Neler yeni

iOS 11.4 - 11.4.1 Jailbreak Haberleri

Durum
Konu cevaplara kapatılmıştır...

Sagoita

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Ben @efsane6 hocamıza güvenerek 11.4.1 sürümüne geçtim. (11.4’den)

iOS 11.4’e önce gelse bile, genellikle tweaklerin 11.4.1 için optimize edileceğini düşünüyorum.

Mustafaozturk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Ben @efsane6 hocamıza güvenerek 11.4.1 sürümüne geçtim. (11.4’den)

iOS 11.4’e önce gelse bile, genellikle tweaklerin 11.4.1 için optimize edileceğini düşünüyorum.
Kesinlikle Katılıyorum. 11.4.1 zaten 11.4 ten daha stabil. Geçmekle çok iyi yapmışsınız inşallah kısa zamanda jb ye kavuşuruz

berkayaksoy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
Merakla iOS 12 için çıkacak JB'yi beklemekteyiz. 11.4.1'e dönüş yapsam mı diye kararsızlıkta yok değil. iPhone 6S'te 11.4.1 ile 12 arasında gözle görülür performans farkı var. Ne dersiniz dostlar, 11.4.1 için mi önce gelir yoksa 12 için mi ?

Bazı kaynaklar 12 için daha önce geleceğini söylüyor bazıları ise tam tersini.

Mustafaozturk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Merakla iOS 12 için çıkacak JB'yi beklemekteyiz. 11.4.1'e dönüş yapsam mı diye kararsızlıkta yok değil. iPhone 6S'te 11.4.1 ile 12 arasında gözle görülür performans farkı var. Ne dersiniz dostlar, 11.4.1 için mi önce gelir yoksa 12 için mi ?

Bazı kaynaklar 12 için daha önce geleceğini söylüyor bazıları ise tam tersini.
Hocam hangisinin daha önce çıkacağını kestirmek güç ancak bence mantıklı olan 11.4.1 in imzaları kapanmadan geçmek. 12.0 imzaları açık kalacaktır 12.1 çıkana kadar zaten. Eğer 11.4.1 e gelirse önce güle oynaya jb yaparsınız. Ha yok 12 ye geldi önce güncelleyip rahatlıkla jb yaparsınız yine diye düşünüyorum. Performans farkına fazla takılmayın derim çünkü 12 çıkmadan önce bende dahil hiçbirimiz “lanet olası işletim sistemi değişsin telefonumun performansı berbat” demiyorduk. Kullanılabilir durumda yani sıkıntı olmayacaktır bence. :)

TheVeiL

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Beyler bugün apple önceki sürümde olan açıkları bildirenleri paylaştı bu sistem açıkları ios 12de güncellendi dedi anladığıma göre;
Kısaca bu linkteki açıkların hepsi ios 11.4.1e aittir doğru anladıysam tabi leen beer yakında paylaşacağım demişti açığı gördüğünüz gibi ios 12 güncellemesinde 11.4.1 açığını appleye bildirmiş kısaca attığım linkteki açık tamamen ios 11.4.1i işaret ediyor kısaca yakında imzalarda kapanır ve jb gelir gibi duruyor.
NOT; Benimki sadece tavsiye

emrrkosem

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Beyler bugün apple önceki sürümde olan açıkları bildirenleri paylaştı bu sistem açıkları ios 12de güncellendi dedi anladığıma göre;
Kısaca bu linkteki açıkların hepsi ios 11.4.1e aittir doğru anladıysam tabi leen beer yakında paylaşacağım demişti açığı gördüğünüz gibi ios 12 güncellemesinde 11.4.1 açığını appleye bildirmiş kısaca attığım linkteki açık tamamen ios 11.4.1i işaret ediyor kısaca yakında imzalarda kapanır ve jb gelir gibi duruyor.
NOT; Benimki sadece tavsiye
muhtemelen 12.1 yada 12.0.1 çıkınca 11.4.1 imzaları kapanır

mogretici

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
İmzaların kapanması mı gerekiyor jailbreak çıkması için? Yani daha önce imzalar açıkken jb geldiği oldu mu?

TheVeiL

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
İmzaların kapanması mı gerekiyor jailbreak çıkması için? Yani daha önce imzalar açıkken jb geldiği oldu mu?
Ne alakası var o zaman ios 11.3.1de kimse jb yapamaz imzalar kapalı adamlarda exploit vs. Varsa istediği zaman paylaşır

mogretici

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Ne alakası var o zaman ios 11.3.1de kimse jb yapamaz imzalar kapalı adamlarda exploit vs. Varsa istediği zaman paylaşır
Kardeşim soru sordum ben? Bilmediğim için sordum yani. Ayrıca 11.3.1 de kimse jailbreak yapamaz derken? İmzaları kapalı 11.3.1 in zaten. Ben hem imzası açık olan hem jailbreak yapılan sürüm oldu mu diye soruyorum

Zeftron

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Kardeşim soru sordum ben? Bilmediğim için sordum yani. Ayrıca 11.3.1 de kimse jailbreak yapamaz derken? İmzaları kapalı 11.3.1 in zaten. Ben hem imzası açık olan hem jailbreak yapılan sürüm oldu mu diye soruyorum
Çoğunlukla Jailbreak son sürümlere çıktığı için jailbreak yapılacak sürümün imzası açık oluyor bunun sebebiyse kullanılacak olan exploit'in bir sonraki sürümde de kullanılıp kullanılmadığını görmek (11.2-11.3.1) 11.2 ve 11.2.1 de jailbreak yapıldığını herkes biliyordu.
Hatırladığım kadarıyla (Belki yanlış hatırlıyor da olabilirim) evasi0n, ios 6 için jailbreak çıkardığında 2 sürüm için imza açıktı fakat 2 sine de jailbreak yapılabiliyordu.

Artık TSS Saver var her sürümün kayıtlarını almak yeterli.

restblue

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Ben keyfi beklettiklerini düşünüyorum, tabii bu benim fikrim ama bence jailbreak şu an hazır 11.4 - 11.4.1 için.

restblue

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Hadi yayınlasın artık abi sabah bakıyorum gece bakıyorum sabah bakıyorum gece bakıyorum 😂 redditten bakıyorum twitterdan bakıyorum burdan bakıyorum 😂
Jb beklemek böyle birşey hocam işte, dünya kadar para da versen bekliyorsun :)

ahmetsomuncu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
vallahi uzun süredir beklemedeyim.. 11.4.1'ten artık 12'ye geçmeyeceğim. en kesin kaynaklarımdan birisi de youtube'da everything apple pro kanalı. adam jb çıktığı an hemen nasıl yapılır videosunu dakikasında paylaşıyor..
kısa zamanda artık çıkacağını düşünüyorum.. beklemedeyiz :)

Mustafaozturk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
vallahi uzun süredir beklemedeyim.. 11.4.1'ten artık 12'ye geçmeyeceğim. en kesin kaynaklarımdan birisi de youtube'da everything apple pro kanalı. adam jb çıktığı an hemen nasıl yapılır videosunu dakikasında paylaşıyor..
kısa zamanda artık çıkacağını düşünüyorum.. beklemedeyiz :)
Kesinlike katılıyorum. zaten 12 ye geçmek bana çok mantıksız geliyor. Sebebini yukarda bi mesajımda açıklamıştım. Beklemeye devam az kaldı :)

gaiska_1903

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
merhaba telefonum 11.4.0 sürümünde. jailbreak için 11.4.1 sürümünemi yükseltmeliyim . yoksa beklemelimiyim. hangi sürüme en yakın zamanda jailbreak çıkacak . arkadaşlar

tolgasnigga

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
merhaba telefonum 11.4.0 sürümünde. jailbreak için 11.4.1 sürümünemi yükseltmeliyim . yoksa beklemelimiyim. hangi sürüme en yakın zamanda jailbreak çıkacak . arkadaşlar
beta sürümler için jailbreak mevcut fakat 11.4.1 daha stabil çalışıyor yakın zamanda da 11.4.1 için jailbreak araçları çıkacaktır 11.4.1’in imzası açıkken geçmenizi tavsiye ederim.

mogretici

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
6ADE14DC-03A7-42CD-8C6B-4A9CFC1461C8.png

Aralık ayına kadar ios12 ye geçmeyin arkadaşlar 👍

lisaozel

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6