Neler yeni

g0blin - iOS 10.3 - 10.3.3 64bit Cihazlara Jailbreak!

Durum
Konu cevaplara kapatılmıştır...

bunyaminbehar

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
onu da her seferinde yapıyorum zaten, aksi halde sertifika hatası alıyorum. çözemedim bir türlü...

altan134

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
aynen dediğin gibi oluyor. cydia simgesine tıkladığımda daha açılamadan kapanıyor hemencecik.
O zaman şöyle 2 tane çözüm düşünelim;
1)G0blin'i aç sağ üst taraftaki i butonuna basıp force re-install bootstrap seçeneğini seçip baştan jb kur.
2)G0blinin eski sürüm ipasını internette bulup deneyebilirsin.

bunyaminbehar

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Yabancı bir kaynaktan indirdiğim ipa dosyası (8mb) ile sorun çözüldü. Çok teşekkür ederim yardımlarınız için.

bunyaminbehar

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Başlık burası mı bilmiyorum ama son olarak bir tavsiye istirham edeceğim sizlerden: olmazsa olmaz dediğiniz; sürüm kaybetmemek adına hangi tweakler yüklenmeli?

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Başlık burası mı bilmiyorum ama son olarak bir tavsiye istirham edeceğim sizlerden: olmazsa olmaz dediğiniz; sürüm kaybetmemek adına hangi tweakler yüklenmeli?
Forumu şöyle bir gez isteğin soruya mutlaka cevap bulacaksın

¯\_(ツ)_/¯

chatintok

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Jailbreak tuşuna basmadan önce 5 sn sayın. Hemen basmazsanız jailbreak başarı oranı daha yüksek oluyor. Aksini yaptığımda cihaz her zaman yeniden başladı.

Mtdespot

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
cydia çalışmıyor goblinide tekrar yüklerim diye sildim cydia telde kaldı goblinde tekrar yüklenmiyor ne yapıcam şimdi ?

s040410041

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Yabancı bir kaynaktan indirdiğim ipa dosyası (8mb) ile sorun çözüldü. Çok teşekkür ederim yardımlarınız için.
Bu buldugunuz ipa yeni rc1 olan mi? Ben kendi sitesinden indirdim. Eski goblini sildim onu kurup yeniden jb yapmayi denedim ama expolit hatasi veriyor. Yeniden en eski olani indirip yaptim. Konum calismiyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Yeni ipayı kurun konudaki link yenilendi rc1 indirin re-install seçeneğini aktif ederek jailbreak yapın. Tweak kaybı yaşanacak ama konum servisleri çalışıyor. Bir çok deneme gerekebilir denemeye devam edin

Mtdespot

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
şimdi hallettim dediğiniz gibi ama bazı uygulamaları yükledikten sonra telefonu kapatıyor böylelikle cydiayı yeniden kurmak gerekiyor can sıkıcı bir durum bu

s040410041

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Yeni ipayı kurun konudaki link yenilendi rc1 indirin re-install seçeneğini aktif ederek jailbreak yapın. Tweak kaybı yaşanacak ama konum servisleri çalışıyor. Bir çok deneme gerekebilir denemeye devam edin

Expolit failed diyor . Try again diyorum yine olmuyor 2. Kez try again dedigimde ise resetliyo. Defalardir ayni sekilde :(

filinta

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S

Arkadaşlar yardım edebilirmisiniz!
ayarlardan goblini sildim, impactor revoke yaptım goblinrc1 yükledim hem re-instal yaparak hem re-instal yapmadan defalarca kurmaya çalıştım ancak bu hatayı alıyorum, ya hata veriyor ya da reset atıyor, bi yol gösterin

cheaster33

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Respring to load tweak yazıyor jb olmuş respring yapınca açılması gerekir

s040410041

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE

ayarlardan goblini sildim, impactor revoke yaptım goblinrc1 yükledim hem re-instal yaparak hem re-instal yapmadan defalarca kurmaya çalıştım ancak bu hatayı alıyorum, ya hata veriyor ya da reset atıyor, bi yol gösterin

Ayni durumu sabah yasadim. 2.resimden sonra respring yapmadan home tusuna basip ciktim direk cydoa yi actim
Temizledim eski tweakleri suan guzel kullanıyorum

tayfunakt

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X

Şimdi bu sorunu yaşıyordum...
Resping demeden home tuşuna basıp menuye geldim
Cydia açıp rocketbootstap kaldırdım
Şuan jbli şekilde kullanıyorum

filinta

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Respring to load tweak yazıyor jb olmuş respring yapınca açılması gerekir

Respring yaptıktan sonra cydia açılmıyor hocam atıyor, önceki ilk yayınlanan ipa ile yaptığım jailbreakla kurulu olan uygulamalar var onları kaldırmamıştım icleaner, cydown, Activator v.b o yüzden olabilir mi, onları kaldırıp tekrar rc1 yüklesem olur mu ki ?

cheaster33

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
İcleaner ve cydown bende de var rocketbotstrap da watusiden dolayı var sorunla karşılaşmadım. Sorun activator da olabilir.

filinta

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Eski tweakların hepsini kaldırıp tekrar deniyeyim inşallah olur hocam

aloneman35

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini 4
İyi geceler @bunyaminbehar @daRkneSs o şanslı kişi benim devam ediyorum denemeye vede beklemeye olmuyor aynı yerde kalıyor ilerlemiyor maalesef;( Yen’i güncelleme bekliyorum;(

Durum
Konu cevaplara kapatılmıştır...
Tips
Tips
Üst Alt