Neler yeni

Önemli Cydia Güncellemesi Hakkinda

nakressa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Sabah kalktığımda telefon hiçbir uygulamayı açmıyordu. Kapatıp açtım telefonu jailbreak enable yaptım. Cydia açtım yine güncelleme görünüyor. Versiyon numaraları aynı. Bu güncelleme yeni mi yolsa dün yaptığımız ile aynısı mı?

Tapatalk ile - Iphone X - IOS 11.4 beta 3 jailbreak

Hz_Eyup

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Şu ana kadar henüz cydia yı güncellemedim hata istemiyorum hataların üzerine yeni bi güncelleme daha yayonlanmış galiba o sorunsuz kuruluyor mu? Kurayımmı bende

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
dün gece gelen güncelleme sorunsuz yükleniyor.
Yine aynı şekilde mi Kuracağız bu güncellemeyi yoksa tam güncelleme yapıp kendi mi halledecek

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

nakressa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Ben tam güncelleme dedim sorunsuz kuruldu. Problem yok

Tapatalk ile - Iphone X - IOS 11.4 beta 3 jailbreak

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Aynen tam güncelleme diyin.. sorunsuz yükleniyor.

batuhanavcx

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
beyler tam güncelleme yaptım siyah ekranda kaldı yeniden başlat yaptım tekrar jailbreak yaptım şimdi cydiaupdatehelper var update cydia yapıyorum ama akan yazıdan sonra exit diyorum cydia gelmiyor en son do you may uninstal helper from cydia yazıyor ama yok cydia nasıl düzeltebilirm? tweaklar çalışmaya devam ediyor hala

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
en sonunda terminal den uicache komutu vererek dener misiniz?

batuhanavcx

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
en sonunda terminal den uicache komutu vererek dener misiniz?
sorun çözüldü :
winscp ile cydia-upgrade-helperi documentse attım fakat terminalden dosyayı açarken hata veriyordu dosyayı filzadan açtım kurulmdan sonra respring atmadan update işlemini yaptım ve sorun çözüldü şuan cydiaya girebiliyorum teşekkürler

crazy_cappa

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Cydia ve Filza olmadan Cydia Upgrade Helper kurmak :

(İsteyenler direk ipa dosyasını indirebilir. )

Bilgisayarımızda 7-Zip kurulu olmalı. deb dosyasını linkten indiriyoruz.

1.Adım : 7-Zip ile arşivden çıkartıyoruz.

Ekli dosyayı görüntüle 5870

2.Adım : Önümüzde data.tar isimli bir arşiv gelecek, aynı şekilde onu da arşivden çıkarıyoruz.

Ekli dosyayı görüntüle 5871

3.Adım: Applications klasör yoluna gidiyoruz.

Ekli dosyayı görüntüle 5872

4.Adım : Payload isimli klasör oluşturduktan sonra Cydia Update Helper.app adlı klasörü bu klasörün içine kopyalıyoruz.

Ekli dosyayı görüntüle 5873Ekli dosyayı görüntüle 5874

5.Adım : Payload klasörünü resimde görüldüğü üzere 7-Zip ile tekrar arşivliyoruz.

Ekli dosyayı görüntüle 5876

6.Adım: Arşiv biçiminin zip olduğundan ve uzantının ipa ile bittiğinden emin olalım.

Ekli dosyayı görüntüle 5877

Daha sonra Cydia impactorden cihaza yükleyebiliriz.
merhaba arkadasım bende cydia da yok suan filzada yok geri nasıl getirebılırım yardımcı olabılırmısın bunların hepsini denedım ama olmuyor yardım edersen sevinirim

Talha

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Mesaja eklediğim ipa dosyasını indir cydia impactor ile cihaza yükle. Ana menüye gelen CydiaUpdateHelper uygulamasına girip UpdateCydia butonuna tıkla. Cydia geri gelecektir. @crazy_cappa

crazy_cappa

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Mesaja eklediğim ipa dosyasını indir cydia impactor ile cihaza yükle. Ana menüye gelen CydiaUpdateHelper uygulamasına girip UpdateCydia butonuna tıkla. Cydia geri gelecektir. @crazy_cappa
ondada hata veriyor cydiauptadehelper geldi basıyorum ama bir faydası olmuyor

Talha

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Aldığınız hataya dair ekran görüntüsü koyabilir misiniz?@crazy_cappa

mehmetalidemir

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
gene aynısı yaptı arkadasım ben kafayı sıyıracam artık o duruma geldım dünden belli
Bende de cydia gitmişti bikaç gün cydiasız kullandım. Sonra cihazımın şarjı bitti şarja taktım, tekrar electradan jb yaptım. Cydia yükledi, sorunsuz jb’ledi. Ama benim şuan başka bir sorunum var. Bu güncelleme olduğundan cydia’dan hiçbirşey yükleyemiyorum. Kendi kendine yükleme sırasına giriyor gui update.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tips
Tips
Üst Alt