Neler yeni

iOS 11.4 - 11.4.1 Jailbreak Haberleri

Durum
Konu cevaplara kapatılmıştır...

emrrkosem

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
11.4.1 e dönmekte fayda var yeni a12 işlemcilerinde jailbreak imkasız görünüyor diye çıkarmayabilirler

refmusic

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Batarya performansıymış, fix miş bug mış hikaye. 6s batarya değişim sonrası cihaz iOS 10 da gibi tepki veriyor!
Tek dertleri cihazı yavaşlatıp yeni bir tane aldırmak. Satış bilmem ne entrikası

restblue

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
A10 ve A11 işlemcilere çıkarmaları da mı zor?

Sagoita

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Tavsiye : 11.4.1’e dönün! İmzalar açık shsh kaydı da alın.

Geliştiriciler gerekli açıklamayı yaptı boşuna iOS 12’ye geçmeyin.

Performans konusunda bir değişiklilik fark edemedim ben iOS 12 Beta’da iken. Yalnızca benchmark puanları 1-2 bin fazla yazıyordu onlarda abartılmış sonuçlar zaten.

Mercury

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S

Performans konusunda bir değişiklilik fark edemedim ben iOS 12 Beta’da iken. Yalnızca benchmark puanları 1-2 bin fazla yazıyordu onlarda abartılmış sonuçlar zaten.
Bana göre şarj daha çok dayandı

restblue

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11

11.4 benim ki ben ne yapacağım

emrrkosem

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
A10 ve A11 işlemcilere çıkarmaları da mı zor?
şuan 11.4.1 mantıklı olan 12nin imzaları açık olucak ona gelirse günceler jailbreak yaparız ama 12 de kalıp 11.4.1 e çıkarsa hele birde imzalar kapanırsa yapmak imkansız

iphone67

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Zaman vermek doğru olmaz ama iOS 12 Jailbreak % 10000 çıkacak . Merak etmeyin finalden 2-3 ay içinde çıkartırlar. Tecrübeyle sabittir

erhansaz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Arkadaslar Jailbreak Hep Geriden Geliyor Bence 12 ye gecmeyin 11.4.1 de kalin eger 12 cikarsa zaten gecilir ama 12 den geri dönüsü olmayabilir

Komando77

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Merhabalar,

pangu8 site hakkında ne düşünüyorsunuz?
Güvenilir mi değil mi sormak istedim.
"Install zJailbreak" yazan yazıdan profili ekledim. Telefon şifresini istedi, ekledim bi baktım sonra kaldırdım, bir sorun olur mu? Profillerden kaldırdım, kaldırabilmiş miyimdir nasıl öğrenebilirim?

Saygılarımla,

emrrkosem

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhabalar,

"Install zJailbreak" yazan yazıdan profili ekledim. Telefon şifresini istedi, ekledim bi baktım sonra kaldırdım, bir sorun olur mu? Profillerden kaldırdım, kaldırabilmiş miyimdir nasıl öğrenebilirim?

Saygılarımla,
bence güvenilir bir ste değil

crimeboss

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Merhabalar,

Saygılarımla,
Güvenilir bi site değil o tamamen fake
Mesaj düzenlendi:

Hocam internette ios 11.4.1 vs ios 12 karşılaştırma videoları var onları izle performansta baya artış var
Mesaj düzenlendi:

Merhabalar,

Saygılarımla,
Fake site

Son düzenleme:

Sagoita

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
@crimeboss

Aynı videolar iOS 9’dan 10’a - 10’dan 11’e geçerkende çekiliyor. Hepsinde performans artışı var ve aynı şekilde uygulamalar daha hızlı açılıyor. Şimdi herşey doğru bunlarda. Yalnız ne hikmetse ilk sürümler süperken batarya yavaşlaması, buglar, telefonun respring’e girmesini sağlayan buglar (telagu) vb. oluşuyor, sonunda da güncellemek zorunda kalıyorsun. Haliyle farkına varmadan cihaz zamanla yavaşlama eğilimine gidiyor.

Benim kendi tespitlerim veya tahminlerim bunlardır.

crimeboss

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
@crimeboss

Aynı videolar iOS 9’dan 10’a - 10’dan 11’e geçerkende çekiliyor. Hepsinde performans artışı var ve aynı şekilde uygulamalar daha hızlı açılıyor. Şimdi herşey doğru bunlarda. Yalnız ne hikmetse ilk sürümler süperken batarya yavaşlaması, buglar, telefonun respring’e girmesini sağlayan buglar (telagu) vb. oluşuyor, sonunda da güncellemek zorunda kalıyorsun. Haliyle farkına varmadan cihaz zamanla yavaşlama eğilimine gidiyor.

Benim kendi tespitlerim veya tahminlerim bunlardır.
Sizin kendi görüşünüz saygı duyarım

God3err

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
Yine buradayız desenize :D 11.4.x e Jail ne zaman çıkar sizce uğraşan var mı yoksa 11.3.x in ekmeğini mi yiyorlar hala

refmusic

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
iOS 12 çıktı..
11.4 den 11.4.1 geçmeye bence gerek yok.
11.4.1 shsh kayıtlarını almayı unutmayın ! !

TheVeiL

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bende gördüm fakat 1 hafta bekliceğim
Mesaj düzenlendi:

Tahminim 1 ay sonra ios 12 jb gelir gibi

Durum
Konu cevaplara kapatılmıştır...
Tips
Tips