Neler yeni

Tweak Connected2 Hack Tweak

okan_92

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Evet, bende o sürümü soruyorum. Aslında arkadaşımız bana özelden gönderirse sevinirim. Çünkü c2 ekibi burayı okuyup bedavadan sorunları buluyor. Bırakın arasın dursunlar. Teşekkürler.
kardeşim 1.30 sürümüne düşür işini görür sadece anlık foto gitmiyor galeri gözüküyor onun haricinde çalışıyoır

miri650

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
plus üyeliğin süresi bitti sanırım. yeniden aktif etmek için ne gerekiyorsa yardım edelim

Istanbul37

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
plus üyelik için para toplayıp plus üyelik alacaktık kimse neden yok artık burada

benistebu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Plus hesap var fakat sisteme yükleyen arkadaş rahatsız oluyormuş herkesin kullanmasından sadece kendisi kullanacakmış. Bazıları rahatsızlık vermiş kendisine sanırım:)

Zharko

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Ben geçen beuteforce yaparak üyelik aradım bulamadım para vermeden herkes kullansın diye
Daha önce
Kullanıcı adı: Fenerbahçe1907
Şifre: Fenerbahçe1907
Eklemiştim şimdi bitti
Bende arkadaşlara yardımcı olmak istiyorum
Param olsa verip de yardımcı olurum ama topluluk olarak anlaşamadık ortak para olayını öyle kaldı
Herşeyi yapmak bizim elimizde arkadaşlar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

xianthi

Developer
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar checksum özelliği geldiğinden beri sisteme eklenen plus hesap farklı hesaplarda çalışmıyor. Tersine mühendislikle ilgilenen arkadaşlar varsa ilgili kütüphane dosyasını gönderebilirim fonksiyonları ortaya çıkarmaları için. Benim denemelerim başarısız oldu. Eğer başarılı olabilirse anlık dahil her özellik çalışacaktır.

Kahraman1221

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Beyler sisteme Plus hesab ekledim ama çalişmıyor şansınıza küsün

luckyhuso

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Arkadaşlar checksum özelliği geldiğinden beri sisteme eklenen plus hesap farklı hesaplarda çalışmıyor. Tersine mühendislikle ilgilenen arkadaşlar varsa ilgili kütüphane dosyasını gönderebilirim fonksiyonları ortaya çıkarmaları için. Benim denemelerim başarısız oldu. Eğer başarılı olabilirse anlık dahil her özellik çalışacaktır.
Bu iş burda bitmiştir sen çözemezsen ben zannetmiyorum bir başkasının bunu yapabilecegine

Yusaaktas

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Yani ne kadar yardımcı olabilirim bilmiyorum ama tersine mühendislik ile iç içeyim bir bakabilirim olmazsa.

Canstorm

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
tweakı bulamadım yardımmmm

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

xianthi

Developer
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
dosyası içerisinde dumpThread fonkisyonlarını decompile etmeye çalışabilirsiniz. 3 ayrı dumpThread fonksiyonu var. override fonksiyonlar olabilir. genel itibariyle checksum oluşturmak için kullanılıyor. örneğin
Kod:
str = "nick|password|source|to|from|imagedata|randomkey"
checksum = dumpThread(str)

Metehan07

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
@xianthi

direk java kütüphanelerni düzenleyip tekrar apk birleştirme olmuyor mu? upluadclass yapmışlar

xianthi

Developer
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Decompile yöntemi ile anlık ve plus hesabı by-pass ederek aktif ettim fakat filtre özelliğini aktifleştiremedim.
tebrik ederim hocam. filtre kısmını güncellemişler tweak üzerinden ayar yapmam gerekiyor ona. iletişime geçerseniz tweakı bypass yönteminize göre yeniden yapılandıralım.

Yusaaktas

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Uyumlu
13.4.1 için uygun mu
Mesaj düzenlendi:

tebrik ederim hocam. filtre kısmını güncellemişler tweak üzerinden ayar yapmam gerekiyor ona. iletişime geçerseniz tweakı bypass yönteminize göre yeniden yapılandıralım.
Sağolun hocam özelden yazdığım gibi görüşürüz.

Tips
Tips
Üst Alt