Neler yeni

Electra 11.3.1 Problem Ve Çözümleri

__S_W_A_T__

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
var güncelleme gelmiş
Geçenlerde bir güncelleme geldi.yaptım.aygıtı yeniden başlat dedi.jb gider diye yeniden başlatmadım.uygulamayı kapattım çıktım.şu an çalışıyor.ama bu uyarıyı alıyorum her defasında

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Mamaker

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Tw
Güncelleme ile daha sağlıklı calisir sorun sadece sicaklik ile alakaliydi oda batarya tweaklerinden kaynakliydi yine ayni sorunlar ile karsilasabilirsin. deb'ler asagidaki linkte mevcut

Telefonu sarja taktigim da bir sure sonra safe moda dusuyor yine bu da tam anlamiyla cozemedi sorunumu sanirim surum kaybetmeden jailbreak kaldirip sifirdan kurmam gerek bunu nasil yapabilirim 11.4.3 beta dayim.Bir el atin da halledelim su isi rica ediyorum.

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
olmuyor
Mesaj düzenlendi:

bunu nasıl yükleyeceğiz. cydiadan kaldırmak istediğimde tüm yüklediğim tweakleri kaldırıyor. cydown ile kurunca olmuyor filza ile olmuyor. tweak açıkken enable jb yapamadığım için downgrade seçeneği de çıkmıyor

Sizdemi sorun yaşıyorsunuz sürüm düşürme işlemi o. eskisini kaldırma zaten, filza ile tek tek kur, sonrasında hard reset at, jb yap ve cydia içerisinde o kurdukların güncellemede görünüyor mu onu kontrol et.

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Tw

Telefonu sarja taktigim da bir sure sonra safe moda dusuyor yine bu da tam anlamiyla cozemedi sorunumu sanirim surum kaybetmeden jailbreak kaldirip sifirdan kurmam gerek bunu nasil yapabilirim 11.4.3 beta dayim.Bir el atin da halledelim su isi rica ediyorum.
Crashreporter'da görünen nedir.

Mamaker

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Hocam walla herkeste var bir sende yok işin zor o zaman senin
Bilmiyorum sebebini dostum eğer bir cydia eki ise paylaş yukleyeyim belki onunla alakalıdır cydia güncellemesi öncesinde hiç bir sorunum yoktu o günden sonra başladı tweak ile alakalı değil di çünkü yüklemedim yüklediğim ise silinmiştir tarafımdan

Mamaker

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Attığın resime gelmeden önceki ekranı istiyorum, birde sparkapplist'le beraber ne kullanıyorsun noctis mi?
Spark ile nomoresmallapp ve double tap lock kullanıyorum dostum

Ekli dosyalar

Mamaker

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max

Ekli dosyalar

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Ezswipe ve swipeformore tweaklerini devredisi birakip biraz cihazi oyle kullanir misin

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Onun nasıl olduğunu bilmiyorum varsa bilen söylesin tweak di sanırım o ne götürüyor uygulamalar falan gume gidiyor sanırım.
Herşey siliniyor yedeğini al öyle yap telefonu sıfır aldığın gibi oluyor kısacası öyle diyeyim bende yaptım sorun çıkmadı

Mamaker

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Herşey siliniyor yedeğini al öyle yap telefonu sıfır aldığın gibi oluyor kısacası öyle diyeyim bende yaptım sorun çıkmadı
Hangisiyle yapayım iOS cleaner yoksa semirestore?

Tips
Tips
Üst Alt