Neler yeni

Tweak ControlCenterXI

yigitozdal

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Maize hangi repodan yüklüyorsubyz

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
Selamlar. Maize yükledim ve flipcontrolcenter ile calismadi... controlcenter ise calisiyor. en gıcık oldugum şey bluetooth acinca hangi aygıta baglanmam gerektigini göstertmiyordu maize. kendin gidiyorsun ayarlar- bluetooth ordan aygıt seciyorsun. controlcenterde ise flipcontrol icindeki bluetootha basılı tutunca aciliyor. ccxı iyi gibi. tek sorunu şudur flash basınca calismiyor. controlu kapatıp ana ekrana dönünce aciliyor flash.

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Selamlar. Maize yükledim ve flipcontrolcenter ile calismadi... controlcenter ise calisiyor. en gıcık oldugum şey bluetooth acinca hangi aygıta baglanmam gerektigini göstertmiyordu maize. kendin gidiyorsun ayarlar- bluetooth ordan aygıt seciyorsun. controlcenterde ise flipcontrol icindeki bluetootha basılı tutunca aciliyor. ccxı iyi gibi. tek sorunu şudur flash basınca calismiyor. controlu kapatıp ana ekrana dönünce aciliyor flash.
Horseshoe candır gerisi Heyecandır

¯\_(ツ)_/¯

Moderatör tarafından düzenlendi:

timurc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Horseshoe kuruldu fakat bunun ayarları nerden yapılıyor

yigitozdal

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Eclipse calısıyor mu ?

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ozan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Horseshoe candır gerisi Heyecandır

¯\_(ツ)_/¯
Simgeler falan şıkmış hocam. Altlı üstlü iyi sığmış ikonlar. Noctis ile de uymuş. Cc'de yer alan tweakleriniz nelerdir acaba? Bir de flipcontrolcenter ile uyumlu mu?

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Controlcenter ı yukarı doğru sürükleyince ayarlar sayfası açılıyor ama bende safe moda atıyor :hmmm:
Sürüme uyumlu değildir. Farklı repodan dene olmazsa update almasını bekle

efsane

Administrator
Cihaz
Simgeler falan şıkmış hocam. Altlı üstlü iyi sığmış ikonlar. Noctis ile de uymuş. Cc'de yer alan tweakleriniz nelerdir acaba? Bir de flipcontrolcenter ile uyumlu mu?
Anemone gerekiyor ve FlipControlCenter ile uyumlu ama Anemone'nin Güncellemesini bekle

¯\_(ツ)_/¯

efsane

Administrator
Cihaz
"ConrolCenterXI" ve "Horseshoe" ikisi bir arada çalışmaz "safe moduna" geçer

¯\_(ツ)_/¯

nefer_nl

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Arkadaslar merhaba foruma yeni üye oldum. Dün controlcenterXI satın aldım ama bazı sorunlar çıkardı. Mesela cihaz yan dönderince hepsi birbirine karışıyor flipcontrolcenter ile çakışıyor safe moda atıyor. Ve en önemlisi maize gibi degil ceşitlendirme yok. Yapan veya bilen ustalar yardım ederse çok sevinirim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Doğu

Emektar
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 5S
hocam flipcontrolcenter ile çakışıyorsa silmeniz gerekiyor. Mesela bi silin flipcontrolcenteri ondan sonra deneyin dediklerinizi yapın hata çıkacak mı büyük ihtimal çıkmaz. Mazie gibi çeşitlendirme yapamasınız öyle bir ayarı yok controlcenterXI in.

nefer_nl

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
hocam flipcontrolcenter ile çakışıyorsa silmeniz gerekiyor. Mesela bi silin flipcontrolcenteri ondan sonra deneyin dediklerinizi yapın hata çıkacak mı büyük ihtimal çıkmaz. Mazie gibi çeşitlendirme yapamasınız öyle bir ayarı yok controlcenterXI in.
Öncelikle cevap için teşekkürler Her şekilde denedim önce ccxı kurdum sonra flipcc, sonra önce birini sildim sonra öbürünü
Ne yaptımsa olmadı.. Her ikisi kurulu olduğu zaman asagıdan yukarı kaydırınca safe moda alıyor.. Yoksa başka bir tweaklemi çakışıyor

Bunlarda kullandığım tweakler. Cihaz iphone 6s+ ios 9.1

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tips
Tips
Üst Alt