Neler yeni

iOS 12.0 - 12.4 (A7-A12) - Uyumlu Tweak Listesi

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar Localipa dan daha iyi çalışan ve uygulama içi satın alımları ücretsiz yapan tweak var mı ? Bide yararlı repolar nelerdir konularını atar mısınız ?
Herkes kendi sorunları ve çözümleri ile uğraşıyor. Forumda arama yaparak konuları inceleyin.

proreis1

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
şöyle birisi aradığı zaman o arama ekranını değiştiren bir tweak var mı ücretsiz?

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
iThemer, Chimera'da çalışmıyor maalesef. Respring ekranın da kalıyor.

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
İcleaner dan cydia substrate eklentilerinden ithemer ayarlarını teker teker etkinleştirerek kontrol edermisin.
12.2'de de aynı sorun olmuştu. Denemiştim bunu ihtiyacım olanlar çalışmıyordu. Sadece tema değiştirme çalışıyordu.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Denedim. Rootfs yapıp geçeyim bi denedim her bastığımda reboot attı cihaz. 4-5 defa denedim sinirlendim bıraktım geri geçtim. :D
2 saniyede jb yaptım,
2 ci gün anca bitti ayarlarım ve tweaklarım

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
2 saniyede jb yaptım,
2 ci gün anca bitti ayarlarım ve tweaklarım
Yok olmuyor bu adam hala sıkıntılı işler yapıyor. Bin tane güncelleme yayınladı anasını satayım. Chimera ile ilk de yaptım. Rootfs yapıp geçeyim dedim reboot etmekten cihaz yanıyor.

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus

Appstore++ 0.9.6-1 6s plus İos 12.4 çalışıyor.

—————

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Moderatör tarafından düzenlendi:

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Appsync unified 41.1-noa12

Repo URL:

A12 işlemcili cihazlarda çalışmıyor sanırım test etmedim.

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Appsync unified 41.1-noa12

Repo URL:

A12 işlemcili cihazlarda çalışmıyor sanırım test etmedim.

NoA12 diyor zaten sürümde. :) Destek yok diyor.

0guz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
IPhone 7 32GB - IOS 12.4 yüklü cihazımı, Unc0ver 3.5.2 ile jailbreak yaptım. Şuana kadar çalışanlar;

Appsync uinfied 41.1-NoA12 (Karen repo)
Filza File Manager 3.6.4 (bigboss)
iCleaner Pro 7.7.5 (karen repo)

-Bunun dışında cydia üzerinden uygulama yüklemeyi pek sevmiyorum. Bu yüzden özellikle "++" uygulamaları için appsync unified'ı yükledikten sonra iosninja sitesinden istediğim "++" uygulamasının ipa dosyasını indiriyorum.

-Bu ipa'yı itunes üzerinden iphone'a atıyorum. filza'yı kullanarak da yüklüyorum.

Bu şekilde imza,revoke vs sorunlar çıkmıyor. çalıştığı sürece istediğiniz ipa dosyasını bu şekilde yükleyebilirsiniz. Zaten bilenler olabilir, malasef açık bilgiye ulaşamadığım için ben deneyerek buldum. Bu yüzden benim gibiler için anlatmak istedim.

Ek olarak, youtube ve instagram'ın "++" uygulaması çok yorucu geliyor bana. şöyle sistem genelinde reklam engelleyen bir tweak yada uygulama yok mu bunlardan kurtulalım. adguard daha çok safaride işime yarıyor. daha sistem derinine dalabilen bir tweak veya uygulamaları bozmayacak düzeyde host dosyası üzerinden engelleme yapmak lazım. bilen varsa haber etsin lütfen.

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
IPhone 7 32GB - IOS 12.4 yüklü cihazımı, Unc0ver 3.5.2 ile jailbreak yaptım. Şuana kadar çalışanlar;

Appsync uinfied 41.1-NoA12 (Karen repo)
Filza File Manager 3.6.4 (bigboss)
iCleaner Pro 7.7.5 (karen repo)

-Bunun dışında cydia üzerinden uygulama yüklemeyi pek sevmiyorum. Bu yüzden özellikle "++" uygulamaları için appsync unified'ı yükledikten sonra iosninja sitesinden istediğim "++" uygulamasının ipa dosyasını indiriyorum.

-Bu ipa'yı itunes üzerinden iphone'a atıyorum. filza'yı kullanarak da yüklüyorum.

Bu şekilde imza,revoke vs sorunlar çıkmıyor. çalıştığı sürece istediğiniz ipa dosyasını bu şekilde yükleyebilirsiniz. Zaten bilenler olabilir, malasef açık bilgiye ulaşamadığım için ben deneyerek buldum. Bu yüzden benim gibiler için anlatmak istedim.

Ek olarak, youtube ve instagram'ın "++" uygulaması çok yorucu geliyor bana. şöyle sistem genelinde reklam engelleyen bir tweak yada uygulama yok mu bunlardan kurtulalım. adguard daha çok safaride işime yarıyor. daha sistem derinine dalabilen bir tweak veya uygulamaları bozmayacak düzeyde host dosyası üzerinden engelleme yapmak lazım. bilen varsa haber etsin lütfen.
"repo.thireus.com" reposunu ve " " ekle. Mega UHB tweakini kur.

Baracuda33

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Boxy3 gibi ama ücretsiz tweak bilen var mı arkadaşlar..ana ekran simge ızgara faln düzenlemek için..

Baracuda33

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
"repo.nepeta.me" - "Cuboid"
tşk ederim AirLife.. bunu yüklemiştim daha önce ayarlar menüsüne kendi ayarları gelmemişti..şimdi denedim yine gelmedi nasıl ayarlıcaz ki.. yoksa benim telde mi skntı acaba

berlin

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
tablo çok güzel fakat tweaklerin açıklamaları eklenirse daha faydalı olur

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
tşk ederim AirLife.. bunu yüklemiştim daha önce ayarlar menüsüne kendi ayarları gelmemişti..şimdi denedim yine gelmedi nasıl ayarlıcaz ki.. yoksa benim telde mi skntı acaba
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

Bu videoyu izle.

0guz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
"repo.thireus.com" reposunu ve " " ekle. Mega UHB tweakini kur.
youtube reklamları, instagram gönderi reklamları ve twitter gönderi reklamlarını malesef engellemiyor.
bunun dışında safari ve diğer 3. parti uygulamalardaki 5sn liğine karşıma çıkan reklamları yok etti.

youtube için ++ dışında bir çözüm yok anlaşılan. yine de teşekkürler.

Tips
Tips
Üst Alt