Neler yeni

Tweak Connected2 Hack Tweak

silence3547

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Bu işlerden anlayanlar varsa birlikte birşey yapalım şuanda connected2me herşekilde herşeyi engellemiş durumda tek yapılabildiğim profile istediğim ses kaydını yükleme onun ıdşında beyin fırtınası yapcak olan varsa özel mesaj atsın bir şekilde birlikten kuvvet doğar mantığı ile ilerleyelim.

quidproquotr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
Macbook Air 13'
Konuşmalarımı yedeklemek istiyorum ben de, nasıl yapabilirim böyle bir şey

Kaos54

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Büyük bir güncelleme için çalışıyorum. Testlerde kullanabileceğim plus hesap verebilecek var mı arkadaşlar?
Bana özelden yazabilir misiniz ben yazamıyorum yardımcı olayım

brnoali

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Büyük bir güncelleme için çalışıyorum. Testlerde kullanabileceğim plus hesap verebilecek var mı arkadaşlar?
Xianthi kardeşimiz emeğiyle geri dönmüş,İnşallah güzel işler çıkması dileğimizle

xianthi

Developer
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Galeriden anlık gönderme, hikaye beğeni ve takipçi kısımlarını yeniden aktif hale getirdim. Shuffle filtreleme ve hikaye filtreleme kısımları üzerine çalışıyorum. Yakın zamanda güncelleme atarım. İş dolayısıyla uzun bi süre yeniden güncelleme atamayabilirim. İzne ayrıldığım bu süreyi değerlendireyim dedim. Yeni güvenlik önlemleri konulmazsa zaten uzun bi süre götürür diye düşünüyorum. Arkaplanda güvenliği aşmak için bir takım prosedürler işlendiği için takılmalar ve yavaşlamalar olabilir. Onları optimize etmeye çalışacağım vakit bulursam. Hata, çökme vb durumlar yaşayan olursa crash log ile birlikte başlık altına yazarsa yine vakit buldukça hataları da düzelteceğim. Şimdiden iyi eğlenceler. Güncelleme için beklemede kalın 😅

brnoali

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Galeriden anlık gönderme, hikaye beğeni ve takipçi kısımlarını yeniden aktif hale getirdim. Shuffle filtreleme ve hikaye filtreleme kısımları üzerine çalışıyorum. Yakın zamanda güncelleme atarım. İş dolayısıyla uzun bi süre yeniden güncelleme atamayabilirim. İzne ayrıldığım bu süreyi değerlendireyim dedim. Yeni güvenlik önlemleri konulmazsa zaten uzun bi süre götürür diye düşünüyorum. Arkaplanda güvenliği aşmak için bir takım prosedürler işlendiği için takılmalar ve yavaşlamalar olabilir. Onları optimize etmeye çalışacağım vakit bulursam. Hata, çökme vb durumlar yaşayan olursa crash log ile birlikte başlık altına yazarsa yine vakit buldukça hataları da düzelteceğim. Şimdiden iyi eğlenceler. Güncelleme için beklemede kalın
çıkınca bol bol crash log'lar atıp fixlenmesine yardımcı oluruz.Elimizden ne gelirse artık.Tekrar teşekkürler.

oktayrekt

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Galeriden anlık gönderme, hikaye beğeni ve takipçi kısımlarını yeniden aktif hale getirdim. Shuffle filtreleme ve hikaye filtreleme kısımları üzerine çalışıyorum. Yakın zamanda güncelleme atarım. İş dolayısıyla uzun bi süre yeniden güncelleme atamayabilirim. İzne ayrıldığım bu süreyi değerlendireyim dedim. Yeni güvenlik önlemleri konulmazsa zaten uzun bi süre götürür diye düşünüyorum. Arkaplanda güvenliği aşmak için bir takım prosedürler işlendiği için takılmalar ve yavaşlamalar olabilir. Onları optimize etmeye çalışacağım vakit bulursam. Hata, çökme vb durumlar yaşayan olursa crash log ile birlikte başlık altına yazarsa yine vakit buldukça hataları da düzelteceğim. Şimdiden iyi eğlenceler. Güncelleme için beklemede kalın 😅
emeklerin odenmez,cok tesekkurler her turlu yardima burdayiz :))

Son düzenleme:

Jester

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
Ah ah 14.6'ya güncellemek zorunda kalmıştım geçen günlerde cihazı, olsun tweak çıksında Jailbreak çıkar umarım

brnoali

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Ah ah 14.6'ya güncellemek zorunda kalmıştım geçen günlerde cihazı, olsun tweak çıksında Jailbreak çıkar umarım
Checkra1n exploiti ile 14.6'ya jailbreak yapılması mümkün yapan kişiler mevcut Appsync Unified tweak'i de bunu destekliyor birçok tweak de öyle

Jester

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
Checkra1n exploiti ile 14.6'ya jailbreak yapılması mümkün yapan kişiler mevcut Appsync Unified tweak'i de bunu destekliyor birçok tweak de öyle
Hocam malesef A14 ve A12 cihaz kullanıyorum. Ne yazık ki Checkra1n desteği yok.

xianthi

Developer
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Repoya yüklenmesi biraz zaman alacak sanırım. Deb dosyasını paylaşıyorum filza aracılığı ile kurabilirsiniz. bir arkadasımız plus hesabını testler için paylaşmıştı. Sisteme ekledim. Süresi bittiğinde yeni plus hesap eklenirse çalışmaya devam edecektir.

brnoali

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Repoya yüklenmesi biraz zaman alacak sanırım. Deb dosyasını paylaşıyorum filza aracılığı ile kurabilirsiniz. bir arkadasımız plus hesabını testler için paylaşmıştı. Sisteme ekledim. Süresi bittiğinde yeni plus hesap eklenirse çalışmaya devam edecektir.

Emeğine Sağlık Ustam hemen deneyeyip gerektiğinde crash logları daha bol bol söyler atarız

oktayrekt

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
plus hesap bulunmadi uyarisi veriyor hocam benden mi kaynakli acaba?

xianthi

Developer
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
plus hesap bulunmadi uyarisi veriyor hocam benden mi kaynakli acaba?
plus hesap kontrolü için arkaplanda bir görev çalışıyor. o sonlanmadan deniyor olabilirsiniz. internet bağlantı hızınıza göre zaman alabilir. plus hesabın süresi de dolmuş olabilir kontrol etmedim.

oktayrekt

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Hocam ne yaptiysam bi turlu shuffle kismini halledemedim ,son surum c2 kullaniyorum normal shufflede az da olsa calisiyor gibi oluyor fakat hikaye kisminda anligi secmeme ragmen 1 tane bile anlik goremiyorum,diger arkadasa sordum bi sikintisi yokmus anlayamadim gitti..

Kaos54

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Toplu mesaj kısmı normal de çalişiyor ama filtreleme bölümü açınca maalesef toplu mesaj kısmı çalişmiyor ayrıca güncelleme sonrası filtreleme bölümünde tıkı açınca geri tuşu bastığında filtreleme tıkı otomatik kapanıyor

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

oktayrekt

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Hocam yok mudur bi caresi,aylardir bekledigim tweaki kullanamayinca insan ister istemez uzuluyor biraz :) :D

madmert9

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Denedim.Yapan arkadaşın eline ve emeğine sağlık güzel çalışıyor.Görebildiğim iki problem oldu. Toplu mesaj yollama sırasında filtrelediğimiz shuffle'a değil de direkt filtresiz shuffle'a yolluyor mesajları.Bir de toplu mesaj yollama kısmını kullanmamızı sağlayan menü yok oluyor kullandıktan sonra + tuşu gelmiyor.Onun dışında her şey çok güzel emeğine sağlık @xianthi

Reverans

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Öncelikle gerçekten eline sağlık. Fakat filtreyi kullanamıyorum. Üstelik mesajda alamıyorum bu repo kullanıldıgında. Acaba bende mi bir sorun var anlamadım. yardımcı olabilecek var mı ?

ahmet0zz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Link bozulmuş mu acaba?

Tips
Tips
Üst Alt