Neler yeni

Electra Jailbreak iOS 11 Tweak-Tema

Berat

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
ARKADAŞLAR BENDE ELECTRA SORUNSUZ CYDİADA SORUNSUZ FAKAT DENEME AMAÇLI TWEAK YÜKLEDİM ZEPPELİN MESELA AKTİF GÖRÜNMÜYOR VE AYARLARA DÜŞMÜYOR NEDEN YADA AYNI SORUNLA KARŞILAŞAN ARKADAŞIMIZ VARMI
aynı sorun bende de var adminler ararştırıyor bakalım dünden beri uğraşıyorum

GOLGE

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
BEN ÇÖZDÜM KARDEŞ HARD RESET AT SONRA 1.0.2 VERİYONUNU YÜKLE İMPACTÖR İLE ÇÖZÜLÜYOR DENE BANADA SÖYLE

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Tweakleri görünmeyenler repo.jailbreaktr.com reposundaki iOS 11 uyumlu tweakler’i bi deneyebilir misiniz?

Berat

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Tweakleri görünmeyenler repo.jailbreaktr.com reposundaki iOS 11 uyumlu tweakler’i bi deneyebilir misiniz?
ekrana gelen tweakler zaten geliyor ayarlara giden tweakler ayarlara gitmiyor bende anemone çalışmıyor sende çalışıyormu acaba

---- ----

BEN ÇÖZDÜM KARDEŞ HARD RESET AT SONRA 1.0.2 VERİYONUNU YÜKLE İMPACTÖR İLE ÇÖZÜLÜYOR DENE BANADA SÖYLE
sende anemone hata veriyomuydu

Son düzenleme:

GOLGE

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
@yusuf.ozgul BU REPOYU EKLEDİM FAYDALANMAK İÇİN BAZI YERLERDESÜRÜMÜNÜZ İÇİN HENÜZ TEST EDİLMEDİ DİYOR YÜKLEMİYELİMMİ NE DERSİN YADA SENİN TWEAKLERİN NELER EKRAN GÖRÜNTÜSÜ ATMAN MÜMKÜNMÜ RİCA ETSEM

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
ekrana gelen tweakler zaten geliyor ayarlara giden tweakler ayarlara gitmiyor bende anemone çalışmıyor sende çalışıyormu acaba

---- ----

sende anemone hata veriyomuydu
Anemone yükledim hocam. RocketBootstrap tweakının 1.0.6 sürümünü kurmanız gerek önce.

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
@yusuf.ozgul BU REPOYU EKLEDİM FAYDALANMAK İÇİN BAZI YERLERDESÜRÜMÜNÜZ İÇİN HENÜZ TEST EDİLMEDİ DİYOR YÜKLEMİYELİMMİ NE DERSİN YADA SENİN TWEAKLERİN NELER EKRAN GÖRÜNTÜSÜ ATMAN MÜMKÜNMÜ RİCA ETSEM
Hocam lütfen büyük harfler kullanmayın. Büyük harf bağırmak demek.

Bazı tweaklerin açıklamalarını güncellememiz gerek hocam. Yeni eklediklerimde sürümünüze uyumlu olarak belirtir. Test edilmedi yazanların uyumluluğuna eminseniz kurun hocam.

GOLGE

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
@yusuf.ozgul yok hocam bağırmak değil iş yerinde programı büyük harfle kullandığımdan aceleyle yazıyorum dikkat ederim yinede

GOLGE

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
@Berat kardeş ben yükledim sorun olmadı çalışıyor bilgin olsun

GOLGE

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
@Berat anemone yi kaldır onu kaldırmak için electra jb aç tweak yerini kapat sonra electra 1.0.2 yi kur ama kurmadan önce hard reset çek cihaza electrayı sil öyle yükle sonra cydiayı aç güncelleme çıkarsa güncelle stabil olduğunu görünce anemoneyi yükle @yusuf.ozgul hocanında dediği gibi RocketBootstrap tweakının 1.0.6 bunu yükle düzelmesi lazım ben yaptım ve şuan tema kurdum

---- ----

Son düzenleme:

Berat

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
@Berat anemone yi kaldır onu kaldırmak için electra jb aç tweak yerini kapat sonra electra 1.0.2 yi kur ama kurmadan önce hard reset çek cihaza electrayı sil öyle yükle sonra cydiayı aç güncelleme çıkarsa güncelle stabil olduğunu görünce anemoneyi yükle @yusuf.ozgul hocanında dediği gibi RocketBootstrap tweakının 1.0.6 bunu yükle düzelmesi lazım ben yaptım ve şuan tema kurdum

---- ----
dedeğini yaptım olmadı olmuyor :(

GOLGE

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
@Berat dur öyle ümitsizliğe kapılma bak ben şöyle yaptım itunesten yedek aldım ki gerçekten benim telefonumda internet bankacılığı var 3-4 tane yinede yaptım yedeğini al sonra cihazını sıfırla temiz temiz sonra yedeğini at tekrardan jb yap ama dikkat et sürümden olma ben böyle yaptım en son çünkü kalıntılar oluyo ama istersen bekle belki başka arkadaşlar yardımcı olur elimden bu kadarı geliyor

Berat

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
@Berat dur öyle ümitsizliğe kapılma bak ben şöyle yaptım itunesten yedek aldım ki gerçekten benim telefonumda internet bankacılığı var 3-4 tane yinede yaptım yedeğini al sonra cihazını sıfırla temiz temiz sonra yedeğini at tekrardan jb yap ama dikkat et sürümden olma ben böyle yaptım en son çünkü kalıntılar oluyo ama istersen bekle belki başka arkadaşlar yardımcı olur elimden bu kadarı geliyor
sıfırlasam sürüm yükselme durumu yokmu yada elmada kalma

GOLGE

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
@Berat ben cihazdan sıfırladım cydia yokken yaptım ama diyorumya bi kaç yerden araştır yada mu mesajı gören bir arkadaşta yorum yapacaktır sürümden olma ben yaptım sıkıntı yolmadı

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Coolstar semi restorenin çalıştığını söylüyor. Yayınladığında semi restoreyi o zaman sıfırlama yapabileceksiniz. Ayarlardan sıfırlamayın sonra daha fazla uğraşmak gerekecek.

Psycopat

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar merhaba.

Daha önce hiç cydia dışında deb dosyası yüklemedim. Şimdi Electra final sürümünü yükledim. Fakat repolarda olmayan bir kaç tweak var onları yüklemek istiyorum. Hangi yolu kullanacağım?

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Arkadaşlar merhaba.

Daha önce hiç cydia dışında deb dosyası yüklemedim. Şimdi Electra final sürümünü yükledim. Fakat repolarda olmayan bir kaç tweak var onları yüklemek istiyorum. Hangi yolu kullanacağım?
Elle tweak yükleme konumuz var oraya bakabilirsiniz.

Tek1

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Arkadaşlar merhaba,
iOS 11.1 Electra jailbreak ile uyumlu eski sürüm uygulama ve oyun yüklemek için bir tweak var mı?

Tips
Tips
Üst Alt