Neler yeni

Tweak ControlCenterXI

nefer_nl

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Terminal aç aşağıdaki komutu gir.

• /etc/rc.d/substrate; killall -9 SpringBoard

Respring'den sonra terminali tekrar kurup aşağıdaki komutları gir

• uicache
  • apt-get update
Cevap icin tesekkurler usta
Dediklerini becerenedim ve bende tek tek butun tweakleri sildim. Sonra once flipcc kurdum respring attim ve sonra ccxi kurdum. Ama yine ayni kafayi yedirecek bu bana
Ayni islemi birde polus ile denedim yine ayni
Sorunumla ilgili cevap veren zaman ayiran herkeze tesekkurler. Ben artik vazgectim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Tek tek tweak silmek doğru bir yöntem değil. Verdiğim komutları terminal ile uygula fakat önce root erişimi sağla.

su
alpine

horizon

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
arkadaşlar 10.3.3 iph 5 cihaza ControlcenterXI yüklemeye çalışıyorum. Hiçbiri verimli çalışmıyor. Xarold reposundan yenisini yüklerkende kırmızı uyarılar çıkıyor oda aktif olmuyor. Sorun ne olabilir ?

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
arkadaşlar 10.3.3 iph 5 cihaza ControlcenterXI yüklemeye çalışıyorum. Hiçbiri verimli çalışmıyor. Xarold reposundan yenisini yüklerkende kırmızı uyarılar çıkıyor oda aktif olmuyor. Sorun ne olabilir ?
10.3.x versiyonlarında çalışmıyor ve xarold'da bulunan yeni değil daha eski bir sürüm

nefer_nl

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Arkadaslar merhaba
Daha once konu icinde flipcc yukleyince ccxi safe moda atiyor diye anlatmistim. Bu sorunu cozemeyince bende vazgectim. Forum icinde bir tweak bilgilendirmesinde icleaner dan bahsedilmisdi. Bende icleaner konusunda bilgim olmadigindan arastirdim ve tweak icindeki "ayar dosyalari" bolumunde daha onceden yukledigim ve sildigim tweaklerin plist dosyalari bulunuyor.
Belki burdaki dosyalar yüzünden safe moda atıyordur diye düşündüm ve bu dosyaları silmem durumunda cydia bozulurmu. Bilen arkadaşlardan yardım istiyorum.

Doğu

Emektar
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 5S
hayır herhangi bi sıkıntı vermez onlar sadece kurduğun tweaklerin ayar dosyaları yani yaptığın ayarları barındaran dosyalar

nefer_nl

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
hayır herhangi bi sıkıntı vermez onlar sadece kurduğun tweaklerin ayar dosyaları yani yaptığın ayarları barındaran dosyalar
Cevap icin cok teşekkürler

Tips
Tips
Üst Alt