Neler yeni

iOS 11.4 - 11.4.1 Jailbreak Haberleri

Durum
Konu cevaplara kapatılmıştır...

berkayaksoy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
Jailbreak birkaç güne gelir umudu ile iOS 12'den iOS 11.4.1'e dönüş yaptım. Daha önceden farklı sürümlere geçiş yaptığımda yedekler ile ilgili bir problem yaşamazdım. iOS 12 ile alakalı sanırsam WhatsApp yedeklerini 11.4.1'de görmüyor. Tekrar iOS 12 kurunca yedekler ortaya çıkıyor.

iCloud'da 4.81 GB'lik WhatsApp yedeğim var. Bunu 11.4.1'e nasıl restore ederiz arkadaşlar ?

barisakkaya

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Jailbreak birkaç güne gelir umudu ile iOS 12'den iOS 11.4.1'e dönüş yaptım. Daha önceden farklı sürümlere geçiş yaptığımda yedekler ile ilgili bir problem yaşamazdım. iOS 12 ile alakalı sanırsam WhatsApp yedeklerini 11.4.1'de görmüyor. Tekrar iOS 12 kurunca yedekler ortaya çıkıyor.

iCloud'da 4.81 GB'lik WhatsApp yedeğim var. Bunu 11.4.1'e nasıl restore ederiz arkadaşlar ?
İos 12 ile itunes yedegi alip 11.4.1 surumune kurulumundan sonra itunes yedegi yukleyerek dene istersen.

TheVeiL

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Beyler len beer bu hafta paylaşmazsa exploit i 1 yıla anca çıkar jb 😀

ahmetsomuncu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
ben iphone3 zamanından bu zamana kadar hep iphone kullandım. genelde yeni bir güncelleme çıktığında minimum 1 1.5 ay sonra yüklüyorum.. jb niyetim varsa zaten hiç yüklemiyorum. geçen haftaya kadar da 11.4 kullanıyordum. 12 çıktı biraz araştırma sonucu direk 12 ye değil manuel olarak 11.4.1'e geçtim. eğer jb niyetiniz var ise gerçekten denemek için bile yeni çıkan sürüme geçmeyin derim. ios 9 ve ios 10 zamanım hep JB ile geçti. 11'e neden niçin yükselttiğimi hatırlamıyorum ama :D

emrrkosem

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
a12 işlemci kullanan iphone xs e jailbreak yapılabiliyormuş (ios12)

Mustafaozturk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6

Malesef böyle bir şansın yok. 11 den 10 a ya da 12 den 11 e geçişte üst sürümün yedeği alt sürümde sıkıntı yaratıyor. Sürüm değiştirmeden önce sürekli yedek bulundurmak gerekli o yüzden. Tecrübe oldu size de :)

TheVeiL

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Beyler Twitter da bu adamı takip edin şuan electra vs. Bu adamın exploit paylaşmasını bekliyor paylaştıktan sonra 4-5 tane jb aracı görmek mümkün sebebi ise elinde 2 adet çekirdek açığı olması eğer bazad denilen bir başka kişide exploit i paylaşırsa 3 exploit olacak.

Bu linkten sistem açığını bulan kişileri Twitter da bulup takip etmenizi tavsiye ederim

mogretici

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Niye paylaşmıyor elindeki exploiti acaba? Neyi bekliyor? Amaç ne abicim? Hayır yani para istiyosa aramızda toplayıp verelim. Aşırı sinirlendim şuan ev adresi var mı bu arkadaşın?

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Niye paylaşmıyor elindeki exploiti acaba? Neyi bekliyor? Amaç ne abicim? Hayır yani para istiyosa aramızda toplayıp verelim. Aşırı sinirlendim şuan ev adresi var mı bu arkadaşın?
Her açıktan / exploit'ten jailbreak olmaz.

emrrkosem

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Ellerindeki exploit jailbreak yapmaya yetmediği için paylaşmıyolardır adamlar para istese gidip PayPal linkini koyar ister electranın yaptığı gibi büyük ihtimal açığı kullanamadıkları için paylaşmıuolar

bySuSE

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Denedim hocam, 12 yedeğini 11.4.1'e yüklemeyeceğini söylüyor. Neyse sağlık olsun, yapacak pek birşey bulamadım uzun uğraşlar sonucunda.
iCloud yedeklemede mesaj yedeği açıksa bir de onu kapatıp dene betada iken ben öyle çözmüştüm. Mesajı kapattım yedeği sildim yeniden yedekle dedim o zaman 11 sorun çıkarmamıştı.

frttr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Hala gelmiyor kafayı yicem ya

hknst

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
beklerler gençler ben en çok 11.3.1i beklemiştim bu da gelir azcık sabır :)

ermenuss

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Selamun aleyküm öncelikle sorumşu şu. İos 11.4.1'e mi jb gelecek ios 12 ye mi gelecek 6s kullanıcısıyım 12 ye geçsem mi diye kara kara düşünüyorum. Jb istiyorum deliler gibi özgür olmak istiyorum bu yüzden son durum ne? Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim :)

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Selamun aleyküm öncelikle sorumşu şu. İos 11.4.1'e mi jb gelecek ios 12 ye mi gelecek 6s kullanıcısıyım 12 ye geçsem mi diye kara kara düşünüyorum. Jb istiyorum deliler gibi özgür olmak istiyorum bu yüzden son durum ne? Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim :)
11.4.1’de kal şimdilik

Durum
Konu cevaplara kapatılmıştır...
Tips
Tips
Üst Alt