Neler yeni

iOS 11 (A7-A11) - Uyumlu Tweak Listesi

demirel

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Colorflow 3 tweakını Electra jb ye yükleyen var mı? Spotify için uyumlu diyorlar ama bende safe moda atıyor tweak çakışması mı vardır acaba

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Colorflow 3 tweakını Electra jb ye yükleyen var mı? Spotify için uyumlu diyorlar ama bende safe moda atıyor tweak çakışması mı vardır acaba
Müzik uygulaması için başka tweak kurmuşsan olabilir. Daha denemedim dediğin tweaki

caglar_fb

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
@td_009 uyumlu tweak listesinde “spotilife” var o iş görmez mi?

8 plus 256 gb

demirel

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
@caglar_fb doğrudur iş görür ama ikisi farklı tweak spotilife premium özellikler getiriyor clorflowda ekran çalan şarkının albüm kapağı resmine göre renk alıyor

demirel

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
hocam yüklü tweaklar bunlar sizce hangisi çakışıyodur colorflow laa.jpgb.jpg

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
ProjectLighting bu tweakı 6S cihazıma yüklesem sorun olur mu acaba ? İlla 7 Plus'a mı yükleniyor yoksa.

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
ProjectLighting bu tweakı 6S cihazıma yüklesem sorun olur mu acaba ? İlla 7 Plus'a mı yükleniyor yoksa.
iPhone 7 Plustaki çift kamera özelliğinden yararlanıyor o yüzden pek düzgün çalışmayacaktır.

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Biraz daha tweak ekler misiniz ? Ya da tweaklerin ne işe yaradığını yazar mısınız ?

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Biraz daha tweak ekler misiniz ? Ya da tweaklerin ne işe yaradığını yazar mısınız ?
Ne işe yaradıkları zaten detaylı kendi denediklerim. Benzer birçok tweak olduğu için paylaşım yapmıyorum. Olanları düzenleyip güncelleyeceğim

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Ne işe yaradıkları zaten detaylı kendi denediklerim. Benzer birçok tweak olduğu için paylaşım yapmıyorum. Olanları düzenleyip güncelleyeceğim
Teşekkür ederim emek vermişsin.

Google Docs’ta bir çok tweak çalışıyor gözüküyor. Onların ne işe yaradığını bilemiyorum o yüzden yükleyemiyorum da. Onları tanıtırsan biraz iyi olur sana zahmet. :)

Kendim araştırıp denemeyi isterdim de evde şuan internet yok hafta sonu üniversiteye geçecem anca o zaman bakabilirim. :)

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Ço
Teşekkür ederim emek vermişsin.

Google Docs’ta bir çok tweak çalışıyor gözüküyor. Onların ne işe yaradığını bilemiyorum o yüzden yükleyemiyorum da. Onları tanıtırsan biraz iyi olur sana zahmet. :)

Kendim araştırıp denemeyi isterdim de evde şuan internet yok hafta sonu üniversiteye geçecem anca o zaman bakabilirim. :)
400 tweak uyumlu ama örnek veriyorum minimalhud pikabu byebyehud gibi birbirine benzeyen çok çeşit tweak var siz bunları yükleyin cihazın keyfine bakın :) yarın güncelliyorum 5-10 tweak ile

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Ço

400 tweak uyumlu ama örnek veriyorum minimalhud pikabu byebyehud gibi birbirine benzeyen çok çeşit tweak var siz bunları yükleyin cihazın keyfine bakın :) yarın güncelliyorum 5-10 tweak ile
Herkesin tercihleri farklı tabi. Benim burada yüklediğim 6-7 tweak var. Hani resimli falan yapmaktansa “Tweak İsmi: Açıklaması” olsa hem daha çok tweak olur. :)

Bir de InApp tweakında 0777 falan yazmışsın da deb dosyasını tweak yükleme programı ile yüklüyorum ben. Yükledikten sonra bende yapayım mı onu ?

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Herkesin tercihleri farklı tabi. Benim burada yüklediğim 6-7 tweak var. Hani resimli falan yapmaktansa “Tweak İsmi: Açıklaması” olsa hem daha çok tweak olur. :)

Bir de InApp tweakında 0777 falan yazmışsın da deb dosyasını tweak yükleme programı ile yüklüyorum ben. Yükledikten sonra bende yapayım mı onu ?
Görsel daha iyi açıklamaya da gerek kalmaz :) ki açıklama da yazıyorum. Evet onu manuel yapacaksın

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
InApp tweakını tweak yükleme programı ile yükledim hiç bir ayar yapmadan satın alım yapıyor. 0777 falan yazmadan oldu.

demduam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus

Belki işinize yarayabilir arkadaşlar

Atakan

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone SE
App store için kaç tane tweak var
Tweaklerin adı ne

nicholaihel

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Gentlemen theme uygulanıyor ama uygulamalar açılmıyor direk atıyor. diğer temalarda bi sorun olmuyor. bilgisi olan var mı ?

Tips
Tips
Üst Alt