Neler yeni

g0blin - iOS 10.3 - 10.3.3 64bit Cihazlara Jailbreak!

Durum
Konu cevaplara kapatılmıştır...

caglar_fb

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Dün ip5s iOS 10.3.1 g0blin sitesindeki sürüm neyse onunla sorunsuz ve çok kısa sürede jb yaptım tweak yükledim sorunsuz sadece repo eklemeyi denemedim

8 plus 256 gb

filinta

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
rc1 yükledikten sonra respring yaparsam cydia açılmıyor ancak respring yapmadan cydia'ya girdiğimde çalışıyor, respring yapmadan g0blini kapatıp devam etsem sıkıntı olurmu acaba

Son düzenleme:

Asxpr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar iphone 7 plus ios 10.3.2 için gelişme oldumu jailbreak le ilgili hala sürümde bekliyorum bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim.

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
@Asxpr Meridian Jailbreak var Saurik güncelleme yayınladığı anda Meridian güncellenecektir sitemizde ayrıntılı rehber de gelecektir.

aloneman35

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini 4
Sorun neydi tam olarak?
iyi geceler dostlar bir sorum olacak ME278TU/A modeli yani mini retina 2 diye geçiyor yanlış bakmadıysam 64 bit cihaz biliyorum.

okudum bütün yazdıklarınızı öncelikle Impactor çalıştırdım sürükleyerek g0blin bu dosyayı çalıştırdım, sonra çıkan ekrana email adresimi vede şifremi girdim dosya yüklemeye başladı, GeneratingApplicationMap diye bir yere geldi kaldı gitmiyor bekledim bekledim sonunda genel ayarlar aygıt yönetimi ve sertifikayı yükle dedim gene bekledim GeneratingApplicationMap ama hiç ilerlemedi sonra tabletin ekranında g0blin isimli sekmeye bastım karşıma DEVICE NOT SUPPORTED diye bir yazı çıktı sonra aşağısında şu yazıyor. Darwin Kernel Version, 16.5.0: Thu Feb 23 23:22:54 PST 2017; root;xnu-3789.52.2-7/RELEASE_APM64_55L8968X hatası verdi kaldı wallah artık ne yapacağımı şaşırdım ne yapmam lazım allah rızası için yardım ve destek olun lütfen...

@daRkneSs konuyu tekrar hatırlatmak için yazıyorum kolay gelsin.

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
iyi geceler dostlar bir sorum olacak ME278TU/A modeli yani mini retina 2 diye geçiyor yanlış bakmadıysam 64 bit cihaz biliyorum.

okudum bütün yazdıklarınızı öncelikle Impactor çalıştırdım sürükleyerek g0blin bu dosyayı çalıştırdım, sonra çıkan ekrana email adresimi vede şifremi girdim dosya yüklemeye başladı, GeneratingApplicationMap diye bir yere geldi kaldı gitmiyor bekledim bekledim sonunda genel ayarlar aygıt yönetimi ve sertifikayı yükle dedim gene bekledim GeneratingApplicationMap ama hiç ilerlemedi sonra tabletin ekranında g0blin isimli sekmeye bastım karşıma DEVICE NOT SUPPORTED diye bir yazı çıktı sonra aşağısında şu yazıyor. Darwin Kernel Version, 16.5.0: Thu Feb 23 23:22:54 PST 2017; root;xnu-3789.52.2-7/RELEASE_APM64_55L8968X hatası verdi kaldı wallah artık ne yapacağımı şaşırdım ne yapmam lazım allah rızası için yardım ve destek olun lütfen...

@daRkneSs konuyu tekrar hatırlatmak için yazıyorum kolay gelsin.
Tekrar yükle bir kaç kere dene,profili onaylamayı unutma.

¯\_(ツ)_/¯

Son düzenleme:

leegolas

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Arkadaşlar goblin yine güncel araç yayınlayacak mı ? iphone 5s 10.3.3 var. Hala jb yapmadım bekliyorum en stabil halini. Yoksa yapayım gitsin mi :)

efsane

Administrator
Cihaz
Ne kadar daha beklemeliyim hocam ? bir de goblin yeni araç güncellicek mi ? bilginiz var mı hocam
Yeni araç güncellemesi gelecektir, istersen jb yap çünkü 5s'de g0blin iyi çalışıyor.

¯\_(ツ)_/¯

leegolas

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Yeni araç güncellemesi gelecektir, istersen jb yap çünkü 5s'de g0blin iyi çalışıyor.

¯\_(ツ)_/¯
1 yıldır bekliyorum da hocam. Eski tweaklerimi yüklersem probleme olup da sürüm kaybetmekten korkuyorum.

efsane

Administrator
Cihaz
1 yıldır bekliyorum da hocam. Eski tweaklerimi yüklersem probleme olup da sürüm kaybetmekten korkuyorum.
Kardeş Senin Cihaz 5s , IOS 10.3.3 ve 11.1.1 ile 11.1.2 sürümlerin SHSH kayıtlarını aldıysan JB yap ve uyumlu Tweakleri yükle.

Hata yaparsan 10.3.3 tekrar geçersin

¯\_(ツ)_/¯

hikiabu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Arkadaşlar jailbreak olduktan sonra location çalışmıyor yardım ede bilen varmi ? 10.3.3

hikiabu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
RC1 ile yaptıysanız çalışması gerekiyor. Eski ipada bu sorun mevcuttu RC1 ile çözüldü
RC1 i kurdum.garip bir şekilde ikonları olan tweakler çalışıyor ama ikonları olmayan tweakler yok oldu. Cydia installed e girdigimde ise ikonlari olan tweakler bile gozukmuyor. ne yapmaliyim ?

efexor

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
yükledim cydia geldi fakat repoların içi boş. tweakler görünmüyor sebep ne olabilir?
sürüm 10.3.1 model :6s

Kaya099xxx

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6

Cihaz iPhone 6 ios 10.3.1 ipa dosyasını sürüklediğimde böyle bir uyarı alıyorum. Ne yapmalıyım arkadaşlar ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

efexor

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S

Cihaz iPhone 6 ios 10.3.1 ipa dosyasını sürüklediğimde böyle bir uyarı alıyorum. Ne yapmalıyım arkadaşlar ?

2 adımlı doğrulamayı kapattınız mı icloud ayarlardan

Kaya099xxx

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
2 adımlı doğrulamayı kapattınız mı icloud ayarlardan
Hocam icould ayarlarda öyle birşey bulamadım. Biraz detay verebilirmisiniz ? Teşekkürler

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
yükledim cydia geldi fakat repoların içi boş. tweakler görünmüyor sebep ne olabilir?
sürüm 10.3.1 model :6s
Kaynakları yenile gereken güncellemeleride yap.

Hocam icould ayarlarda öyle birşey bulamadım. Biraz detay verebilirmisiniz ? Teşekkürler

appleid.apple.com adresinden 2 aşamalı doğrulamayı kapat. Yoksa eğer uygulamaya özgü parola oluştur ve ipa atarken oluşturmuş olduğun parolayı kullan

Kaya099xxx

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Anahtar zinciri kapalı hocam . Apple kimliğinde iki faktörlü kimlik doğrulama var o açık görünüyor. Ancak o kapatılmıyor. Yeni bir güvenli tel no yazmak zorundasın diyor.

Durum
Konu cevaplara kapatılmıştır...
Tips
Tips
Üst Alt