Neler yeni

g0blin - iOS 10.3 - 10.3.3 64bit Cihazlara Jailbreak!

Durum
Konu cevaplara kapatılmıştır...

yqlcin

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Aynısı bende de olmuştu yeniden başlatıp tekrar jb yap öyle silmeyi dene

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
denedim kardeşim ama olmuyor

keskintig

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
Jb den sonra haritalar calismiyor yola gidecegim yardim ??? Konum bulmuyor

refmusic

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Jb den sonra haritalar calismiyor yola gidecegim yardim ??? Konum bulmuyor
Kapat aç. Yoldan gelince tekrar jailbreak yap. Jailbreak varken konum bulmuyor. Fix gelmedi..

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
@keskintig cihazı yeniden başlatın Jailbreak’i aktif etmezseniz eğer gps sağlam çalışacaktır.

yigitozdal

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Safe moda atıyor 1 saat ve ya 10 dakıka duruyor tüm tweakları temizleme yada sorun neyde nasıl buluruz

keskintig

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
Bu ne arkadas yok gps calismiyo yok her hafta imzalamak gerekiyo kapat ac jb gidiyo işkence çekiyoruz resmen ya ayni surumde kalayim desem kesin jb yi kaldiran tweek de calismiyordur. Ben gidiyorum arkadaş ios 11.2.2 ye geçiyorum.. Kalın sağlıcakla

kaleabi

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Bende sadece jailbreaktr reposu güncellme alıyo bide bir kere bigboss reposu aldı sizdede böylemi yoksa bende bir problem mi var ?

kaleabi

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Birde az önce şöyle bir hata aldım cydia güncellemede takılı kaldımıştı kapatıp açtım arka plandan gelince yeniden yükledim bu hatayı veriyo şimdi

Ekli dosyalar

filinta

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bende sadece jailbreaktr reposu güncellme alıyo bide bir kere bigboss reposu aldı sizdede böylemi yoksa bende bir problem mi var ?
Aynı sıkıntı bende de var hocam 10.3.2 sürüm bazı repolarda güncelleme sırasında takılıp kalıyo...sürekli bişeyler hata veriyor şuan 3. İphone'umu kullanıyorum diğer iki cihazımda da sürekli jailbreak kullandım ancak bu yaşadığım en dandik jailbreak deneyimi resmen eziyet gibi bişeymiş bu yarı jailbreak olayı

kaleabi

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Aynı sıkıntı bende de var hocam 10.3.2 sürüm bazı repolarda güncelleme sırasında takılıp kalıyo...sürekli bişeyler hata veriyor şuan 3. İphone'umu kullanıyorum diğer iki cihazımda da sürekli jailbreak kullandım ancak bu yaşadığım en dandik jailbreak deneyimi resmen eziyet gibi bişeymiş bu yarı jailbreak olayı

Kesinlikle katılıyorum 7 den beri bütün cihazlara jailbreak yaptım en dandiği bu gibi geldi banada

filinta

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bu ne arkadas yok gps calismiyo yok her hafta imzalamak gerekiyo kapat ac jb gidiyo işkence çekiyoruz resmen ya ayni surumde kalayim desem kesin jb yi kaldiran tweek de calismiyordur. Ben gidiyorum arkadaş ios 11.2.2 ye geçiyorum.. Kalın sağlıcakla
Bu iphoneları satmak farz oldu kardeş, jailbreak yapıp kullanmak için eşşek yüküyle para verip alıyoruz bu cihazları, aylarca jb bekliyoruz çıkacak diye sonrası fiyasko

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Site reposunu bakıma aldık o yüzden bir takım hatalar alabilirsiniz. Cihazınıza etki edecek herhangi bir hata söz konusu değildir. Bakım sona erdiğinde bilgilendirme yapacağız.

kaleabi

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Site reposunu bakıma aldık o yüzden bir takım hatalar alabilirsiniz. Cihazınıza etki edecek herhangi bir hata söz konusu değildir. Bakım sona erdiğinde bilgilendirme yapacağız.
Tamamdır bilgilendirme için teşekkürler repo bakımdan çıktıktan sonra hata gidicek mi acaba ?

ANKARALI

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
iphone 5s ios10.2.1 g0blin ekrana geliyor güven diyorum jailbreak tikliyorum cydia gelmiyor ekrana

azadquluzade

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Bilinen tweak ve uygulamaların güncellenmesi ne kadar sürer Anemoneden falan bir haber yok

yigitozdal

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Telefon kapandı jailbreak yapılmıyır ekran siyah sürekli acılıp kapanıyoe hard reset ile tekrar yapıyorum aynı sorun

musaeren4141

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Hocam lutfen yardım edermisinix tele res atdim jb gitti gobline giremiyorum uygulama dogrulara diyorum bu hata geliyor son cozum birdaha jb yapayım dedim pc de bu hata veriyor doğrulanamıyorum uygulamayı nasıl jb yapicam hocam kesin extender yüzünden böyle oldu ya neyse hocam bi bakın lutfen

Ekli dosyalar

musaeren4141

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Hocam şaka gibi ama bi anda kendiliğinden girdi benim baska sorum var bu tweaki kaldırmak ne sorun olur bya repoyu ve bu eleveni nasıl jaldircam hocam IMG_5794.PNG

Ekli dosyalar

musaeren4141

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Yusuf hocam bya bin tekini kaldırdım digerini kaldırırken cydia installer falan gidiyor diyor vede even nasıl kaldircam onemli olan o

Durum
Konu cevaplara kapatılmıştır...
Tips
Tips
Üst Alt