine aynı değişmedi. Upscale de çözünürlüğü değiştirebiliyorum ancak karıncalanma oluyor cihaz kaldırmıyor dicem de düz 5'de kullanabiliyorum gayet stabil bi şekilde. Sanırım upscale daha tam 12.4 için uyumlu değil. Compatible listte BetterRes'in çalıştığını belirtmişler ama onun da reposunu bulamadım. Valla şunu çözebilirsek çok makbul geçer. Cihaz 5s, 6 çözünürlüğünü yapmak istiyorum.

becoute

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar cevaplarsanız çok sevinirim,ben AppCake'den bir oyun dosyasını indirdim ve Cydia Impactor üzerinden telefonuma atacağım fakat telefonumda jailbreak yok. Benim merak ettiğim AppCake güvenilir midir ve kurduktan sonra bir sıkıntı yaşar mıyım çünkü jailbreak yapmak istemiyorum.

LirikaLL

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhabalar, uygulama içi reklam engelleyen bir host blocker var mı ? Minimal Host Blocker denedim. Tam ekran pop up reklamları engelleyemedi.

realityisanillusion

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
System info ile çözünürlüğü girdiğim zaman okeyliyorum ama yapmıyor. Respring de yaptım yine aynı değişmedi. Upscale de çözünürlüğü değiştirebiliyorum ancak karıncalanma oluyor cihaz kaldırmıyor dicem de düz 5'de kullanabiliyorum gayet stabil bi şekilde. Sanırım upscale daha tam 12.4 için uyumlu değil. Compatible listte BetterRes'in çalıştığını belirtmişler ama onun da reposunu bulamadım. Valla şunu çözebilirsek çok makbul geçer. Cihaz 5s, 6 çözünürlüğünü yapmak istiyorum.
hocam system info ile geçenlerde 5s cihazımda 6 çözünürlüğü yaptım. ilk gece sorunsuz kullandım bir sıkıntı yoktu. sabah kalktığımda respring atmam gerekti attım, dondu. daha sonrasında hard reset attım elma logosundan sonra ekran kararıyor ve 20 dakikanın altında bir sürede gelmiyordu. geldiğinde de ekranda sıkıntılar oluyordu kayma gibi. zar zor tekrar jb yaptım system infodan normal ekran çözünürlüğüne getirdim de kurtardım.

mustup

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
arkadaşlar ilk jbim olduğundan bilmiyorum spotify premium u nasıl indirebilirim

burakorhan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
hocam system info ile geçenlerde 5s cihazımda 6 çözünürlüğü yaptım. ilk gece sorunsuz kullandım bir sıkıntı yoktu. sabah kalktığımda respring atmam gerekti attım, dondu. daha sonrasında hard reset attım elma logosundan sonra ekran kararıyor ve 20 dakikanın altında bir sürede gelmiyordu. geldiğinde de ekranda sıkıntılar oluyordu kayma gibi. zar zor tekrar jb yaptım system infodan normal ekran çözünürlüğüne getirdim de kurtardım.
Vallahi 1 saat önce başka bir şey için respring yapmam gerekti cihaz elmadan sonra siyah ekranda kaldı. Yani o işlemi yaptıktan sonra benimki de sizin gibi denk gelmiş oldu. ipsw atıp normal kurdum şimdi işteyim jb işlerine tekrar bakıcam sonra. 6'nın çözünürlüğünü halledebilsem güzel olacak keşke bir çözümü olsa. Upscale yapıyor ama karıncalanmalar oluşuyor. BetterRes için halen repo arıyorum.

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
arkadaşlar ilk jbim olduğundan bilmiyorum spotify premium u nasıl indirebilirim

Öyle birşey yok... Spotify normal ve Premium satın alman gerekiyor

Tips
Tips
Üst Alt