Neler yeni

iOS 11.4 - 11.4.1 Jailbreak Haberleri

Durum
Konu cevaplara kapatılmıştır...

sercanwylde

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar selamın aleyküm ilk mesajım öncelikle hata yaparsam affola. Ben en son ios 8 de jailbreak yapmıştım o zamanlar herşey çok daha kolaydı şimdi de iphone 7 cihazım var ve 11.4.1 de kaldım güncellemedim jailbreak bekliyorum fakat şuanki yeni sistemde jailbreak yapmak bi hayli zor ve karışık olmuş shsh kaydı falan hiç çözemedim bunu bana böyle teknolojiye cahil biri olarak görüp anlatabilecek delikanlı bi arkadaş var mı acaba ?

- jailbreak gelmedi beklemedeyiz şuan shsh kaydı almam mı lazım ?
- 11.3.1 e dönebiliyormuyuz şuan ?

restblue

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Arkadaşlar selamın aleyküm ilk mesajım öncelikle hata yaparsam affola. Ben en son ios 8 de jailbreak yapmıştım o zamanlar herşey çok daha kolaydı şimdi de iphone 7 cihazım var ve 11.4.1 de kaldım güncellemedim jailbreak bekliyorum fakat şuanki yeni sistemde jailbreak yapmak bi hayli zor ve karışık olmuş shsh kaydı falan hiç çözemedim bunu bana böyle teknolojiye cahil biri olarak görüp anlatabilecek delikanlı bi arkadaş var mı acaba ?

- jailbreak gelmedi beklemedeyiz şuan shsh kaydı almam mı lazım ?
- 11.3.1 e dönebiliyormuyuz şuan ?
Hocam ne yazık ki 11.3.1 e dönme şansınız yok 11.4.1 için de sıcak haberler yok açıkçası şu an beklemenizde fayda var mutlaka gelecektir

sercanwylde

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Hocam ne yazık ki 11.3.1 e dönme şansınız yok 11.4.1 için de sıcak haberler yok açıkçası şu an beklemenizde fayda var mutlaka gelecektir
Biliyorum hocam sürekli takip halindeyim siteyi fakat shsh kaydım yok benim bu shsh kaydı nedir almam gereklimidir ?

sercanwylde

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Hocam çok güzel link atmışsında ben anlayamadım orda mevzuyu. Şimdi bende 11.4.1 yüklü ben 12 ye geçiş yapmazsam imzalar kapanırsa shsh kaydı almazsam nolur ?

lisaozel

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Soru? Ben mesela simdi ios11.4.1 deyim hocam shsh kaydi alsam ios 12 ye geçsem imzalar kapninca ben bu kayıtlar sayesinde tekrar 11.4.1 gecebilirmiyim

hknst

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Sep uyumu varsa fr güncellenirse geçersin bildiğim kadarıyla
Mesaj düzenlendi:

Hocam çok güzel link atmışsında ben anlayamadım orda mevzuyu. Şimdi bende 11.4.1 yüklü ben 12 ye geçiş yapmazsam imzalar kapanırsa shsh kaydı almazsam nolur ?

Fr güncellenirse asla geri dönüş yapamazsın

Emircnydn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Sep uyumu varsa fr güncellenirse geçersin bildiğim kadarıyla
Mesaj düzenlendi:

Fr güncellenirse asla geri dönüş yapamazsın
Hocam 11.4.1 kullanıyorum fakat 12'ye geçmek istiyorum. 11.4.1'e JB çıkarsa dönmek istiyorum ama imzalar kapanırsa diye 12'ye geçemiyorum. imzalar açıkken 11.4.1'in kaydı alınıyormuş kapansa da tekrar kurulabiliyormuş galiba bu konuda yardımcı olabilir misiniz ?

berkayaksoy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
Hocam 11.4.1 kullanıyorum fakat 12'ye geçmek istiyorum. 11.4.1'e JB çıkarsa dönmek istiyorum ama imzalar kapanırsa diye 12'ye geçemiyorum. imzalar açıkken 11.4.1'in kaydı alınıyormuş kapansa da tekrar kurulabiliyormuş galiba bu konuda yardımcı olabilir misiniz ?
SHSH kaydı alsanızda iOS 12'ye JB çıkmadan 11.4.1'e düşemezsiniz. iOS 12 için JB çıkarsa elinizde SHSH kaydı varsa 11.4.1'e düşersiniz ancak.

Sagoita

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Peki sizce 12’de mi 11.4.1de mi kalmalıyım? İphone 7 kullanıyorum.
Size önerim 11.4.1 sürümünde kalmanız...

Ek olarak

SHSH Kaydı Alma buradaki basit yöntem ile SHSH kayıdınızı alın.

Eğer ki geliştiricilerden gelecek bilgiye göre 12’ye geçmenizi söylerler ise geçersiniz. Ancak şimdilik 11.4.1 JB haberleri daha çok gündemde.

Emircnydn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Size önerim 11.4.1 sürümünde kalmanız...

Ek olarak

SHSH Kaydı Alma buradaki basit yöntem ile SHSH kayıdınızı alın.

Eğer ki geliştiricilerden gelecek bilgiye göre 12’ye geçmenizi söylerler ise geçersiniz. Ancak şimdilik 11.4.1 JB haberleri daha çok gündemde.
Anladım teşekkürler.

brltml

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
En son 3 yıl önce kullandım jailbreakli cihaz, telefonumu bir yıl güncellemedim. Ha çıkacak ha çıkacak bir türlü çıkmadı. Bu saatten sonra jailbreak çıkmaz dedim shsh kaydı da almadım, 2 ay sonra çıktı. Bu kadar vefasızlık görmedim Şimdi bekle bekleyebilirsen

Sagoita

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
En son 3 yıl önce kullandım jailbreakli cihaz, telefonumu bir yıl güncellemedim. Ha çıkacak ha çıkacak bir türlü çıkmadı. Bu saatten sonra jailbreak çıkmaz dedim shsh kaydı da almadım, 2 ay sonra çıktı. Bu kadar vefasızlık görmedim Şimdi bekle bekleyebilirsen
Sabır çok önemli. Ben de uyumlu tweak listesini beklemeden bir sürü tweak kurup jailbreak’dan oldum. Şimdi de bekliyorum sabırla.

refmusic

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
İOS 12.0.1 galiba çıktı. Bu hafta kritik.. 11.4.1 imzası kapanabilir !!
İyice paranoyak olduk.
Jailbreak 11.4 de çıkarsa benim için son olsun. Crack tweak yüzünden 10.3.1 den olduk.:uzi:

Emircnydn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
İOS 12.0.1 galiba çıktı. Bu hafta kritik.. 11.4.1 imzası kapanabilir !!
İyice paranoyak olduk.
Jailbreak 11.4 de çıkarsa benim için son olsun. Crack tweak yüzünden 10.3.1 den olduk.:uzi:
Aynen hocam 12.0.1 çıkmış

lisaozel

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Jailbreak yaklasiyo galiba arkadaslar 12.0.1 yayindandi 11.4.1 imzask her an kapnabilir jailbrak bekleyenler 11.4.1 gecmesine öneririm

erhansaz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Peki arkadaslar ne zaman cikar ciksada jailbreak aracimi yoksa jailbreak me gibi sitedenmi olur ya cok uzun zamandan beri bekliyorum oyüzden heyecan basti 😁

berhanknbr

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
iOS 12 exploit yayınlandığına göre ilk önce iOS 12’ye çıkar herhalde? Yedeklerim geri yüklenemediği için iOS 11.4.1’e dönemedim. 11.4.1’e çıkarda, 12’ye çıkmazsa ağlarım.

Emircnydn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
iOS 12 exploit yayınlandığına göre ilk önce iOS 12’ye çıkar herhalde? Yedeklerim geri yüklenemediği için iOS 11.4.1’e dönemedim. 11.4.1’e çıkarda, 12’ye çıkmazsa ağlarım.
Ben de 11.4.1'deydim 12'ye geçmeyi düşünüyordum iyi ki geçmemişim. 12'ye çıkarsa direk geçer kurarım çok iyi olur direk 12'ye çıkarsa bence 12 daha iyi.

Kn0ax

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini
Acaba nerde yayınlandı bu exploit haber yok bişey yok

Durum
Konu cevaplara kapatılmıştır...
Tips
Tips
Üst Alt