Neler yeni

unc0ver for iOS 13.5

unc0ver for iOS 13.5
Detaylar ana konudan aktarıldı
unc0ver - iOS 13.5

Tweak Connected2 Hack Tweak

xianthi

Developer
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Sürüm
12.1.4
@Yusaaktas ilgili dosyaları gönderdiğinde ilgileneceğim arkadaşlar. Güncelleme geldiğinde repo üzerinden alacaksınız.

okan_92

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Sürüm
11.2.6
bir gelişme var mı acaba

Zharko

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Sürüm
12.0.1
Ekşi sözlük mü burası beyler ne boş yaptınız be bilip bilmeden adam okusa rahatsız olabilir lütfen

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Sürüm
13.1
Beyler bu konu açılalı 2 sene oldu. Tweaki kullanmasamda sık sık takip ediyorum. Ara ara aksaklıklar olsada @xianthi arkadaşımız her zaman ücretisiz şekilde bu tweaki sizler için geliştiridi. Aynı zamanda kaynak kodlarını ve bilgisini bizlerle paylaştı. Burada bu kodları ve bilgileri alarak ücretili hizmet sunanlarla karşılaştık. Önceki sayflarda yer alıyor.

Türkiyede tweak işi ile ilgilenen çok az insan var. Destek olmak yerine dalga geçer gibi yorumlar yapmak doğru değil. herkesin işi gücü var, kimse işi gücü arasında ücretsiz hizmet sunmak zorunda değil. Lütfen biraz anlayış gösterip ve destek olalım.

Corsing

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Sürüm
13.1.3
Beyler bu konu açılalı 2 sene oldu. Tweaki kullanmasamda sık sık takip ediyorum. Ara ara aksaklıklar olsada @xianthi arkadaşımız her zaman ücretisiz şekilde bu tweaki sizler için geliştiridi. Aynı zamanda kaynak kodlarını ve bilgisini bizlerle paylaştı. Burada bu kodları ve bilgileri alarak ücretili hizmet sunanlarla karşılaştık. Önceki sayflarda yer alıyor.

Türkiyede tweak işi ile ilgilenen çok az insan var. Destek olmak yerine dalga geçer gibi yorumlar yapmak doğru değil. herkesin işi gücü var, kimse işi gücü arasında ücretsiz hizmet sunmak zorunda değil. Lütfen biraz anlayış gösterip ve destek olalım.
haklısın şahsen ben arkadaş ücretli yapsa satın alırım hakkıdır

Rapatack

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Sürüm
12.4.1
Hileyi satan / teyit veren kişiler var. Güncelleme gelene kadar el birliği ile hileyi satın mı alsak? Herkes 1 tl olsa tamamdır .

Son düzenleme:

okan_92

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Sürüm
11.2.6
Arkadaşlar bu gidişle connect2me de biraz durgunluk oldu peki anonim Chat uygulamasına bi tweak yapma ihtimalimiz var mı belki o uygulamanın algoritması daha kolaydır bölge bişey yapılabilir mi 59CA4B08-3FCC-4DED-8922-015C96E7B16B.jpeg

Rapatack

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Sürüm
12.4.1
connected anlık isteyen bana ulaşabilir özelden

Tips
Tips
Üst Alt