Neler yeni

Önemli Cydia Güncellemesi Hakkinda

cicero35

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
Bende sabah güncelledim cydia açılmadı cihazı kapatıp açtım bu seferde bir türlü jb yapamıyorum. Electra ya reset atıyor yada siyah ekranda kalıyor. iphone x 11.4 B3 kullanıyorum. Cihazı uçak moduna aldım, parolayı kapattım formda anlatılan her yolu denedim bir türlü olmadı jb. artık telefona kapanıp açılmaktan kafayı yiyecek duruma geldi.

Hakan5206

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Arkadaşlar ben güncelledim cydia gitti ve update helper de gelmedi. Anladıgım kadarıyla update helper gelenler düzeltiyor ama her ikiside olmayanlar ne yapacak.ben update helperi indirdim deb olarak kurdum ama ne yüklendi nede cydia geldi ne yapmam gerek şuan tweakler çalışıyor ama cydia ve updatehelper yok

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
updatehelper ı elle kurduysanız kurulumdan sonra uicache komutu verin.. ekrana gelecektir.

Bende sabah güncelledim cydia açılmadı cihazı kapatıp açtım bu seferde bir türlü jb yapamıyorum. Electra ya reset atıyor yada siyah ekranda kalıyor. iphone x 11.4 B3 kullanıyorum. Cihazı uçak moduna aldım, parolayı kapattım formda anlatılan her yolu denedim bir türlü olmadı jb. artık telefona kapanıp açılmaktan kafayı yiyecek duruma geldi.
Mevcut electrayı silip baştan indirin

AppleInsider

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar ben güncelledim cydia gitti ve update helper de gelmedi. Anladıgım kadarıyla update helper gelenler düzeltiyor ama her ikiside olmayanlar ne yapacak.ben update helperi indirdim deb olarak kurdum ama ne yüklendi nede cydia geldi ne yapmam gerek şuan tweakler çalışıyor ama cydia ve updatehelper yok
Tam olarak yaşadığım sorun bu ve ilk mesaj bu soruna merhem olmuyor maalesef.

Daglarda

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8
Cydiaupdaterhelper deb dosyasını eklermısınız

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
cydia updater helperi ile güncelledikten sonra repo.packix.con silindi neden acaba ?

Centasci

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar bende güncelleme yaptım dün cydia gitmişti şimdi şu deb dosyasını yükledim geri geldi

Daglarda

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8
Deb dosyasını Filza ilemi yükledin nasıl yaptın ızah edermısın

cicero35

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
updatehelper ı elle kurduysanız kurulumdan sonra uicache komutu verin.. ekrana gelecektir.

Birçok kere denedim olmadı. Sürekli reset atıyor. Püf noktası nedir bu işin. sanırım 11.4 b3 de sıkıntılı jb tekrar aktif etmek

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X

Kardeşim merhaba.ben güncellemeyi sorunsuz hallettim fakat yaptıktan sonra bu hasbang reposu geldi.ve substred reposunun içi de boş geldi.diger bütün repolar normal.IMG_0939.jpgIMG_0940.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Centasci

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Deb dosyasını Filza ilemi yükledin nasıl yaptın ızah edermısın[/
Evet filza ile göndermiş olduğum linki küçük telefonundan Safari ile açarsan Hüseyin’i zaten direk filzaya atacak indirilen dosyaya basıyorsun kurulum yapıyosun sonra respring yapıyosun cydia geliyor

Centasci

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X

Hakan5206

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Teşekkür ederim yardımlarınız için nasıl çözdügümü anlatıyorum.

Cydia ve cydiaupdate ikiside olmayanlar için

1- buradan helper updateyi yükleyecegiz
Üç mesajım olmadıgı için linki eklemedi ama konunun içinde link mevcut ordan bulabilirsiniz

2- puffin ile helper update deb dosyasını indirin.
3- sonra puffin indirilerden filza ile açın diyin
4- filzanın içinde helper dosyasına tıklayın ve yükle diyin

5- sonra kurulum bittikten sonra enalt kısma uicache yazın ve respring diyin
6- ekrana cydiaupdatehelp gelecek açın ve uptade deyin ve cydia geliyor

Ekli dosyalar

Centasci

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X

Filza ile kurulumu yap gelecek cydia denedim oldu

Daglarda

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8
Tamam yaptım cydia açıldı dili farklı nasıl Türkçe yapıcam
Mesaj düzenlendi:

Sağolun hallettim

__S_W_A_T__

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
bende güncellemeyi yaptım fakat herhangi bir sıkıntı çıkartmadı.cydia yerinde duruyor.

restblue

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Bu güncellemeyi yapalım mı yoksa sürekli yoksay mı diyelim sürekli karşıma çıkıyor çünkü?

HamzaC.

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Hiç güncellemeyen arkadaşlar, “ne yapacağım” diye ortada kaldıysanız TAM GÜNCELLEME ile güncelleyin.
Biraz önce yaptım yükleme ekranında biraz bekletti sonra yükleniyor dedikten sonra ekran karardı, KİLİT EKRANI HARİÇ ana ekran Simsiyah bekledim hiçbirşey olmuyor bir ilerleme yok, tabi tweak’ler çalıştığı için kilit ekranından kontrol merkezini açıp oradan “respring” yaptım.
Herkesin de söylediği gibi benim de Cydia yok oldu.
CydiaUpdateHelper ile update dedikten sonra yükleme başarıyla gerçekleşti.

Son hali:

nefer_nl

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Hiç güncellemeyen arkadaşlar, “ne yapacağım” diye ortada kaldıysanız TAM GÜNCELLEME ile güncelleyin.
Biraz önce yaptım yükleme ekranında biraz bekletti sonra yükleniyor dedikten sonra ekran karardı, KİLİT EKRANI HARİÇ ana ekran Simsiyah bekledim hiçbirşey olmuyor bir ilerleme yok, tabi tweak’ler çalıştığı için kilit ekranından kontrol merkezini açıp oradan “respring” yaptım.
Herkesin de söylediği gibi benim de Cydia yok oldu.
CydiaUpdateHelper ile update dedikten sonra yükleme başarıyla gerçekleşti.

Son hali:

Benim gibi hiç güncelleme yapmadan bekleyenler için güzel bir açıklama olmuş. Yalnız ben güncellemeyi düşünmüyorum. Daha sonra bir sorun çıkartırmı?

blue1910

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Ne repolar gitti ne tweakler ne de cydia kayboldu üstüne respring yaptım telefonu herşey kaldığı yerden devam ediyor.

GG

Tips
Tips
Üst Alt