Neler yeni

iOS 11.4 - 11.4.1 Jailbreak Haberleri

Durum
Konu cevaplara kapatılmıştır...

refmusic

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Burda ne diyor üstad
“iOS 11 kullanan arkadaşlar on numara beş yıldız jailbreak hak ediyor.” Yazmış. Coolstar’a gönderme yapıyor olsa gerek... Eee burdan bize ne çıkar dersinizde bir umut belki bir jailbreak aracıda bu adam çıkarabilir mi? Acaba 11.4.x de kapsar mı? Zor.

Xazrael

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
ne zaman çıkacak beyler istemeden güncellemek zorunda kaldım telefonu :(

Mustafaozturk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
11.4.x versiyonlarını kapsayan bir jb yapsalar da kullansak ya. Dört gözle bekliyorum ama zor :(

TheVeiL

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
11.4.x versiyonlarını kapsayan bir jb yapsalar da kullansak ya. Dört gözle bekliyorum ama zor :(
B
En Az 4 Aya Gelmez İOS 12 Çıkacak Sonra Onda Açık Bulunacak Falan Derken Uzun Sürer Tavsiyem Sabırla Sürümünüzde Beklemeniz

Turgay

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Eğer Cihazın 32 Bit İse; h3lix - iOS 10.x - 10.3.3 Jailbreak (32bit Cihazlar)

Eğer Cihazın 64 Bit İse; doubleH3lix - 64bit iOS 10 - 10.3.3 Cihazlar için Jailbreak

Forumda yukarıdaki arama kısmından bulabilirsiniz;)
Hocam bir şey sorucam benim sürüm 10.1.1 64 bit suan jb var yalu extra_recipe telefon kapanıp açıldığında tabi gidiyor ama jb aracı girip go dediğinde hard reset atıp kapanıyor olmuyor bazen 10-15 defa yapıyoruk wi-fi açıyorum deniyorum kapıyorum işte. Anlayacağın sıkıntılı, bu jb aracını önerirmisin yada söyle sorayım ios 10 cihazlar için hangi jb önerirsin bu arada cihaz iphone 7 bazı jb araçları çalışmıyor heralde onuda belirteyim.

TheVeiL

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Hocam bir şey sorucam benim sürüm 10.1.1 64 bit suan jb var yalu extra_recipe telefon kapanıp açıldığında tabi gidiyor ama jb aracı girip go dediğinde hard reset atıp kapanıyor olmuyor bazen 10-15 defa yapıyoruk wi-fi açıyorum deniyorum kapıyorum işte. Anlayacağın sıkıntılı, bu jb aracını önerirmisin yada söyle sorayım ios 10 cihazlar için hangi jb önerirsin bu arada cihaz iphone 7 bazı jb araçları çalışmıyor heralde onuda belirteyim.
Ben bu sürümlerde jb kullanmadım fakat bu forumda paylaşılan tüm jbler tweakler güvenlidir hiç düşünmeden yöneticilerin paylaştığı jbleri kullana bilirsin.
Ben anca jailbreak yapmak istemiyorum derseniz Duyuru - Developer Hesabina Katılmak İster Misiniz? bu konuyu incelemenizi kesinlikle tavsiye ederim her türlü sorunda yöneticiler yanınızda olur 👍🏻

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Şu anda kullandığın JB aracı o sürüm için en iyisi..
Meridian JB tavsiye edecektim ama şimdilik kal extra_recipe'de eğer Meridian bir iki güncelleme daha alırsa ve stabil olursa o zaman deneyebilirsin

06DarkNess06

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
İos 12 jb bekliyorum ne yapmamı önerirsiniz ? İos 11.4.1 i6 cihazımda donma sorunu ios 12 de düzeltildiği için ios 12 ilk sürümlerinde jb kullanmayı düşünüyorum.

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
İos 12 jb bekliyorum ne yapmamı önerirsiniz ? İos 11.4.1 i6 cihazımda donma sorunu ios 12 de düzeltildiği için ios 12 ilk sürümlerinde jb kullanmayı düşünüyorum.
DFU modundan 11.4.1'e geçmeni tavsiye ederim... IOS 12.0 imzası zaten Ekim başlangıcına kadar açık olur ve JB gelirse 12.0.1-12.0.2-12.0.3 belkide 12.1 sürümlerini destekler...

barisakkaya

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
11.1.2 ile jailbreakli cihazimi touch id parolami unutmamdan mütevellit kaybettim.
Bekleyenler arasinda yerimi aldım. Boyle bir dikkatsizlik olamaz.

iPhone 8 Plus 11.4.1
Ankara
Fenerbahçe

Sagoita

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
11.1.2 ile jailbreakli cihazimi touch id parolami unutmamdan mütevellit kaybettim.
Bekleyenler arasinda yerimi aldım. Boyle bir dikkatsizlik olamaz.

iPhone 8 Plus 11.4.1
Ankara
Fenerbahçe
Geçmiş olsun üzüldüm valla :(
Bende 11.3.1 kaybedip 11.4’te bekliyorum.
Son sürümlere JB gelmesi ümidi ile...

Archenhaud

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
İos 9.3.3 jailbreakli i5s sahibiyim. İos 11.4.1e jb gelmesini ve ona güncellemeyi bekliyorum. 11.4.1e jb gelmemesi ihtimalinde ios 10.3.3e update edip jailbreak yapmak istiyorum. Bunu yapabilir miyim? Ve nasıl yaparım?

ibocan___

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
İos 9.3.3 jailbreakli i5s sahibiyim. İos 11.4.1e jb gelmesini ve ona güncellemeyi bekliyorum. 11.4.1e jb gelmemesi ihtimalinde ios 10.3.3e update edip jailbreak yapmak istiyorum. Bunu yapabilir miyim? Ve nasıl yaparım?
Bana sorarsan sakın öyle bişey yapma 🤯 9.3.3 en güzeli (bana göre)

HAFIZ

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Sayfada yeniyim. Rica etsem Jailbreak ne işe yarar ve iPhone’uma ne tür bir katkı sağlar. Zararı varmıdır herhangi bir türden falan? Teşekkür Ederim.

Turgay

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7

Evileren

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Herkese merhaba,
11.4.1 sürüm için jailbreak electra,pingu,exploit videoları dolaşıyor bunlar fake midir? Bilgisi olan var mı burda bulamadım sormak istedim

nabe

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar 10.2 kullanıyorum 11 in hemen hemen tüm versiyonların shs kaydını aldım ben şimdi istediğim versiyona geciş yapabilirmiyim bilgili olan arkadaşlar yardımcu olabilirmi teşekürler

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Arkadaşlar 10.2 kullanıyorum 11 in hemen hemen tüm versiyonların shs kaydını aldım ben şimdi istediğim versiyona geciş yapabilirmiyim bilgili olan arkadaşlar yardımcu olabilirmi teşekürler
11.3.1 sürümüne kadar geçiş yapabilirsiniz. Future Restore konusunu inceleyin.

whofeedisid

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
nonceboot 11.4.1 yayınlanmadı değil mi? 11.4.1 5S'i 10.3.3'e downgrade yapacağım da.

refmusic

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S

İOS 12 (((BETA 12))) için Karnel Exploit içeren bir video paylaşıldı.
11.4.1 de buna erişim olmadığı ve İOS 12 betaya geçmek jailbreak bekleyenler için mantıklı geliyor.. Sizce ?

Son düzenleme:

crimeboss

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
iOS 11.4.1 jb bekliyorum ama iOS 12 ye daha hızlı yaparlar bence o yüzden ios 12 ye geçicem

Durum
Konu cevaplara kapatılmıştır...
Tips
Tips
Üst Alt