Neler yeni

Electra Jailbreak iOS 11 Tweak-Tema

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Direk deb dosyasini nasil yukluyoruz? İndirdiklerim zipli falan olmuyo bazen direk .deb uzantili iniyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Pc için 7zip
Cihaz için ZipApp Free indirin. Bu iki uygulama yardımıyla .deb dosyasını ayrıştırırsınız

corleone.vito1

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Pc için 7zip
Cihaz için ZipApp Free indirin. Bu iki uygulama yardımıyla .deb dosyasını ayrıştırırsınız
Yani direk.deb uzantili dosya tek dosya degilmi, ayristirinca prefence v.s dosyalar cikiyomu.

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Yani direk.deb uzantili dosya tek dosya degilmi, ayristirinca prefence v.s dosyalar cikiyomu.

Hayır .deb ayrıştırın data diye zipli bir dosya daha çıkıyor onu da winrar ile dosyaları çıkarın. Ondan sonrası MobileSubstrate ve varsa PreferenceLoader-PreferenceBundles dosyaları çıkıyor onları da içeriklerini cihazdakiler ile değiştirip respring atın tamamdır

corleone.vito1

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Ben cylinder i kurarken bi yanlislik yapiyorum ama ne. Ayarlarda gorunuyor ama efektlere girince ana ekrana atiyor.

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Arkadaşım bende resimlere bakarak yapamamıştım. Videodan nasıl yapıldığını öğrendim. Herkesin anlama şekli farklıdır. Hemen mesaj atmak ve bilmişlik taslamakta ne kadar doğru. Amaç paylaşım değil mi

Kardeş bilmişlik taslama ne oluyor ? Ya biliyorsun yada bilmiyorsun !

Ben böyle biliyorum

Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro

iphone67

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkada çalışan programları tek seferde silmek için bir tweak varmı 11 için.

caglar_fb

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
arkadaşlar resimdeki hatayı alıyorum sorun ne olabilir sürüm 11.0.1
cydia impactor.hata.jpg

caglar_fb

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Öncelikle revoke certificate yapman lazım. Ondan sonra tekrar denersen sorun olmayacaktır.
Hocam kusura bakmada o nasıl yapılıyor? Konuyu okudum öyle bisey görmedim ya da gözümden kaçtı bidaha bakim

8 plus 256 gb

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Hocam kusura bakmada o nasıl yapılıyor? Konuyu okudum öyle bisey görmedim ya da gözümden kaçtı bidaha bakim

8 plus 256 gb
Cydia impactor programında üst kısımda en sağda xcode yazısına tıkla, ordan revoke a tıklayarak yapabilirsin

caglar_fb

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
11-> Deb dosyasını bilgisayarınızda çıkarın. içerisindeki data dosyasınıda çıkarın.

1.sayfadaki anlatımda 11. maddede bahsedilen deb dosyasını ne ile açıcam pcde ? debi indirdim winzip ile mi açılması gerekli sanki öyle bişey okumuştum biryerde

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
11-> Deb dosyasını bilgisayarınızda çıkarın. içerisindeki data dosyasınıda çıkarın.

1.sayfadaki anlatımda 11. maddede bahsedilen deb dosyasını ne ile açıcam pcde ? debi indirdim winzip ile mi açılması gerekli sanki öyle bişey okumuştum biryerde
7zip ile açabilirsin

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X

Bu tür işlemler için her zamn 7zip kulllanın. Winrarda pek çok kez eksik dosya ile karşılaştım.

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
GÜNCELLEME
Beta 6-4 Sürümüne güncellenmiştir. Link konuya eklenmiştir.
-Bu sürüm ile birlikte hata kayıtları tutulmaya başlanmıştır. Hata veren tweakleri kolayca bulabilirsiniz.

caglar_fb

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Arkadaşlar yeni yaptıgım için soruyorum bir hafta sonra ilk mesajdaki işlemleri yeniden yapmak mi gerekiyor her hafta sertifika süresi doloyor değil mi? Herşey silbaştan yani

8 plus 256 gb

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Arkadaşlar yeni yaptıgım için soruyorum bir hafta sonra ilk mesajdaki işlemleri yeniden yapmak mi gerekiyor her hafta sertifika süresi doloyor değil mi? Herşey silbaştan yani

8 plus 256 gb
Hayır her hafta bu işlemlere gerek yok

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
GÜNCELLEME
Electra Beta 6-5 yayınlanmıştır. Link konuda.

Deli14

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba bu hata veren twikleri nerden görebiliriz

arkuat

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Arkadaşlar öncelikle çok teşekkürler. Ben de Electra b6-3 i iphone8 plusa yükledim. Nasıl yapacağınız türkçe alttaki linkte var. Cydia desteği direkt yok şuan sadece cydia tweakleri pc ile yükledim.

Electra Toolkit iOS 11 Tweak-Tema

PC nize WinSCP yükleyip proğrama telefonunuzun ip sini girip proğramla telefonunuzun dosyalarına giriyorsunuz. Deb uzantılı veya zip li tweakleri bu proğramla yüklüyorsunuz. 1-2 denemeden sonra kolay yeni theme yüklemesiyle deneme yapın. yalnız her tweak güvenilir olmayabilir denenmiş güvenilir them yükleyin ben 2-3 thme sonrası birinde hata aldım ozaman bigisayarda girdiğiniz o tweak dosyalarını silin düzeliyor.

Ben asıl arama kaydetme için Jbrak yaptım komut çalıştırmasıyla videosu youtube da var (Google da electra call recorder aratın çıkar). Audio recorderı yükledim fakat paypal ücretli. Az bir ücret fakat paypal bizde çalışmadığı için ödeyemedim.

Paypal yurtdışı adres gibi hesap açsanızda normal kredi ya da sanal kartları kabul etmiyor. innial kart gibi öneriler var ** şu an karar veremedim.Bir şekilde ücretli programlar için bize paypal harici kartla ödeme imkanı vermeleri gerek. Bunu ileteceğim, bağlantı kurabileceğim yerler hakkında önerisi oalan veya başka önerisi olanlar olursa memnun olurum.

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
@efsane6 hocam ben diğer forumdan bilirsin belki. :D 4S'i sürekli bozardım. :D Değiştirdim sonunda telefonu. Tam da sürüm 11.0.1. :D Ama yapmamayı düşünüyorum. Jailbreak'de son durum nedir ? Stabil mi, tweakler falan ? Kullanılıyor mu ?

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
@efsane6 hocam ben diğer forumdan bilirsin belki. :D 4S'i sürekli bozardım. :D Değiştirdim sonunda telefonu. Tam da sürüm 11.0.1. :D Ama yapmamayı düşünüyorum. Jailbreak'de son durum nedir ? Stabil mi, tweakler falan ? Kullanılıyor mu ?
Slm. Kardeş, Electra JB senin Cihaz için uyumlu ve çalışır..
Nasıl yapacağını ve nasıl Tema , Tweak yükleyeceğini Forumda çok net detaylı Konular var..
Electra JB'de henüz Cydia yok..

Adımlar kolay zor değil
Yada Cydia'nın güncellemesini bekleyeceksin

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Slm. Kardeş, Electra JB senin Cihaz için uyumlu ve çalışır..
Nasıl yapacağını ve nasıl Tema , Tweak yükleyeceğini Forumda çok net detaylı Konular var..
Electra JB'de henüz Cydia yok..

Adımlar kolay zor değil
Yada Cydia'nın güncellemesini bekleyeceksin

Yok abi ben bir süre yapmamayı düşünüyorum jb. :D Çok kullandım 4S'te o yetti baya. Biraz da orijinal kullanayım. Hem o zamana kadar belki stabil olur. Zaten Apple yeni güncelleştirmeler de telefonu yavaşlattığı haberleri var ya o yüzden sürümü de güncellemeyi düşünmüyorum. :D Kalırım yerim de. :D

Tips
Tips
Üst Alt