Neler yeni

Önemli Cydia Güncellemesi Hakkinda

hs1987

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Pro 10.5'
Bende sabah foruma bakmadan yaptım. Cydia normal olarak gitti. Yeniden başlattım jailbreak yaptım. Ekranda CydiaUpdateHelp vardı. Onu tıkladım içeriden install dedim. Ekranda CydiaUpdateHelp silebilirsin dedi. O sırada Cydia gelmişti.

AppleInsider

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Maalesef güncellemeyi yapanlardanım. Mevcut tweakler çalışıyor ama cydia ya girerken atıyor. Sanırım beklemek gerekecek. Umarım çözüm üretilir.

ozgurd87

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
biraz önce dikkatsizce yaptim güncellemeyi. Dediginiz gibi takildi sonra sonra cydia kayboldu. Telefonu kapatip actim Jailbreak Enable dedim jailbreak aktif oldu ama Cydia yoktu onun yerine cydia Helper cikti meydana orda kendisi onarim yapti ve cydia geri geldi. Sorun yasayanlar aynisini yapmayi deneyebilir.
Valla oldu cydia geri geldi

orkooo

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
bende guncelledim cydia kayboldu herseyi denedim olmadi cydiaupdatehelper de kurulu deyildi bende elctraremover le sildim tekrarkurdum cydia geldi ama cydia icinde guncelleme var isareti vardi 10 adet bende guncelle dedim ayni sorun gine oldu tekrar silip jailbreaki yeniden kurdum manuel olarak cydiaupdatehelperi kurdum guncelleme yapmadan onu calistirdim bu sefer guncellemeyi yapti

zoltrix

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Filza değil bahsettiğim.. cydia güncellemesiyle cydiaupdatehelper isimli uygulama yüklenmiş olması lazım. Onu çalıştırabilir misin?
Cydia güncellemesini yüklemeden cydia update helper i yükledim . Uygulama masa üstüne gelmedi. Güncellemwyi yapıp yapmamakta kararsız kaldım. Bi fikriniz varmı gökmen bey

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

HamzaC.

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Güncelleme ile birlikte yüklenen cydiaupdatehelper isimli bir uygulama var.

Eğer güncellemeden sonra Cydia kaybolursa, bahsettiğim uygulamayı açıp, üst kısımdan update yazısına basın, Cydia ekrana gelecektir
Gökmen abi bu söylediğini yanlışlıkla güncelleyenler mi yapacak yoksa herkes mi?
Çünkü Ben güncellemedim bir sıkıntı oluşmasın diye.

feuer54

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
filza ile cydia-upgrade-helper_1.1-1_iphoneos-arm yükledim. İlk denememde ekrana ikon gelmedi sonra tekrar 2 kere daha yükledim cydiahelper ekrana geldi içersinden cydia kurulumu gerçekleştirdim.

Flamengo

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
bende güncellemeye başladım fakat bu ekranda bekliyor bi kaç dkdır vazgeçmi diyecez anlamadım

Ekli dosyalar

Olumsuzturk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Vazgeç dedikten sonra Update gerçekleşiyor. Cudia ikonu kayboluyor ekrana cydia uptadw Helper geliyor. Ona tıkladığımda kurulum bitince yukarıda exit yazıyor. Cydia ikonu tekrar geliyor masaüstüne

Flamengo

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
vazgeç dedim giitii
Mesaj düzenlendi:

tamam helperle yükledim helper gelmeyenler ne yapcak

Hysahin

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bende cydia gitmemişti günceleme falan yapmıştım ama tekrar güncelleme istedi sonra cydia update helperi çalıştırdım düzeldi hepsi gitti

nakressa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Son durum nedir? Güncellemeyi yapıp helper ile geri mi getirmemiz gerekiyor yoksa beklemede miyiz?

Hysahin

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Son durum nedir? Güncellemeyi yapıp helper ile geri mi getirmemiz gerekiyor yoksa beklemede miyiz?
Eğer cydia açılıyorsa cydia update helperi kur sonra onu aç çalıştır halloluyor

nefer_nl

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Şimdi forumda gördüm. Hiç bir güncelleme yapmadım. Bekleyelim mi?

volcy123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Bende guncelledim siyah ekranda kaldi.hard reset atip jbyi tekrar aktif edip cydia updater ile fixleyince cydia iconu geldi ve hersey sorunsuz calisiyor.

nakressa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Eğer cydia açılıyorsa cydia update helperi kur sonra onu aç çalıştır halloluyor
Teşekkür ederim dediğin gibi yaptın. Cydia Update helper kurdum.(2 sefer kurmam gerekti ekrana çıkması için) oradan update yaptım. Cydia hala çalışıyor güncelleme uyarısı artık vermiyor. Şuan cydia güncellendi mi yoksa sadece uyarıyı mı kaldırdım acaba?

Sezeryakup

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Ben direk güncelle dedim daha sonra bir uygulama kuruldu telefona tıkladım kurulumu yaptı yani Cydia helper direk kuruluyor en azından bende öyle ödü

Hysahin

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Teşekkür ederim dediğin gibi yaptın. Cydia Update helper kurdum.(2 sefer kurmam gerekti ekrana çıkması için) oradan update yaptım. Cydia hala çalışıyor güncelleme uyarısı artık vermiyor. Şuan cydia güncellendi mi yoksa sadece uyarıyı mı kaldırdım acaba?
Büyük ihtimal uyarıyı kaldırdı önceden baktığımda yazar saurik yazıyordu ama şimdi baktığımda coolstar görünüyor heralde normaldir coolstar yazdığına göre

Ysfkkrt

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Cydia bozuldu nasıl helper yükleyecem

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar,
Cydia güncellemesini yaptığınızda CydiaUpdateHelper isimli bir uygulama yüklenecek cihazınıza. Güncellemeden sonra eğer cydia giderse bahsettiği CydiaUpdateHelper isimli uygulamayı açıp, en üstten update diyin.. işlemler bittiğinde exit diyin. Cydia ekrana gelecketir.

Tips
Tips
Üst Alt