Neler yeni

DLGMemor İnjected PUBG MOBİLE HACK!

kararyok

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
Selamunaleyküm jailbreak ile hile yapmak istiyorum lütfen yardım edin arkadaşlar insta hesabım @birinciogluu gerekirse telefon verebilirim ama anlayan birisi lütfen yardım etsin 😭

Ufuk5555

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Selamunaleyküm jailbreak ile hile yapmak istiyorum lütfen yardım edin arkadaşlar insta hesabım @birinciogluu gerekirse telefon verebilirim ama anlayan birisi lütfen yardım etsin 😭
Neyi sormak istiyosun aslında herşeyi açıkca yazmış arkadaş yardımcı olmaya çalışalım ama

Serkan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhaba arkadaşlar. Cihazim iphone 7 güncel hile ariyorum jb degil cihazım kullanan arkadaşlar var midir aramizda eger varsa yardimci olabilirler mi? Bir de birsey sormak istiyorum jb yaptigin zaman telefona pubg mobilde ban yeme riskin ne kadar azaliyor daha doğrusu azaliyor mu yorumlari okudum pek de öyle görünmüyor sanki cevaplarinizi bekliyorum..:((

Ufuk5555

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhaba arkadaşlar. Cihazim iphone 7 güncel hile ariyorum jb degil cihazım kullanan arkadaşlar var midir aramizda eger varsa yardimci olabilirler mi? Bir de birsey sormak istiyorum jb yaptigin zaman telefona pubg mobilde ban yeme riskin ne kadar azaliyor daha doğrusu azaliyor mu yorumlari okudum pek de öyle görünmüyor sanki cevaplarinizi bekliyorum..:((
Ben güncel kullanıyorum jb lı cihazım jb sız tavsiye etmem şahsen fatih oldum ban felan yemedim bu arada

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Güncel hile araştırıyoruz fakat bataryam bitti sürekli şarjda olmadı gerek o yüzden birazdaha bekleyin yada bana batarya pili akın 😊🤔🤔😁😁😁

Ufuk5555

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Güncel hile araştırıyoruz fakat bataryam bitti sürekli şarjda olmadı gerek o yüzden birazdaha bekleyin yada bana batarya pili akın 😊🤔🤔😁😁😁
Bu hilede sıkıntı yok aslında neden güncel hile araştırıyosun reis

Serkan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Oyunun içerisinde neler aktif neleri açıyorsunuz. ve bu jailbreakta ban yeme durumu nedir bazıları jailbreake de ban var oldugunu iddaa edenler var.

baylaf42

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Bazıları abartıyor ban yiyiyor jailbraek varsa sadece çim ve 3 oyunda 1 anten kullanabilirsin

vio

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
BAN YİYECEĞİM DİYE ANTEN DAHİ AÇAMAYANLAR BAKSIN 🙂 SEKMEME, ANTEN, ÇİM, AĞAÇ GİZLEME, MAGİC BULLETS VE KESİNLİKLE BAN ATMAYAN ( KEFİLİM ) ANTİ-BAN HİLELİ İOSGODS VİP İPA MEVCUT. FORUMDA KONU AÇAMIYORUM. BİRİSİ BENİM İÇİN MODERATÖRLERLE İLETİŞİME GEÇSİNDE PAYLAŞAYIM.

Son düzenleme:

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Anlamayanlar yapamayanlar özelden numarasını atsın yardımcı olcam demiştin, ben sana mesaj atmıştım cevap bile vermedin nedense nickini gördükçe aklıma geliyor
bi ara 4129842189471829 tane mesaj aldıgımdandır

Aliyann

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Bende yapmak istiyorum ama yapamıyorum bir yardımcı olursanız ://

Tips
Tips
Üst Alt