Neler yeni

h3lix - iOS 10.x - 10.3.3 Jailbreak (32bit Cihazlar)

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Sürüm
12.0
iPhone 5C 10.3.3 için untethered jailbreak, bir hafta yerine daha uzun süre imzalı jailbreak uygulaması ya da uygulamanın imza süresi bitince tekrar bilgisayar gerektirmeyen bir yöntem çıkmadı mı acaba?
Bir de jailbreak yapınca bazı banka uygulamaları açılmıyor. Bunu önlemek için güzel bir tweak çıktı mı?
Bilgisi olan bir arkadaş yanıt verirse müteşekkir olurum.
1) Daha uzun süreli imzalı jb uygulaması yok
2) Liberty tweaki ile banka uygulamalarını açabilirsin.

asosyal

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5
Sürüm
10.3.3
ya bende olmuyor yardım edermisiniz

djengin

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Sürüm
12.4
eski bir iphone 5 kenarda duruyo jb yüklemek istiyom yanliz baslikda 32 bit yaziyo 32 bit ne oluyo ???

djengin

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Sürüm
12.4
iphone 5 ios 10.1.1 icin jailbreak var mi

srdgny

aseggesa
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone X
Sürüm
12.4
allah razi olsun arkadasim sonunda yükledim :)

sorunsuz yükledi cydia ya girdim hata önemli paketleri yükledi

yanliz simdi cydia aciyorum birden kapaniyo???
Tekrar jb yapın

djengin

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Sürüm
12.4

oldu allah razi olsun

önemli repo ler varmi basdan vereyim yine sapitmasin

bu sayfayi sansa buldum ümitsizce bakiyordum basit bir sayfadir yazarsin cevap gelmez aylarca diye düsünüyordum meger süper bir sayfaymis

almanyadan bol selamlar bu arada gercekden süper sayfa ve süper yardimlasma var tebrik ederim....

önemli repo adreslerii de yazarmisiniz iphone 5 i haledeyim kösede öylece yatiyordu garibim,,,,,

kendim iphone x 256gb kulaniyom gecen 12,4 ü kil payi kacirdim,,,,, 2 senedir jb i takip etmiyordum

srdgny

aseggesa
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone X
Sürüm
12.4
oldu allah razi olsun

önemli repo ler varmi basdan vereyim yine sapitmasin

bu sayfayi sansa buldum ümitsizce bakiyordum basit bir sayfadir yazarsin cevap gelmez aylarca diye düsünüyordum meger süper bir sayfaymis

almanyadan bol selamlar bu arada gercekden süper sayfa ve süper yardimlasma var tebrik ederim....

önemli repo adreslerii de yazarmisiniz iphone 5 i haledeyim kösede öylece yatiyordu garibim,,,,,

kendim iphone x 256gb kulaniyom gecen 12,4 ü kil payi kacirdim,,,,, 2 senedir jb i takip etmiyordum
Forum olarak önerdiğimiz repo adreslerini konu linkinden inceleyebilirsiniz.

mehmetfethioglu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5
Sürüm
10.3.3
merhaba iphone 5 için h3lix dışında jailbreak yapılan yöntem var mı şu anda. ekran görüntüsü eklediğim bir sitede bugün çıkması öngörülen checkra1n konusunda bilgisi olan var mı? sitede 7 gün sertifika sorunu yok filan yazıyor aynı zamanda safari üzerinden 32bit cihazlara kurulabilir mi? cydia impactor dışında pc veya macbook ile jailbreak yapabilir miyim? Ekran Resmi 2019-11-08 13.42.55.pngEkran Resmi 2019-11-08 13.43.08.png

Üst Alt