Neler yeni

DLGMemor İnjected PUBG MOBİLE HACK!

veneme

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Güncelleme ! 02.11.2018

Çalışan 2 adet hile var
* float arama 0.000005 ara 3. sonucu 1.2 yapın (çim gizleme)
*oyun başladıktan sonra float arama -1.68741035461 çıkan sonuçları 10000 yapın (anten hilesi) (dip not oyundayken her seferinde yeni maçta yapmanız gerek )

Bir çok insanın aradığı fakat sürekli ban yemeye neden olan hilenin ban oranın %90 kaldırıldığı DLGMemor İnjected ile hile yapımı anlatacağım arkadaşlar bunları yapmanız için ilk cihazınızın jailbreak yapılmış olması gereklidir. Öncelikle cihazı jailbreakli olmayan arkadaşlar oradan buradan duyduklarınızla jailbreak yapmaya kalkmayın öncelikle jailbreak nedir onu anlamanız gerek anlamanız için Jailbreak Nedir? linkine gidip ayrıntılı bir şekilde okuyarak anlayabilirsiniz.
Jailbreak nedir konusunu okudunuz ve kararınız jailbreak yapmak tarafındaysa cihazınıza uygun sürümde olan jailbreak aracını kullanarak jailbreak atabilirsiniz. Jailbreak Status buradan daha hızlı yaparsınız işleminizi.

Herşey tamamlandı jailbreak attınız ve şimdi sıra hilede yapmanız gerekenler adım adım anlatıyorum..

Jailbreak yapamadım jailbreaksiz nasıl hile yaparım ? diyenler
Jailbreaksiz DLGinjector ile PUBG hilesi!
konusuna gitmenizi öneririm.

1. PUBG Mobile'ı AppStore'dan yükleyin. ( farklı bir indirme yerinden sakın yapmayın ban yeme riski var (tuttuapp pandahelper vs)
2. Eğer cihazınızda yüklü ise arka planda açıksa kapatın.
3. Repo veya adresini ekleyin
4. DLGMemor Injected tweak uygulamasını yükleyin. (Applist tweaki eğer kurulu değilse zaten beraber kuracaktır yoksa BİGBOSS reposunda mevcut)
5. Ayarları açın ve DLGMemorInjected'de PUBG MOBILE'i etkinleştirin.
6. PUBG Mobile'ı açın ve hile yapmaya başlayın.

Bazı Faydalı PUBG DLG Kodları
**********************************************************************************************************************************************************

1.Sekmeme kodu (ARTIK ÇALIŞMIYOR 8.0.1 GÜNCELLEMESİNDEN SONRA)
Lobideyken (arkadaşlarınızla girecekseniz önce tek başınıza yapın çalışmıyor yoksa sonra istek atın gruba)

DLG butonuna tıklayın ve ULong'a tıklayarak : 7947002217568101714 kodunu aratın. biraz bekledikten sonra çıkan sonuçlar arasından 7. sonucu 7947002215699440192 olarak değiştirin

**********************************************************************************************************************************************************

2.Biri silah tutarken , yatarken pusu da eğilirken ve silahla nişan alırken onu belli edecek bir çizgi çıkarı(HALA GÜNCEL)

Lobideyken (arkadaşlarınızla girecekseniz önce tek başınıza yapın çalışmıyor yoksa sonra istek atın gruba)

DLG butonuna tıklayın Float'a tıklayarak -1.68741035461 kodunu aratın. Çıkan herşeyi 10000 ile değiştirin.

3.Etrafınızdaki ağaçları çimleri taşları gizleme kodu

Lobideyken veya oyundayken fark etmez Float'a tıklayın 0.000005 kodunu aratın 3. sonucu 1 olarak değiştirin

4.Yatarken hızlı gitme otururken hızlı gitme ve yürürken dürbün açınca ivme kaybolması

DLG butonuna tıklayın Float'a tıklayın 479,5 kodunu aratın çıkanlardan ilk 3 tanesini 99999 şeklinde değiştirin.

*********************************************************************************************************************************************************

Sihirli Mermi:
Ara [ULong]: 4740038608910024704
Çıkan herşeyi 5311743973423316992 ile değiştirin.

*********************************************************************************************************************************************************

UAZ/Jeep Hızlı Gitme - Çalışıyor fakat herkes tarafından görünmektedir dikkat edin.
Ara [Float]: 0.647058857
bütün hepsini -999999 ile değiştir.

(EĞER CİHAZINIZ İPHONE 6 VE DAHA ALT SÜRÜMLERDEYSE SÜREKLİ DONMA UYGULAMADA DİREK KAPANMA SORUNU YAŞAYABİLİRSİNİZ KENDİMCE ÇÖZÜM BULDUM ÖNERİMDİR iCleaner PRO üzerinden - Cydia Substrate Eklentilerine tıklayıp bütün tweakleri kapatıp sadece APPLİST ve DLGMEMOR İNJECTED tweakini açıp uygula dedikten sonra resping atın ve bu şekilde deneyin.)

VİDEO:
Test edilenler
sekmeme başarılı
Yatarken eğilirken hızlı koşma başarılı
İnsanların yerini ifşa eden başarılı
Çim ve ağaç gizleme başarılı
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız
0.000005 arattıgım anda cihaz reboot ediyo. sebebi ne olabilir? 6plus 11.2.6 cihaz. diğer arkadaşın gömülü paylaştığı ipayı ipadden sorunsuz oynuodum ban hariç

Dosya123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
Anten hilesi ne demek ? Ne demek anten ilk defa duydum

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
0.000005 arattıgım anda cihaz reboot ediyo. sebebi ne olabilir? 6plus 11.2.6 cihaz. diğer arkadaşın gömülü paylaştığı ipayı ipadden sorunsuz oynuodum ban hariç
Cİhazında çok fazla tweak var ve Buda ram yetmeyince kapatıyor oyunu icleaner indirip dlp hariç. Bütün tweakleri kapatıp dene

Ufuk5555

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bugün itibariyle 11.3.1 ip6 plus cihaza jb yaptım oyunu yükledim denilenlerin harfiyen yaptım çalışıyor teşekkürler tek korkum ban yemesi acaba anten ban atarmı sadece çim gizlesemmi diye düşünüyorum güncel kullanan varsa fikirlerini alabilirim

Dosya123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
Bugün itibariyle 11.3.1 ip6 plus cihaza jb yaptım oyunu yükledim denilenlerin harfiyen yaptım çalışıyor teşekkürler tek korkum ban yemesi acaba anten ban atarmı sadece çim gizlesemmi diye düşünüyorum güncel kullanan varsa fikirlerini alabilirim
Çimde sıkıntı yok ama anten denemedim
Atılan her merminin düşman kafasına gitmeyi yaptım 10 yıl ban yedi 🤣

Ufuk5555

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Çimde sıkıntı yok ama anten denemedim
Atılan her merminin düşman kafasına gitmeyi yaptım 10 yıl ban yedi 🤣
Abartmak bu olsa gerek 🤣🤣🤣 çimde sıkıntı yoksa sadece çimde yeter bana

thrasherr

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
* Search [Float]: -1.68741035461
* Change all to 10000

* Long Head Antenna Running - SAFE
* Search [Float]: 7.131427
* Change numbers that ends in 8 to 88888

Bunlari kullaniyorum cim gizlemeden haric ban yemedim.

Ufuk5555

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
* Search [Float]: -1.68741035461
* Change all to 10000

* Long Head Antenna Running - SAFE
* Search [Float]: 7.131427
* Change numbers that ends in 8 to 88888

Bunlari kullaniyorum cim gizlemeden haric ban yemedim.
Çim gizlemeden hariç derken çim gizlemeden ban yedinizmi daha önce

firat36

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
İçime kurt düştü ya guest le devam edim ben en iyisi 😂
Guest le devam etme guest ban yerse yeni guest açamıyorsun bir daha. Sahte face vs. Hesabı açıp oyna. Ayrıca anten ve çinden uzun zamandır oynuyoruz ban yemedik.

Ufuk5555

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Guest le devam etme guest ban yerse yeni guest açamıyorsun bir daha. Sahte face vs. Hesabı açıp oyna. Ayrıca anten ve çinden uzun zamandır oynuyoruz ban yemedik.
Ben guestle denedim 3 el baktım bişey yok normal hesabı bağladım 3 elde onunla attım şuan bı sıkıntı yok sadece çim gizleme kullanıyorum bu arada

baylaf42

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Ben daha önceleri ban yemiştim ama şu an çim ve anten kullanıyorum hiç ban yemedim

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Peki ban yedim diyenler nasıl yiyor acaba daha önce aynı cihazdan yemiş olanlar olabilirmi ip den yiyo olabilirlermi ?
Onlar anten değil Başka hile kullandıklarından ban yediler ben hiç anten ile ban yemedim

Ufuk5555

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Onlar anten değil Başka hile kullandıklarından ban yediler ben hiç anten ile ban yemedim
İki gündür güncel kullanıyorum zaten avrupa sıralamasında ilk 150 içindeyim sıkıntı yok şimdilik inşallah olmazda sadece çim yetiyor bana

Ufuk5555

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Anladım üzüldüm ban yemene bende iki telefonda yüklü gündüzleri jb sızla otnuyorum akşamda jb olanla oynuorum ban yemedim çok fazla kill almıyorum en fazla 11 şuanlık bişey yok ama olmaz diye bi garantide yok sanırım

Tips
Tips
Üst Alt