Neler yeni

Electra Jailbreak iOS 11 Tweak-Tema

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Gentlemen theme uygulanıyor ama uygulamalar açılmıyor direk atıyor. diğer temalarda bi sorun olmuyor. bilgisi olan var mı ?
Bende kuramadım aynısı oluyor. En son kuruldu ama bu seferde electra devre dışı kaldı, süreklide uygulamalardan atıyordu. Filza ile dosyalarını sildim tel düzeldi ama temayı kullanamadım..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar kusura bakmayın bu elektra aracına biraz yabancı kaldım. Electra yı sorunsuz kurdum, tweakleride, 3 gün kullandım ama şimdi Electra doğrulanamıyor hatası veriyor. Ayarlardanda doğrulanamıyor.. Ne yapmam lazım..

Sanırım electrayı tweakbox üzerinden kurdun. Bende de aynısı oluyordu. Electrayı sil ve tweakbox üzerinden yeniden kur

Usta Electra yı impactor ile kurdum.. Tweakbox hiç kullanmadım, bilmiyorumda.. Şimdi me yapmam gerekiyor, yedek alıp silip yenidenmi kurayım. Ayrıca bu betalar için deneyimim yok, nasıl bir yol izleyim.. Cevap için teşekkür ederim ayrıca..

Yeniden ımpactor üzerinden kur.

Tamam hocam teşekkür ederim.. Ayrıca beta 9 kuruyorum değilmi

auafina

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar kusura bakmayın bu elektra aracına biraz yabancı kaldım. Electra yı sorunsuz kurdum, tweakleride, 3 gün kullandım ama şimdi Electra doğrulanamıyor hatası veriyor. Ayarlardanda doğrulanamıyor.. Ne yapmam lazım..

Sanırım electrayı tweakbox üzerinden kurdun. Bende de aynısı oluyordu. Electrayı sil ve tweakbox üzerinden yeniden kur

Usta Electra yı impactor ile kurdum.. Tweakbox hiç kullanmadım, bilmiyorumda.. Şimdi me yapmam gerekiyor, yedek alıp silip yenidenmi kurayım. Ayrıca bu betalar için deneyimim yok, nasıl bir yol izleyim.. Cevap için teşekkür ederim ayrıca..

Yeniden ımpactor üzerinden kur.

Tamam hocam teşekkür ederim.. Ayrıca beta 9 kuruyorum değilmi

Evet dostum

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Beta 10 yayınlandı link eklendi. Tweaklerinizin kaybolmaması için /usr/lib/SBInject klasörünü başka bir yere kopyalayın ya da /bootstrapt/Library/SBInject içindeki dosyaları başka bir yere kopyalayın.
Yedek almadım ama tweaklerde bir sıkıntı olmadı.

auafina

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba arkadaşlar yeri değil biliyorum ama çözüm var mı bilmiyorum. 11.1.2 sürümündeydim JB yaptım 10 a yakın tweak yükledim ama çakıştığı için 11.2 sürümüne recory mode ile geçtim. Yaklaşık 5 gündür Whatshapptan günde 1 sefer pcden oturum açtınız uyarısı geliyor ve açmak istediğimde pcden çıkış yapıldığını görüyorum. Acaba neyden olabilir. JB yaparken Root şifresini de değiştirmiştim.

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhaba arkadaşlar yeri değil biliyorum ama çözüm var mı bilmiyorum. 11.1.2 sürümündeydim JB yaptım 10 a yakın tweak yükledim ama çakıştığı için 11.2 sürümüne recory mode ile geçtim. Yaklaşık 5 gündür Whatshapptan günde 1 sefer pcden oturum açtınız uyarısı geliyor ve açmak istediğimde pcden çıkış yapıldığını görüyorum. Acaba neyden olabilir. JB yaparken Root şifresini de değiştirmiştim.

Biri WhatsApp'a girmeye çalışıyor o zaman. Yenge falan varsa o yapıyor olabilir. :D

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X

BUgün cihazımı restore ettiğimde bana da geldi o uyarı.
Whatsapp/Ayarlar/Whatsapp web/masaüstü adımına girin bilmediğiniz bir girşi varsa silin.

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Electra beta 11 is now available!

coolstar.org/electra/

Uygulamalar için libjailbreak API'leri ve jailbreakd ile konuşmak için komut satırı araçları ekler jailbreakd artık launchd ve xpcproxy'den (TCP ve XPC) daha güvenilir bir iletişim katmanı kullanıyor; bu nedenle uygulamalar daha güvenilir şekilde başlatılmalıdır

———————————————————————

Adds libjailbreak API’s for apps and command line tools to talk to jailbreakd

jailbreakd now uses a more reliable communication layer from launchd and xpcproxy (TCP and XPC), so apps should launch more reliably

siyahinci

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
cyberduck ile sftp bağlanamadım connection refused hatası yiyorum neden?

ercan1027

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
@siyahinci
Tekrardan jb uygula, wifiyi kapatıp aç bazen ip değişiyor dikkat et

siyahinci

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
hızlı cevap için minettarım zira beklemiyordum. neyse jb yaptım açtı bu sefer teşekkürler :)

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
GÜNCELLEME
Electra beta 11-3 yayınlanmıştır.
Bu güncelleme hata düzeltmeleri içerir, Cydia henüz yoktur. Link konuda.

Berat

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Slm electra yükledikten sonra YouTube de video açarken sürekli kendini kapatıyor sildim yükledim düzelmedi YouTube 85940113-C35C-4114-BD56-6C848E248EF1.jpeg85940113-C35C-4114-BD56-6C848E248EF1.jpeg

Berat

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
youtube için olan cercube vb tweak yüklü mü cihazında. Yüklü ise silmeni, daha önce yükleyip sildiysen kalıntıları var mı diye bakmanı öneririm.
Hocam jb den çıkınca sorunsuz çalışıyor jb alınca video açtığımda 1 daki içinde YouTube kapanıyor

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Hocam jb den çıkınca sorunsuz çalışıyor jb alınca video açtığımda 1 daki içinde YouTube kapanıyor
o zamn yukarıda bahsettiğim durumu bi kontrol et.. Tweak kalıntıları yada yüklü olan bir tweak den kaynaklanıyordur

Berat

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
o zamn yukarıda bahsettiğim durumu bi kontrol et.. Tweak kalıntıları yada yüklü olan bir tweak den kaynaklanıyordur
Yüklü tweak sadece inapp var başkanda bir tweak yüklemedim kalıntılarını sildikten sonramı bakim ve nerden bakacam

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
sbinject klasörüne özellikle bakmanı öneririm.

Daha önce hangi tweakleri kurmuştun youtube la ilgili

Berat

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
sbinject klasörüne özellikle bakmanı öneririm.

Daha önce hangi tweakleri kurmuştun youtube la ilgili
Ben sadece inapp tweak var başka tweak yok cihazımda ama YouTube++ yüklemiştim ondan olabilirim bilmiyorum

ahmetto

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
electranin sertifika suresi varmi telefonu kapatip actim electra acilmiyo acmaya calisinca beyaz ekran geliyor sonra electra kapaniyor

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
electranin sertifika suresi varmi telefonu kapatip actim electra acilmiyo acmaya calisinca beyaz ekran geliyor sonra electra kapaniyor

1 hafta süresi var tabiki. İmpactor ile tekrar yükleyin.

ahmetto

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X

1 hafta süresi var tabiki. İmpactor ile tekrar yükleyin.
tamam sagol

GOLGE

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
ARKADAŞLAR BENDE ELECTRA SORUNSUZ CYDİADA SORUNSUZ FAKAT DENEME AMAÇLI TWEAK YÜKLEDİM ZEPPELİN MESELA AKTİF GÖRÜNMÜYOR VE AYARLARA DÜŞMÜYOR NEDEN YADA AYNI SORUNLA KARŞILAŞAN ARKADAŞIMIZ VARMI

Tips
Tips
Üst Alt