Neler yeni

Electra 11.3.1 Problem Ve Çözümleri

Flamengo

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
yapıyorum hocam uçak modundada aynı ne yapmalıyım :((

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
@Samet ’in söylediğini uyguladıktan sonra sorunum sanırım halloldu herhangi bir problem görünmüyor şuan. İkinize de çok teşekkür ederim gerçekten.
Safe mode düşürse iCleaner gir kontrol et kendiliğinden bir kere mahsus açılıyor ondan sonra daha açılmaz

Flamengo

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
Tekrar tekrar dene bendede oluyor aynısı uçak moduna al interneti kapat Siri kapat öyle dene bide
- Mevcut electra yı ve profili cihazınızdan silin.
- Cihazı yeniden başlatın ve Electra 11.3.1 w/Multi_Path Onaylı bu konudaki linkten ipa yı indirin.
- Cihazınızı uçak moduna alın, ekran kilidini devre dışı bırakın, iphone umu bul u kapatın.
- İndirdiğiniz yeni Electra yı açın ve hiç bir şeye dokunmadan yaklaşık 2-3 dk kadar o şekilde bekleyin. Ekranın kapanmasına da izin vermeyin.
- 2-3 dk sonra enable jailbreak butonuna basın.
Mesaj düzenlendi:

böyle yaptım ilk denemede oldu hocam

Mamaker

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Safe mode düşürse iCleaner gir kontrol et kendiliğinden bir kere mahsus açılıyor ondan sonra daha açılmaz
Arkadaşın sorununun aynısı bende var crashreporter giriyorum bakıyorum şüpheli göstermiyor, çok fazla Tweak de yok bu olay cydia bir kaç gün önce güncellendikten sonra başladı ve bir türlü bulamadım çok fazla tweak silmeme rağmen aynı durum.

Ekli dosyalar

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Arkadaşın sorununun aynısı bende var crashreporter giriyorum bakıyorum şüpheli göstermiyor, çok fazla Tweak de yok bu olay cydia bir kaç gün önce güncellendikten sonra başladı ve bir türlü bulamadım çok fazla tweak silmeme rağmen aynı durum.
İCleaner pro gir XMHhelper kapat resimdeki gibi arada bir kontrol et kendiliğinde açılıyor
D3D3D936-6928-46BD-8748-BE30DC86A11F.jpeg

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Hepsini paylaştım dostum resimler de öyle birşey yok bende xmhelper dan bahsediyorum
Neden olmadığını bilemem iCleaner pro sil sonra Filza da iCleaner pro diye aratır kalıntılarını da sil başka repolardan yükle dene yada bekle adminler bu konu ile cevap versinler başka aklıma birşey gelmiyor

Mamaker

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Jb yaparken aktif oldugunda safe mod mu oluyor ?
Şuan aygıtı yeniden başlattım ve jailbreak yapamıyorum muhtemelen jailbreakden vazgecicem bir arkadaşın tavsiyesi üzerine yaptım ve iyice saçma sapan bir hal aldı cihaz.Cihaz safemoda düşüyordu 2-3 saatte bir kendiliğinden çok yüksek ihtimal inject bilmem ne tweaki ile alakalı güncelleme yapmıştı ve o günden beri springboardı çökertiyor sistem dosyası olduğu için de sürüme düşüremiyordum cihazı yeniden başlattım jail işlemi için şimdide cihaz jail olmuyor sürekli yeniden başlatıyor cihazı ve her electra app açtığımda doğrudan jailbreak yap yazısı çıkıyor sildim yükledim yeniden başlattım defalarca kez maalesef olumsuz sorunun üzerine sorun yarattık anlayacağınız

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Şuan aygıtı yeniden başlattım ve jailbreak yapamıyorum muhtemelen jailbreakden vazgecicem bir arkadaşın tavsiyesi üzerine yaptım ve iyice saçma sapan bir hal aldı cihaz.Cihaz safemoda düşüyordu 2-3 saatte bir kendiliğinden çok yüksek ihtimal inject bilmem ne tweaki ile alakalı güncelleme yapmıştı ve o günden beri springboardı çökertiyor sistem dosyası olduğu için de sürüme düşüremiyordum cihazı yeniden başlattım jail işlemi için şimdide cihaz jail olmuyor sürekli yeniden başlatıyor cihazı ve her electra app açtığımda doğrudan jailbreak yap yazısı çıkıyor sildim yükledim yeniden başlattım defalarca kez maalesef olumsuz sorunun üzerine sorun yarattık anlayacağınız
Tweak kismini devredisi biraktiginiz zaman jb yapabiliyor musunuz tweakinjector ile alakli oldugunu dusunuyorsaniz sürüm dusurebiliriz once tweak devredisi birakip jb aktif yapmayi deneyin

Mamaker

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Tweak kismini devredisi biraktiginiz zaman jb yapabiliyor musunuz tweakinjector ile alakli oldugunu dusunuyorsaniz sürüm dusurebiliriz once tweak devredisi birakip jb aktif yapmayi deneyin
Jailbreak yaptım injektor için sürüm düşürürsem sorunu çözerim nasıl yapabiliriz çünkü hala safe mode atıyor ve ondan dolayı olduğundan Emin’im diyebilirim.

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Jailbreak yaptım injektor için sürüm düşürürsem sorunu çözerim nasıl yapabiliriz çünkü hala safe mode atıyor ve ondan dolayı olduğundan Emin’im diyebilirim.
Baterypercentx ve ccusupport kaldirip normal jb yapmaya çalış. Detailedpowerusage mevcut repomuda onuda kurup pil sicakligina bir bakalim artış var mi

Mamaker

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Baterypercentx ve ccusupport kaldirip normal jb yapmaya çalış. Detailedpowerusage mevcut repomuda onuda kurup pil sicakligina bir bakalim artış var mi
Hocam dediğini yapıyorum da anlayamadım batarya sıcaklığı derken alaka kısmını çözemedim.Ne yapmam gerekiyor söyleyin o zaman paylaşayım sizinle

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Hocam dediğini yapıyorum da anlayamadım batarya sıcaklığı derken alaka kısmını çözemedim.Ne yapmam gerekiyor söyleyin o zaman paylaşayım sizinle
Tweakinjector ve substitute güncellemesinden sonra isinma problemi yaşayan cihazlarda var dedigim iki tweaki kaldirip normal jb yapmaya calis safe alacak misin onu kontrol edelim.

Mamaker

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Tweakinjector ve substitute güncellemesinden sonra isinma problemi yaşayan cihazlarda var dedigim iki tweaki kaldirip normal jb yapmaya calis safe alacak misin onu kontrol edelim.
Peki hocam bu dediklerini yaptım bakalım tekrar safe mode atacak mı peki bir önceki sürüme düşürebilirmiyiz injektörü çünkü dürüst olmak gerekirse bunun işe yaracağını düşünmüyorum tabi şöyle bir şeyden de şüphelenmedim değil telefonu low power modda kullanırken daha çabuk safe mode düştüğünü izlemledim desem yeridir.

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Peki hocam bu dediklerini yaptım bakalım tekrar safe mode atacak mı peki bir önceki sürüme düşürebilirmiyiz injektörü çünkü dürüst olmak gerekirse bunun işe yaracağını düşünmüyorum tabi şöyle bir şeyden de şüphelenmedim değil telefonu low power modda kullanırken daha çabuk safe mode düştüğünü izlemledim desem yeridir.
Safe moddan kurtul önce 😉

Mamaker

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Safe moddan kurtul önce 😉
Dostum safe moddan respring yapınca zaten çıkıyordu sanırım o kısım da anlaşamadık kendiliğinden arada safe modda atıyordu edit:
Dostum bu şekilde de safe moda atmaya devam ediyor bana şu injektor sürüm düşürmeyi anlatırsan sevinirim.

Son düzenleme:

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Dostum safe moddan respring yapınca zaten çıkıyordu sanırım o kısım da anlaşamadık kendiliğinden arada safe modda atıyordu edit:
Dostum bu şekilde de safe moda atmaya devam ediyor bana şu injektor sürüm düşürmeyi anlatırsan sevinirim.
Sürekli safe aldığını sandim CrashReporter kurulu mu safe yaparken hangileri çöküyor ona bakabilirsin

Mamaker

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Sürekli safe aldığını sandim CrashReporter kurulu mu safe yaparken hangileri çöküyor ona bakabilirsin
Dostum Tweakinject bu sistem tweak güncellendi 3 gün önce ben bunun upgrade düşürmek istiyorum sorunum bu bana bu konuda yardımcı olun eğer biliyorsanız

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Dostum Tweakinject bu sistem tweak güncellendi 3 gün önce ben bunun upgrade düşürmek istiyorum sorunum bu bana bu konuda yardımcı olun eğer biliyorsanız
Güncelleme ile daha sağlıklı calisir sorun sadece sicaklik ile alakaliydi oda batarya tweaklerinden kaynakliydi yine ayni sorunlar ile karsilasabilirsin. deb'ler asagidaki linkte mevcut

Mamaker

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Güncelleme ile daha sağlıklı calisir sorun sadece sicaklik ile alakaliydi oda batarya tweaklerinden kaynakliydi yine ayni sorunlar ile karsilasabilirsin. deb'ler asagidaki linkte mevcut

Dostum teşekkür ederim bakalım sorun çıkacakmı ilerleyen zaman da kendini ortaya çıkarır

euphrates

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Onun amacı zaten o hocam tweakleri devre dışı bırakmak. Tweakler devre dışı iken iCleaner’a girip + ikonundan cydia substrate eklentileri kısmına gelin. Tüm tweakleri devre dışı bırakıp uygulayın. Cihazı yeniden başlatıp tweaks anahtarını açıp jailbreak yapın. Telefon açılırsa iCleaner kısmındaki kapattıklarınızı açın. Eğer olmazsa haber verin.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
olmuyor
Mesaj düzenlendi:

bunu nasıl yükleyeceğiz. cydiadan kaldırmak istediğimde tüm yüklediğim tweakleri kaldırıyor. cydown ile kurunca olmuyor filza ile olmuyor. tweak açıkken enable jb yapamadığım için downgrade seçeneği de çıkmıyor

Son düzenleme:

fuathan2

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
olmuyor
Mesaj düzenlendi:

bunu nasıl yükleyeceğiz. cydiadan kaldırmak istediğimde tüm yüklediğim tweakleri kaldırıyor. cydown ile kurunca olmuyor filza ile olmuyor. tweak açıkken enable jb yapamadığım için downgrade seçeneği de çıkmıyor
Hocam normalde cydia dan güncellemeniz gerekiyor ve telefonu yeniden başlatıp tekrar enable jailbreak yapmanızı istiyor normal yöntem böyle kaldırmanıza gerek yok ama

__S_W_A_T__

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7

Var mı bununla karşılaşan ?

Tips
Tips
Üst Alt