Neler yeni

Electra 11.3.1 Problem Ve Çözümleri

omers

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
77E7D4CE-2734-4B7C-AF45-3B6876A3392E.pngArkadaşlar bunun çözümü nedir yardımcı olabilecek var mı? Telefon normal çalışıyor ancak bir kaç saatte bir bu sorunla karşılaşıyorum

omers

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
indirdiğin bir tweaktan kaynaklanıyor safe moda atıyor tweak listesini atarmısın buraya resmini
F2DDC117-D006-48CB-8FB7-B11817F20C59.png3200390C-69D0-4583-973E-5A4ED0AFA649.pngDoğru mu attım bilmiyorum acemiyim biraz açıkçası. Yardımınız için şimdiden teşekkür ederim

euphrates

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
11.3.1 de son güncellemeden sonra cydia aygıtı yeniden başlat dedi bende başlattım ve enable jb yaptığımda son aşamada respring yaparken birden restarta dönüyor ve maalesef jb olmadan açılıyor. normal gerekli güncellemeden hariç exlipce mi ne onun da güncellemesi vardı. sebep midir bilmiyorum ama babalar gibi jb gitti. sorun ve çözümü. nedir bilen var mıdır. cihaz 6plus

Son düzenleme:

euphrates

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
iphone x kullanıyorum ve uzun ama gerçekten uzun uğraşlar sonrası farklı bir adresten indirdiğim ipa ile jb yaptım ya da yaptığımı sanıyorum. cydia eklendi onda sıkıntı yok ama bir türlü enable jailbreak yapamıyorum. bazen direk restart yapıyor bazende siyah ekran bekliyor ama kapanmıyor. unjailbreak yapmak istiyorum ama enable yapamadığım için cyberduck ile bağlantı kuramıyorum. arafta kaldım. ne yapmalıyım

önceki sorunumu günler sonra hallettim. cihazı akşamdan açık bıraktım ve sabah yeniden başlatıp denediğimde oldu. fakat sonrasında unjailbreak uyguladım. sebep ise sağlıklı bir kurulum olmadığına inandığım içindi. şimdi ise günlerdir jb yapmaya çalışıyorum ama olmuyor. bu nasıl bir jb anlamadım. bu kadar mı zor olur.

omers

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
BAk şimdi ayarlara giriyorsun en alta doğru yavaşça iniyorsun orda kurduğun tweaklar var görürsün zaten onun ss çek at
FA10DB52-8F30-425B-A29D-C12DB85AA6C8.pngBir tane görünüyor burada. Yalnız o kurulu değilken de aynı sorun vardı

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
11.3.1 de son güncellemeden sonra cydia aygıtı yeniden başlat dedi bende başlattım ve enable jb yaptığımda son aşamada respring yaparken birden restarta dönüyor ve maalesef jb olmadan açılıyor. normal gerekli güncellemeden hariç exlipce mi ne onun da güncellemesi vardı. sebep midir bilmiyorum ama babalar gibi jb gitti. sorun ve çözümü. nedir bilen var mıdır. cihaz 6plus
Tweaks anahtarını kapatıp deneyebilir misiniz?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'

euphrates

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Tweaks anahtarını kapatıp deneyebilir misiniz?

onu da denedim. bir ara oldu ama tweakler gözükmedi ve çalışmadı. cydia da kurulu gözükse de işlevlerini yapmıyordu. tekrar tweakler açık jb yapmaya çalıştım yine aynı derde düştüm.

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
onu da denedim. bir ara oldu ama tweakler gözükmedi ve çalışmadı. cydia da kurulu gözükse de işlevlerini yapmıyordu. tekrar tweakler açık jb yapmaya çalıştım yine aynı derde düştüm.
Onun amacı zaten o hocam tweakleri devre dışı bırakmak. Tweakler devre dışı iken iCleaner’a girip + ikonundan cydia substrate eklentileri kısmına gelin. Tüm tweakleri devre dışı bırakıp uygulayın. Cihazı yeniden başlatıp tweaks anahtarını açıp jailbreak yapın. Telefon açılırsa iCleaner kısmındaki kapattıklarınızı açın. Eğer olmazsa haber verin.

euphrates

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
şu anda işlem tamam. her ne kadar cydia açılsa da tweakler görevini yapmıyor. son güncellemelerim ‘tweak injector ve substitute’ icleaner ve filza gibi ikonu olanlar bastığında çalışıyor. temalar ve daha birçoğu çalışmıyor. bir öneri gelene kadar bekleyeceğim.

SAKARYALI54

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Ekli dosyayı görüntüle 5612Bir tane görünüyor burada. Yalnız o kurulu değilken de aynı sorun vardı
Cydia ya girip kuru olanlar a tıklayıp üstte en son yazıyor ona tıklayıp orayı ss alırmısın bide
Mesaj düzenlendi:

Bu sorunu bilen varmı colorbanners2 kurarken hata veriyor

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

omers

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
ben safe moda atıcak program görmedim ama hala devam ediyormu peki sorun ve bunu hangisini kurduktan sonra yaptıysa onu kaldır aynı yerden hangisini kurduktan sonra yaptıysa ona gir değiştire tıkla sağ üstte sonra kaldır de sorunun o zaman çözülür @Samet dediğini uygula
@Samet ’in söylediğini uyguladıktan sonra sorunum sanırım halloldu herhangi bir problem görünmüyor şuan. İkinize de çok teşekkür ederim gerçekten.

Flamengo

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
Tweak boxtu sonra admin ignitiondan indir dedi eskisini sildim bunu yükledim şimdi hata alıyorum
Mesaj düzenlendi:

Tweaks kapalı olarak açılıyor tweakler açıkken expoit hatası alıyorum

SAKARYALI54

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Tweak boxtu sonra admin ignitiondan indir dedi eskisini sildim bunu yükledim şimdi hata alıyorum
İgnition dan indir o zaman sorunun kalkar eğer hala devam ediyorsa internetin açık olsun uçak moduna almana gerek yok

Flamengo

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
Öle yapıyorum tweakler açıkken error exploit diyor igniton şuan

Flamengo

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
evet atıyo