Neler yeni

Electra ~ iOS 11.2 - 11.3.1 Jailbreak

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz

TEKRAR ACELE ETMEYİN ELMADA KALANLAR OLDU..

JailbreakTR

berhanknbr

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Uçak modu açık, Wi-Fi'ın da kapalı mı olması gerekiyor? Tweak tikini işaretleyelim mi jailbreak yaparken.

Tuna55722

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
niye elmada kalanlar oldu acaba takır takır yükledi bende ilkinde

bbthns

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
3-4 defa dene

JailbreakTR
kafayı yicem impactor hata veriyor ne yapıcam sürüm 9.44 son sürüm provision.cpp:81
You already have a current iOS Development certificate or a pending certificate requests.

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
oldu reyi,sim çok teşekkür ederim sabahtan beri deniyordum dediğini yaptım oldu paylaştığın için sağol :))
Rica ederim. Eğer böyleyse adminler konuya kurulum olarak bunu eklesinler.

O değil bende wifi yok şuan nasıl yapacam ki acep ? :D
Mesaj düzenlendi:

kafayı yicem impactor hata veriyor ne yapıcam sürüm 9.44 son sürüm provision.cpp:81
You already have a current iOS Development certificate or a pending certificate requests.
Impactor üzerinden revoke yap hesabını reyiz sakin.

Cimbomlu

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Kurulum adımlarında dikkat etmeniz gereken adımlar eklenmiştir. Ara ara ilk mesajı kontrol edin önemli şeyleri ekleyip bildireceğiz

emresalt

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
beyler 10 seferdir deniyorum yeniden başlatıyor cihazımı nolur biriniz baksın

Cimbomlu

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Coolstarın reposundakiler neler acaba ? Güncel olan tweakler mi var ?
Mesaj düzenlendi:

Tabiki. Denemedim ama her halde yani. :D
yalnız sorun şu cydiayı nasıl kullanacağımı bilmiyorum :d temalara bakabildim sadece

bbthns

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
bende wifi yok @efsane6 kendi internetimden bağlanıyorum nasıl yapıcam

Sockettor

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
siriyi kapatıp uçak modunu açın demişsiniz hocam wifi veya hücresel veri açık olmasında bir sakınca yok yani ?

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
yalnız sorun şu cydiayı nasıl kullanacağımı bilmiyorum :d temalara bakabildim sadece
Hemen yardımcı olalım. 😂 Öncelikle bir şey bilmiyorsan dokunma cydiaya. İnternette tweakleri araştır. Hoşuna gidenleri not al ve araştır 11.3.1 ile uyumlu mu diye. iFenixx Twitter hesabına bak orada baya güncellenen tweak oldu. Onların ismini yaz videolarına bak. Sonra cydia da arama yerine adını yaz tweaklerin sağ üstten kur. Ama BigBoss, ModMyi gibi repolardan kur. Onu nasıl anlayacaksın ? Tweake girdiğinde aşağı doğru indir sayfayı kimden olduğu yazar. 👍
Mesaj düzenlendi:

Peki Wi-Fİ açık mı olacak ?
Üstte bir resim attım o adımları takip et. İlk işlemde WiFi açık mı diyorsan ilk açık olacak sonra kapatacaksın electraya girip jb ye tıklayacaksın. Sonra da oradaki adımlara devam.

Cimbomlu

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Hemen yardımcı olalım. 😂 Öncelikle bir şey bilmiyorsan dokunma cydiaya. İnternette tweakleri araştır. Hoşuna gidenleri not al ve araştır 11.3.1 ile uyumlu mu diye. iFenixx Twitter hesabına bak orada baya güncellenen tweak oldu. Onların ismini yaz videolarına bak. Sonra cydia da arama yerine adını yaz tweaklerin sağ üstten kur. Ama BigBoss, ModMyi gibi repolardan kur. Onu nasıl anlayacaksın ? Tweake girdiğinde aşağı doğru indir sayfayı kimden olduğu yazar. 👍
Mesaj düzenlendi:

tamamdır çok sağol :))
rez

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Cihazinda Cydia görenler, repo.jailbreaktr.com adresimizi kaynaklar kismina ekleyip guncel tweakleri ordan da takip edebilirsiniz.

berhanknbr

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
iOS 11.3 kullanıyorum, defalarca denedim olmuyor.

Tips
Tips
Üst Alt