Neler yeni

g0blin - iOS 10.3 - 10.3.3 64bit Cihazlara Jailbreak!

Durum
Konu cevaplara kapatılmıştır...

tayfunakt

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
eski ipa 23 küsür mb iken yeni yüklediğiniz ipa neden 8 mb

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
GOBLİN RC1 yayınlandı! Konuya eklenmiştir

Düzeltmeler

Yetki sorunu ve GPS düzeltildi

IMG_0322.jpg

cheaster33

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Gps düzeldi bende çalışıyor artık

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

cheaster33

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Yeniden başlattım cihazı jbsizken eski g0blini sildim yenisini yükleyip jb yaptım. Yeni jb aktif olunca önceden yüklediğim tweaklar silindi. Hepsini tekrar yükledim. Gps çalışıyor şuan bunun dışında appcakeyi denedim yükleme yapmıyodu önceki jbde şuan sorunsuz çalışıyor.

musaeren4141

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Hocam yeniden başlatınca gidiyormu jb vede anemone çalışıyormu bi bakarmisiniz
Yeniden başlattım cihazı jbsizken eski g0blini sildim yenisini yükleyip jb yaptım. Yeni jb aktif olunca önceden yüklediğim tweaklar silindi. Hepsini tekrar yükledim. Gps çalışıyor şuan bunun dışında appcakeyi denedim yükleme yapmıyodu önceki jbde şuan sorunsuz çalışıyor.

cheaster33

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Jbsiz modda g0blini kaldırdıysan sorun yok cydia impactordan yenisini yükleyip jb yapabilirsin

musaeren4141

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Hocam yeniden başlatınca jb gidiyormu anomone çalışıyormu bi bakın yükleyen arkadas

cheaster33

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Hocam yeniden başlatınca jb gidiyormu anomone çalışıyormu bi bakın yükleyen arkadas
Yeniden başlayınca jb gidiyor sayfanın başında untethered yazıyor zaten. Anomone hakkında bilgim yok çalışmadığı söyleniyor.

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Yeniden başlayınca jb gidiyor sayfanın başında untethered yazıyor zaten. Anomone hakkında bilgim yok çalışmadığı söyleniyor.

Suan yükledim çalışıyor sıkıntısız

altan134

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
G0blin RC1 Anemone çalışmıyor arkadaşlar haberiniz olsun.

bunyaminbehar

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Merhaba, ben iphone 6s 10.3.1 MKQR2TU/A modeli telefonumla deniyorum; fakat GeneratingApplicationMap kısmında kalıyor. Goblin uygulaması ekrana geliyor, ayarlardan güven diyorum ve açıyorum. Jailbreak dediğimde hard reset atıyor. Tabii bunları GeneratingApplicationMap uyarısı varken deniyorum. Kaldırıp resetleyip vs denedim, sonuç alamadım. Tüm sayfaları okudum bir kişi daha almış aynı hatayı günler önce. Bekle denmiş çözüm olarak. Başka önerisi veya bilgisi olan var mı arkadaşlar?

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Impactor üzerinden aldığın GeneratingApplicationMap hatasının bir önemi yok. g0blin ana ekrana düşüp açılıyorsa sorun yoktur demek. Jailbreak butonuna tıkladığınızda Bypass yaparken reset atması gayet normal. denemeye devam edin. Bir çok deneme gerekebilir

bunyaminbehar

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Impactor üzerinden aldığın GeneratingApplicationMap hatasının bir önemi yok. g0blin ana ekrana düşüp açılıyorsa sorun yoktur demek. Jailbreak butonuna tıkladığınızda Bypass yaparken reset atması gayet normal. denemeye devam edin. Bir çok deneme gerekebilir

Teşekkür ederim, bilginiz için. Denemeye devam edeyim, sonucunu belirtirim. Sağolun.

bunyaminbehar

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Jailbreak diyerek birkaç kez denedim ve respring deyince tıkladım. cydia simgesi geldi; ancak tıkladığımda daha açılamadan kapanıyor hemen. Gözden kaçırdığım bir şey mi var acaba?

altan134

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Jailbreak diyerek birkaç kez denedim ve respring deyince tıkladım. cydia simgesi geldi; ancak tıkladığımda daha açılamadan kapanıyor hemen. Gözden kaçırdığım bir şey mi var acaba?
Hocam g0blinin hangi sürümünü indirdiniz?
Sürümün RC1 olmasına dikkat edin.

Senoltekintomgac

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Kardeşim impaktor ile kurduğun ipayı güncel ipa ile dene olacaktır

bunyaminbehar

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
rc1 indirdiğim ve kurduğum ipa. tekrar o ipa'yı yükledim ama yine aynı hatayı alıyorum maalesef...

altan134

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Sorununu biraz daha açık anlatır mısın?
Öncelikle jailbreak kurulum aşaması biraz uzun olabiliyor çok fazla hard reset atılıyor, respring butonuna bastıktan sonra ekrana gelen cydiayı kullanamıyor musun?

bunyaminbehar

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Sorununu biraz daha açık anlatır mısın?
Öncelikle jailbreak kurulum aşaması biraz uzun olabiliyor çok fazla hard reset atılıyor, respring butonuna bastıktan sonra ekrana gelen cydiayı kullanamıyor musun?
aynen dediğin gibi oluyor. cydia simgesine tıkladığımda daha açılamadan kapanıyor hemencecik.

Senoltekintomgac

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Hocam dediğim gibi farklı ipa kur kurmadan önce xcode ye gel en allttaki revoke certificates e tıkla sonra kur.Eski ipalar temizlensin

Durum
Konu cevaplara kapatılmıştır...
Tips
Tips
Üst Alt