Neler yeni

Önemli Cydia Güncellemesi Hakkinda

Cimbomlu

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Öyle birşey varsa ki dönüş yaparsam 24 saat sana dua ederim yoksa 12 saat en azından az da olsa umutlandım :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bence düşürmesi lazım çok mantıksız😏
Sağlık olsun...

Talha

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Bende cydia yok ;( yapilacaklarin 1. Sirasinda cydia acik diyor ;)
deb dosyasından ipa dosyasını çekip cydia impactorden yüklemeniz gerekiyor. Yalnız bunun yerine uicache yapsanız çözüm olabilir

aqhmet

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
deb dosyasından ipa dosyasını çekip cydia impactorden yüklemeniz gerekiyor. Yalnız bunun yerine uicache yapsanız çözüm olabilir
Konunun basindaki deb dosyasini indirip jb yapar gibi mi yapmam gerekiyor sadece

Talha

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Hayır öyle değil :) Siz önce uicache yapmayı deneyin olmazsa yardımcı olacağım @aqhmet

aqhmet

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Son düzenleme:

moert

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
jailbreak i silip tekrar yükledim geri geldi cydia.Peki bir sorum olacak.Şimdi tekrar güncelleme yapsak yine gidermi cydia ?

aqhmet

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
jailbreak i silip tekrar yükledim geri geldi cydia.Peki bir sorum olacak.Şimdi tekrar güncelleme yapsak yine gidermi cydia ?
Cydia günceleyyebilirsiniz herhangi bir sorun yok ama o lanet update helperi sakın yüklemeyin yüklü ise silin

virdo

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
CYDİAYA GERİ KAVUŞMAK İÇİN
FRANSIZ Bİ SİTEDEN ALINTI
İNŞALLAH İŞİNİZE YARAR

BFB74F99-3399-44C0-9AC0-F861817D9B3C.png5A3B6FCE-0F1F-4ACF-9458-1277E85A4F42.pngDC288BCD-A1C2-4494-84E8-540214918E01.pngF993AF43-3835-4398-A3B9-76AA20D6530B.pngBFB74F99-3399-44C0-9AC0-F861817D9B3C.png5A3B6FCE-0F1F-4ACF-9458-1277E85A4F42.pngDC288BCD-A1C2-4494-84E8-540214918E01.pngF993AF43-3835-4398-A3B9-76AA20D6530B.png

Yunusefe27

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Ya arkadaşlar herkeste aynı sıkıntı varmı acaba güncelleme yaptım herşey çalışıyor istediğim tweakleri indirip yükleyebiliyorum ama cydia da değişiklikler bölümünde artık hiç tweak veya tema felan vesayre hiç bir şey gelmiyor sizce bir terslik olabilirmi ?

CiZViT

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Ya arkadaşlar herkeste aynı sıkıntı varmı acaba güncelleme yaptım herşey çalışıyor istediğim tweakleri indirip yükleyebiliyorum ama cydia da değişiklikler bölümünde artık hiç tweak veya tema felan vesayre hiç bir şey gelmiyor sizce bir terslik olabilirmi ?

Aynı sorun bende var cydia hiçbir repo adresi yenilenmiyor

MetaStyLee

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Ben bir şekilde cydiayı geri getirdim şu an sorunsuz kullanabiliyorum fakat bu updatehelper zımbırtısı ana ekranda kaldı nasıl silebilirim bunu ?

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Yapmadım daha güncellemeyi. Sorun çözüldü mü acaba ? Yapsak sıkıntı yaratır mı ?

nefer_nl

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Heh işte ondan soruyorum. :D Kimse de bir şey olmadı benim elma da kalır falan mazallah. :D
Aynen bende bekliyorum. Gelir şimdi bende elmada kalır sonra bende kendime haftalarca küfür eder dururum.

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Önceden CydiaUpdateHelper tweakını indirmiştim duruyordu. Önlemimi önceden aldım yani. 😂😂 Güncellemeyi az önce yaptım. Bitince cydiadan attı, tekrar girdim repolarda tweak yoktu. UpdateHelper ile update yaptım girdim. Tekrar güncelleme gelmiş. Tekrar yaptım bu sefer sorun olmadı.

nefer_nl

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Önceden CydiaUpdateHelper tweakını indirmiştim duruyordu. Önlemimi önceden aldım yani. Güncellemeyi az önce yaptım. Bitince cydiadan attı, tekrar girdim repolarda tweak yoktu. UpdateHelper ile update yaptım girdim. Tekrar güncelleme gelmiş. Tekrar yaptım bu sefer sorun olmadı.
Vallahi ben tırsıyorum o yüzden güncellemeyecem. Biz böyle gül gibi geçinip gidiyoruz. Hem ne gerek var durduk yere sorun çıkarmanın.

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Vallahi ben tırsıyorum o yüzden güncellemeyecem. Biz böyle gül gibi geçinip gidiyoruz. Hem ne gerek var durduk yere sorun çıkarmanın.

Tweak yüklemeden önce yapacağın ilk iş önlem almak olsun artık. Ben ilk jb yaptığım da önce kurtarma şansı olan tweakleri kurdum. Çok kullanmama rağmen iCleaner, filza hiç kullanmadığım terminal var. Ne olur ne olmaz diye önceden kurdum. Önlemini al, öyle yap güncellemeyi. 😂😂

nefer_nl

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Arkadaslar telefon hic bir uygulamayi acmiyordu ve ayarlarada giremiyordum. Reset attim tekrar enable jb yaptim oldu. Sadece cydia aciliyordu bende guncellemeyi yaptim. Suan cydia aciliyor ama hic bir tweak calismiyor.? Ne yapmam gerek

nefer_nl

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Birde bana cydiahelper diye bir uygulama gelmedi

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Birde bana cydiahelper diye bir uygulama gelmedi

Önceden kuracaktın onu. Diyorum ya önceden önlemini al diye. Galiba PC’den bağlanıp uicache mi ne yapacaktın. Mesajları oku bi, çözümü söyleyen arkadaşlar vardı.

nefer_nl

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Önceden kuracaktın onu. Diyorum ya önceden önlemini al diye. Galiba PC’den bağlanıp uicache mi ne yapacaktın. Mesajları oku bi, çözümü söyleyen arkadaşlar vardı.
Tamam bakarim

Tips
Tips
Üst Alt