Neler yeni

DLGMemor İnjected PUBG MOBİLE HACK!

free34

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
paylaşma devri bitti artık kardeşim ne kadar yayılırsa okadar anti cheat çıkarılıyor ne kadar az insan okadar iyi evet ücretlidir. Iosgodsun soft ban atmasının tek sebebide bu
kardeşim koca pubg salak mı o kadar- sen paylaşmayınca haberi olmıcak de miii? şuna açıkça parayla satıyom de o kadar
Mesaj düzenlendi:

isteseler bu açıkları kökten kapatırlar- ios un jb ye izin bermesi gibi bişi,

free34

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
kodların açıkça yayılması en fazla 3-5 günü bulur bu arada parayla satanlar da 3-5 yolunu bulur hep aynı şey, iphone 2ye jb çıktığından beri bu piyasadayım biliyorum yani, bol kazançlar sana
Mesaj düzenlendi:

igg 3 dolara satıyor, aynı işi gören dlg bedava, işin doğasında var piyasaya düşmesi bu işin

free34

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
teknik detaya gerek yok bence demek istediğim pubg yazılımcıları istese haftada bir ufacık güncellemeyle kodları düzenli değiştirebilirler onu diyorum

hgubur

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Jailbreak olayıyla oyun olayı çok farklı, kodların yayılması değil mesele bazı kodlar server taraflı bazıları sistem taraflı mesela sizin kullandığınız ağaç çim sistem taraflı oldugu icin algılanmıyor. Anten magic bullet vsvs denediğinizde sistem direk oto ban 10 yıl çekiyor. Bizim yaptığımız henüz server taraflı algılanmayan açıktan yararlanarak kod çıkarma deneme yanılma yoluyla 100+ hesap ban yedi şimdiye kadar. Boşa vakit harcamak istemez kimse :) Eyvallah herkese iyi oyunlar
Ücret ne kardeşim belirtmemissin ve ayrıca wallhack yapabiliyor musun?

zenciruhu

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
YENİ GÜNCELLEME OLMUŞTUR ANTEN VE ÇİM HİLESİ BAŞARILI BİR ŞEKİLDE ÇALIŞIYOR NASIL YAPILACAĞINI BELİRTTİM KONU DÜZENLENMİŞTİR.

Bu verdigin kodlar eski kodlar bro , ban yeme riskimiz var mi?

Ben unlogdan anten hilesini 4542112772012578509 kodunu her yeni oyuna girerken degistirerek anteni kullanabiloyorum ama 4,5 el sonra ban atiyor :)

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Bu verdigin kodlar eski kodlar bro , ban yeme riskimiz var mi?

Ben unlogdan anten hilesini 4542112772012578509 kodunu her yeni oyuna girerken degistirerek anteni kullanabiloyorum ama 4,5 el sonra ban atiyor :)
BEN BELRİTĞİM DÜNDEN BERİ SORUNSUZ

free34

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
YENİ GÜNCELLEME OLMUŞTUR ANTEN VE ÇİM HİLESİ BAŞARILI BİR ŞEKİLDE ÇALIŞIYOR NASIL YAPILACAĞINI BELİRTTİM KONU DÜZENLENMİŞTİR.
ben de de çalışıyor. teşekkürler emeğinize

Rcpgrcn

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bunun Empires & puzzles için olanı yok mu :)

SoaGokhan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Ben AppValley’den indirdim Japonca birşey yazıyor DLG yerine ama sadece Çimen kodu calisiyor ve hilenin kendi icin sekmeme var bu hile ile oynayan var mı kodlarını bilen var mi ?

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Ben AppValley’den indirdim Japonca birşey yazıyor DLG yerine ama sadece Çimen kodu calisiyor ve hilenin kendi icin sekmeme var bu hile ile oynayan var mı kodlarını bilen var mi ?
ban yeme riskin aşırı yüksek.

SoaGokhan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
ban yeme riskin aşırı yüksek.
50 oyun attım hiç banned yemedim 😂 Cidden kod var mı paylaştığın kodların hepsi var bende hatta diğer kodlarda var ama çalışmıyor suan çalışan aktif olan kodlar hangisi? Bende ki hile bu sol taraftaki buna uyumlu çalışan kod lazim sadece anten ve sihirli mermi olsa yeter ☺ Çok şey istedim farkındayım 😂6D4D00B3-216C-4B57-A586-B57C611A6BE4.jpeg

Enesbey

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
İ cleaner bulamadım app storede yok link atarmısın sana zahmet

Tips
Tips
Üst Alt