Neler yeni

g0blin - iOS 10.3 - 10.3.3 64bit Cihazlara Jailbreak!

Durum
Konu cevaplara kapatılmıştır...

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Uçak modu muhabbeti bu araç içinde geçerli mi Yoksa impactor/jailbreak aracını yükleyip ekrana direk cydia düşüyor mu? Darkmode veya eclipse umarım çalışıyordur.
Hayır gerek yok. Bir kaç denemede başarılı olursun

G0blin uygulamasının sertifikası 1 haftalık galiba 1 hafta sonunda yeniden başlatırsak jb yi tekrar aktifleştirmek için pcden g0blini tekrar yüklememiz gerekir mi ?
Evet 1 haftalık. Fakat ext3nder ile bu sorun aşılabilirsin. Sizin yerinize haftalık imzalar.

cheaster33

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Hayır gerek yok. Bir kaç denemede başarılı olursun

Evet 1 haftalık. Fakat ext3nder ile bu sorun aşılabilirsin. Sizin yerinize haftalık imzalar.
Teşekkür ederim hocam bu tweakı daha önce duymamıştım. Hemen jbliyorum cihazı :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
- Impactor son sürüm olduğundan emin ol

- Impactor ve ipayı kaldır yeniden indir

- Farklı AppleID dene (2faktörlü doğrulama olmayan)

- iTunes sürüm düşür.

Yukarıdaki alternatifleri deneyebilirsin

Riko

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
- Impactor son sürüm olduğundan emin ol

- Impactor ve ipayı kaldır yeniden indir

- Farklı AppleID dene (2faktörlü doğrulama olmayan)

- iTunes sürüm düşür.

Yukarıdaki alternatifleri deneyebilirsin
Hepsini yaptim itunes surum dusurmeden baska onu bilmiyorum bide sen su yukarda yazdigim ftos a bak o niye oyle yapiyor

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Hepsini yaptim itunes surum dusurmeden baska onu bilmiyorum bide sen su yukarda yazdigim ftos a bak o niye oyle yapiyor
Linkte verilen ipayı impactor ile at. Sürükleme işe yaramazsa, Device>Install Package tıkla ve ipayı göster

Riko

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Linkte verilen ipayı impactor ile at. Sürükleme işe yaramasa, Device>Install Package tıkla ve ipayı göster
Halletdim dostum a girip diger yetki verdigimiz seyleri silersek sonra yeniden pc miza yetki verirsek ve seninde dedigin gibi device>install package yaparsak sorn hallediliyor :thumbup:

refmusic

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Meridian jailbreak de çııkmış. Offical puplic beta.

Böylelik le 3 Jailbreak aracı çıkmış oldu. Sırada Patron Saurik var...
Umarım sabaha karşı 5-6 gibi substrate denen mereti güncellemiş olur.

Son düzenleme:

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Mardian jailbreak de çııkmış. Offical puplic beta.

Böylelik le 3 Jailbreak aracı çıkmış oldu. Sırada Patron Saurik var...
Umarım sabaha karşı 5-6 gibi substrate denen mereti güncellemiş olur.
Substrate çalışmıyor şuanda

refmusic

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
@daRkneSs
Aynen. Saurik Cydia kaynağında bir dosya güncellemiş ne kadar doğru bilen yok. Acaba G0blin ile jailbreak yapanlar substrate yeniden yükle dediğinde kurulum yapıyor mu?

aloneman35

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini 4
iyi geceler dostlar bir sorum olacak ME278TU/A modeli yani mini retina 2 diye geçiyor yanlış bakmadıysam 64 bit cihaz biliyorum.

okudum bütün yazdıklarınızı öncelikle Impactor çalıştırdım sürükleyerek g0blin bu dosyayı çalıştırdım, sonra çıkan ekrana email adresimi vede şifremi girdim dosya yüklemeye başladı, GeneratingApplicationMap diye bir yere geldi kaldı gitmiyor bekledim bekledim sonunda genel ayarlar aygıt yönetimi ve sertifikayı yükle dedim gene bekledim GeneratingApplicationMap ama hiç ilerlemedi sonra tabletin ekranında g0blin isimli sekmeye bastım karşıma DEVICE NOT SUPPORTED diye bir yazı çıktı sonra aşağısında şu yazıyor. Darwin Kernel Version, 16.5.0: Thu Feb 23 23:22:54 PST 2017; root;xnu-3789.52.2-7/RELEASE_APM64_55L8968X hatası verdi kaldı wallah artık ne yapacağımı şaşırdım ne yapmam lazım allah rızası için yardım ve destek olun lütfen...

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
@aloneman35 goblin uygulamasını kaldır işlemleri tekrar et. Eğer olmaz ise güncellemeleri bekleyin.

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
@aloneman35 biraz daha beklemeniz gerek. Sürümünüz destekliyor ama gerekli dosyalar ekli değil o yüzden eklenesiye kadar beklemeniz lazım.

aloneman35

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini 4
@yusuf.ozgul müdürüm çok saol çok teşekkür ederim ne zamana kadar beklemem lazım acaba wallah çok uzun zamandır bekliyorum;(

Modells73

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7 Plus
İphone 7 plus uyumlumu arkadaşlar

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Hocam bu meridian diye bi jb var ortalıkda tam anlayamadım konuyu, 7/7+ larıda destekliyormuş falan deniyor.. nedir bu işin aslı astarı?
Meridian adında bir araç. goblin kpp bypass yaparken, meridian kppless ile çalışıyor. iPhone 7de çalışmasının nedenide bu.

Substrate desteği yok. O araçla jailbreak yapsanda bişey yükleyemezsin. Şimdilik beklemende fayda var

Durum
Konu cevaplara kapatılmıştır...
Tips
Tips
Üst Alt