Neler yeni

iOS 12.0 - 12.4 (A7-A12) - Uyumlu Tweak Listesi

LirikaLL

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
ekran kilitliyken 2g ye alan açınca 4g yi açan bi tweak vardı neydi o çalışıyor mu?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
siz yapabildiniz mi bilmiyorum hücresel veriyi açma kapama gibi bir ayar var ancak 2g 4g seçimi yok maalesef
Network manager, lock4glte gibi bağlantı seçeneklerini düzenleyen tweaklar var fakat cihaz kilitlendiği zaman 2g ve 4g değişimini yapacak tweak görmedim.

ugur_akd

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Network manager, lock4glte gibi bağlantı seçeneklerini düzenleyen tweaklar var fakat cihaz kilitlendiği zaman 2g ve 4g değişimini yapacak tweak görmedim.
Rubik diye bir tweak var ancak 12.4te çalışmadı. Safe modea alıyor cihaz kendini sürekli. Onun dışında bulursanız paylaşın

mcangar

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Bende 2018 süperb var. Ngxplay daha önce kurmuştum benzer sıkıntılar vardı. 5 dolara carbridge satın aldım sorunsuz kullanıyorum çok memnunum

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
paypal harici satın alabilmemin yolu var mı?

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Systaminfo ayarladıktan sonra iki üç kere respring yap ancak başka tweak ayarını değiştir başka tweak içinden respring hap ve çözünürlüğü iyi araştır kafana göre yapma yoksa ekran simsiyah kalırsın çok çok dikkat edilmesi gereken bir tweak
Alıntı yaptığın mesaj ile dediğinin ne alakası var hocam anlamadım ? :D

Bu arada çok dikkat edilmesi gereken bir tweak değil bana göre. BigBoss'taki eski versiyon. Yeni versiyonda böyle bir sorun yok. Çok iyi yeni versiyon.

cherkez

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Klavye ye rakkamlar satırı ekleyen bir tweak var mı? exKey ve ikeywi çalışmıyor

Ulviarslan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Alıntı yaptığın mesaj ile dediğinin ne alakası var hocam anlamadım ? :D

Bu arada çok dikkat edilmesi gereken bir tweak değil bana göre. BigBoss'taki eski versiyon. Yeni versiyonda böyle bir sorun yok. Çok iyi yeni versiyon.
Hocam yanlış alıntılamışım 😂😂

LirikaLL

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Flipswitch tweaki ne işe yarıyor beyler? Mega UHB kullanıyordum. Flipswitchi kaldırdıktan sonra çalışmaz oldu. Tekrar yükledim. Meraktan soruyorum nasıl bi bağlantısı var acaba?

mustup

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
arkadaşlar operatör adının yanında yada başka bi yere bağlantı hızını gösterebilen bi tweak var mı
12.4 için

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

mustup

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
bildiğiniz heryerde çalışan güzel bi reklam engelleyici varsa reposuyla beraber yazar mısınız

burakorhan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
arkadaşlar belki alakasız olacak ama kusuruma bakmayın son kez rahatsız ediyorum 12.4 ile çalışabilecek kulaklık sesini yükseltici tweak arıyorum var mıdır? Bayağı bakındım bulamaıdm bir şey.

Edit: 3.5mm jacktan bahsediyorum, ahize değil. Biraz daha yükseltebilsem çıkış gücünü çok süper olurdu..

ugrbnk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
ntspeed safe moda atıyo başka bildiğiniz var mı

Bende Safe moda atmıyor iPhone X iOS 12.4 unc0ver ile jbli

ugurcanb

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Kardeş çok teşekkürler, delete contact için hiç mi güvenilen site yok veya deb doysayı @efsane6 abi izin vermeden asla yüklemem, korkarım o sitelerden

hocam bulabildin mi bilmiyorum ama SwipeToDeleteContact var 12.4 sorunsuz çalışıyor BigBoss reposunda

texasli_samet16

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 5S
11.4 için düzgün reklam engelleyici önerir misiniz

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
arkadaşlar belki alakasız olacak ama kusuruma bakmayın son kez rahatsız ediyorum 12.4 ile çalışabilecek kulaklık sesini yükseltici tweak arıyorum var mıdır? Bayağı bakındım bulamaıdm bir şey.

Edit: 3.5mm jacktan bahsediyorum, ahize değil. Biraz daha yükseltebilsem çıkış gücünü çok süper olurdu..

Tips
Tips
Üst Alt