Neler yeni

iOS 10.x-10.3.3 64bit Uyumlu Tweakler

beko

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
@aleqtro
Denemek için birkaç tema indirip yüklememe rağmen temalar aktif olmuyor!
Nasıl bir çözüm önerirsiniz?
Bunun çözümünü bilmiyorum. Doğru aktifleştirdiğinizden emin misiniz?
Enable sonrası Preview ve Apply yaptıktan sonra cihazın respiring yapması gerekiyor. Respiring sonrası aktifleşiyor. Bazen safe mode atıyor. Onu da cihaz açıldığında çıkan ekranda restart'a basın cihaz tema aktif olucak.

rcpkzl

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Rocketbootstrap tekrar kur dedim ve yine safe moda aldı. Restart diyorum yine safe moda alıyor.

rcpkzl

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
En son yüklediğim call recorder adında tweak vardı onu kaldırdım. Respring yaptım daha sonra normal telefonu kapattım açtım jb yeniden yaptım ancak yine safe modda. Anemone'ye girince de yine aynı error veriyor.

beko

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
En son yüklediğim call recorder adında tweak vardı onu kaldırdım. Respring yaptım daha sonra normal telefonu kapattım açtım jb yeniden yaptım ancak yine safe modda. Anemone'ye girince de yine aynı error veriyor.
Anemone'yi silince safe mode atıyor mu?
Şunu bi deneyin isterseniz. Benim verdiğim repoya girin. Eğer günceleme gelmediyse sırasıyla:
Flipswitch, PreferenceLoader ve Activator tweaklarini kurunuz. Önceden kuruluysa yeniden kurup deneyiniz.

rcpkzl

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Anemone'yi kaldırdım şimdi safe moda girmiyor. Hepsini yeniden yüklicem.

dalgaland

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Kaldırdım ve cydown ile tekrar yükledim. Anemone'yi açınca error veriyor ve arkdaşların dediği repoda güncelleme gözükmüyor. Ne yapmalıyım ?
Aynı süreci yaşamış biri olarak, yukarıda çözümü anlatmıştım..
Cihazı kapatıp açın ve tekrar jailbreak yapın lütfen..

dalgaland

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Bunun çözümünü bilmiyorum. Doğru aktifleştirdiğinizden emin misiniz?
Enable sonrası Preview ve Apply yaptıktan sonra cihazın respiring yapması gerekiyor. Respiring sonrası aktifleşiyor. Bazen safe mode atıyor. Onu da cihaz açıldığında çıkan ekranda restart'a basın cihaz tema aktif olucak.
Şöyle bir çözüm uyguladım:
Yüklediğim temaların winterboard uyumlu olabileceğini düşündüm ve anemone uyumlu temalar diye biraz araştırma yaptıktan sonra münasip birkaç tema bulup yükledim ve netice aldım.. Ekte örnek bir tema uygulamasını görebilirsiniz..
Tema adı: Enlightened

Ekli dosyalar

rcpkzl

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Ben daha hiç tema yüklemedim çünkü safe modda telefon. Restart diyorum yine safe moda atıyor. Her şeyi baştan yükledim. IMG_2903.PNG

beko

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Şöyle bir çözüm uyguladım:
Yüklediğim temaların winterboard uyumlu olabileceğini düşündüm ve anemone uyumlu temalar diye biraz araştırma yaptıktan sonra münasip birkaç tema bulup yükledim ve netice aldım.. Ekte örnek bir tema uygulamasını görebilirsiniz..
Tema adı: Enlightened
Sorun ondan kaynaklanmış. Bende, Classic İOS, Rupi temaları var. Hatta bu konuyla alakalı başlık açılıp, ordan tema paylaşımları yapılabilinir.

Ben daha hiç tema yüklemedim çünkü safe modda telefon. Restart diyorum yine safe moda atıyor. Her şeyi baştan yükledim. Ekli dosyayı görüntüle 1068
Hocam, kurduğunuz Anemone'nin resmini atabilir misiniz. Ayrıca Winterboard'ı silin.

Son düzenleme:

My_Blane

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Kaldırdım ve cydown ile tekrar yükledim. Anemone'yi açınca error veriyor ve arkdaşların dediği repoda güncelleme gözükmüyor. Ne yapmalıyım ?
Aynı süreci yaşamış biri olarak, yukarıda çözümü anlatmıştım..
Cihazı kapatıp açın ve tekrar jailbreak yapın lütfen..
Olmadı :(

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

My_Blane

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Anemone'yi silince safe mode atıyor mu?
Şunu bi deneyin isterseniz. Benim verdiğim repoya girin. Eğer günceleme gelmediyse sırasıyla:
Flipswitch, PreferenceLoader ve Activator tweaklarini kurunuz. Önceden kuruluysa yeniden kurup deneyiniz.
denediklerini yaptım ve sonuç aynen safe mode :=

My_Blane

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Ben yeni telefona geçtim şuan jb yok maalesef. Önceki telefonda bende öyle sorun yaşamıştım rocketi tekrar kurunca sorun kalmamıştı.
rpetri reposunda rocket yok bigbossda mevcut

beko

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Şunu söyleyeyim. Ben bu tweaki ilk yüklediğim de sizler gibi "error" hatası aldım. Daha sonra internette biraz gezinince size yazdığım repo ile "error" sorununu çözdüm. Sizlerde bunla ilgili internette varsa başka çözümler deneyerek sorunu halledebilirsiniz. Bunun dışında tweakin güncellenmesini beklemekten başka çare yok.

My_Blane

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Şunu söyleyeyim. Ben bu tweaki ilk yüklediğim de sizler gibi "error" hatası aldım. Daha sonra internette biraz gezinince size yazdığım repo ile "error" sorununu çözdüm. Sizlerde bunla ilgili internette varsa başka çözümler deneyerek sorunu halledebilirsiniz. Bunun dışında tweakin güncellenmesini beklemekten başka çare yok.
son soru sendeki rocket sürümü kaç acaba ?

tayfunakt

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
S.a. uygulama içi satın alımlarda kullandığınız tweakler nelerdir... En iyisi hangisidir. Teşekkür ederim.

Tips
Tips
Üst Alt