Neler yeni

iOS 11.4 - 11.4.1 Jailbreak Haberleri

Durum
Konu cevaplara kapatılmıştır...

berhanknbr

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Şimdi 11.4.1 için jailbreak çıkacakmı yoksa 11.3.1’e dönüş için fr mi yapılacak? 11.3.1 SHSH kaydım yok maalesef.

hmtcn54tr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Umarım 11.4.1 için jb çıkar beklemedeyiz

batuhanavcx

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
iphone 5s 11.3.1 cihazım kırıldı iphone 7 ye geçtim 11.4.1 de bekliyorum inşallah yakında çıkar aylarca 11.3.1 için beklemiştik :/

Turgay

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
arkadaşlar yabancı forumlara sordum soruşturdum ama yinede burayada sorayım elimde iphone7 ios10.1.1 var 1.bu sürüm için stabil jb varmı varsa bana bilgi verirmisiniz eğer yoksa,sizce bu cihazı ios 11.4.1'e yükselteyimmi aldığım ilk günden beri ilk sürümde şimdi kararsızım,sizden gelen yorumlar niteliğinden güncelleyip güncellemeyeceğime karar vereceğim cevap vereceklere şimdiden yardımcı oldukları için teşekkür ederim.

edit: Eğer ios11.4.1'e geç diyecek olanlar pil durumu ve kasmalar hakkında bilgide verirse çok iyi olur

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
arkadaşlar yabancı forumlara sordum soruşturdum ama yinede burayada sorayım elimde iphone7 ios10.1.1 var 1.bu sürüm için stabil jb varmı varsa bana bilgi verirmisiniz eğer yoksa,sizce bu cihazı ios 11.4.1'e yükselteyimmi aldığım ilk günden beri ilk sürümde şimdi kararsızım,sizden gelen yorumlar niteliğinden güncelleyip güncellemeyeceğime karar vereceğim cevap vereceklere şimdiden yardımcı oldukları için teşekkür ederim.

edit: Eğer ios11.4.1'e geç diyecek olanlar pil durumu ve kasmalar hakkında bilgide verirse çok iyi olur
Var kardeş var , IOS 10.1.1 extra_receipe JB var
Burdan : Yalu - iOS 10.0 - 10.2 Jailbreak

JailbreakTR

Turgay

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Öncelikle yardım ettiğiniz için teşekkürler,Peki bir sorum olacak size bu beta olduğu yazıyor bugüne kadar hiç beta jb yapmadım sıkıntılı olduğunu duydum ne kadar doğrudur bilmiyorum bana ne önerirsiniz sizce beta olsada yapayım mı?

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Öncelikle yardım ettiğiniz için teşekkürler,Peki bir sorum olacak size bu beta olduğu yazıyor bugüne kadar hiç beta jb yapmadım sıkıntılı olduğunu duydum ne kadar doğrudur bilmiyorum bana ne önerirsiniz sizce beta olsada yapayım mı?
Zaten beta olarak çıktı o JB araçı..
Rahatlıkla JB yapabilirsin kardeş

JailbreakTR

Turgay

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
peki bı sıkıntı çıkmayacağını bilsem çoktan yapardım.her hangi bir sorunla karşılasırsam yine rahatsız edicem sizi

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
peki bı sıkıntı çıkmayacağını bilsem çoktan yapardım.her hangi bir sorunla karşılasırsam yine rahatsız edicem sizi
Sorun olmaz, semi-untether jailbreakler arasında en sağlamıdır hala o aracın exploiti kullanılmakta yeni araçlarda

yet

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhabalar yeni katıldım aranıza hocam şuan cihazımın iOS sürümü 11.4 (15F79) jb nin çıkmasını bekliyorum sürüm yükseltmemek için profil indirdim sürümü 11.4 e sabitledim başka yapmam gereken bir şey var mı beklemekten başka bir de tahminen 1-2 aya çıkar mı jailbreak benim sürümüm için cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim

muzisyenizm

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Merhabalar yeni katıldım aranıza hocam şuan cihazımın iOS sürümü 11.4 (15F79) jb nin çıkmasını bekliyorum sürüm yükseltmemek için profil indirdim sürümü 11.4 e sabitledim başka yapmam gereken bir şey var mı beklemekten başka bir de tahminen 1-2 aya çıkar mı jailbreak benim sürümüm için cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim
Sadece beklemek

Sagoita

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
2 ay sonra çıkabilir. (Tahminim ve temennim bu şekilde)

• Like
Reactions: yet

numan_6363

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Hocalarım benim telefon i5s sürüm 11.4.1 acaba ben bunu nasıl düşürebilirim jailbreak için bilgisayarsız hani bilgisayar tamirde diye telefondan yapmam gerek çünkü jailbreak çok güzel baktım ve denemek istiyorum bilginiz varsa söyleyebilirmisiniz

Sagoita

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Hocalarım benim telefon i5s sürüm 11.4.1 acaba ben bunu nasıl düşürebilirim jailbreak için bilgisayarsız hani bilgisayar tamirde diye telefondan yapmam gerek çünkü jailbreak çok güzel baktım ve denemek istiyorum bilginiz varsa söyleyebilirmisiniz
Shsh kaydın yoksa (varsa bile FR güncellenmediği için) sürüm düşüremessin.

Sadece sabretmeni ve sürümünde kalmanı öneririm. İlla ki açık bulunur ve sürümüne Jailbreak çıkar. (Aylar sürebilir çıkması)

numan_6363

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Shsh kaydın yoksa (varsa bile FR güncellenmediği için) sürüm düşüremessin.

Sadece sabretmeni ve sürümünde kalmanı öneririm. İlla ki açık bulunur ve sürümüne Jailbreak çıkar. (Aylar sürebilir çıkması)
offf 😔😔 en iyisi ben 11.3.1 e düşültim ipsw den bari öyle atılır jb internet cafede yaparım bu arada teşekürler cevaplar için

numan_6363

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
İnternettende hiç bir yerden sürüm düşüremezsin imzalar kapalı
Yok öyle değil jailbreak ı diorum pc den atsam olurmu acaba diorum YouTube den baktım onlar pc den atıyolardı 12 sürüme jb

Hysahin

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Yok öyle değil jailbreak ı diorum pc den atsam olurmu acaba diorum YouTube den baktım onlar pc den atıyolardı 12 sürüme jb
Kardeş eğer sürümün 11.4 veya 11.4.1 ise jb yok o sürümlere beklemekten başka çare yok

Durum
Konu cevaplara kapatılmıştır...
Tips
Tips
Üst Alt