Neler yeni

Tweak Connected2 Hack Tweak

xMaz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Duyuru

İncelediğim kadarıyla c2 yeni bir güncelleme yoluna gidiyor. Artık içerisinde çözülmesini zorlaştıracak random bir değer barından kontrol sistemi getirmeye çalışıyor. Bu sebeple yakında takipçi kasma özelliği çalışmayabilir. Spoof Media için daha önce tersine çevirmeme rağmen silahlandıramadığım (etkin şekilde kullanamadığım) checksum yöntemini de değiştirmişler. İnceledim ancak henüz tersine çevirebilmiş değilim fonksiyonları. Twek için üzücü bir durum tabi tüm bunlar. Plus için de bir önlem gelir mi bilemiyorum şimdilik.
Sen toplasana abi parayı, iban ver özelden gönderelim 40'ar lira

okan_92

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
arkadaşlar bence bir whatsapp grubu kuralım o grupta iban ekleyelim herkes ordan haberleşsin bu para toplama işini ordan halledebilir kişi sayısına böleriz herkes parayı yollar aynı günde

xianthi

Developer
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar daha önce söylediğim gibi güvenlik önlemleri arttırılır ve plus üyeliği kullanma metodu etkisizleştirilirse burada can sıkıcı tavırlarla karşılaşmak istemiyorum. O yüzden yapacağınız ortaklıkta bu hususa dikkat etmenizi ve öyle karar vermenizi öneririm. Discord kullanıcısı yoğunlukta ise discord üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Son düzenleme:

Kahraman1221

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Jailbreak olsaydı ben de verirdim bir şeyler ama malesef bilgisayarım olmadığı için jailbreak yapamıyorum

Solhan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar daha önce söylediğim gibi güvenlik önlemleri arttırılır ve plus üyeliği kullanma metodu etkisizleştirilirse burada can sıkıcı tavırlarla karşılaşmak istemiyorum. O yüzden yapacağınız ortaklıkta bu hususa dikkat etmenizi ve öyle karar vermenizi öneririm. Discord kullanıcısı yoğunlukta ise discord üzerinden iletişim kurabilirsiniz. gelebilir veya kendi aranızda telegram/wp/dc ile iletişim kurabilirsiniz.
Çok haklısınız hocam zaten bunun garantisi yok her an açıklar kapatılabilir.Arkadaşların toplu olarak karar alması zaman alabilir büyük ihtimal ben alırım paylaşırım

xMaz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar daha önce söylediğim gibi güvenlik önlemleri arttırılır ve plus üyeliği kullanma metodu etkisizleştirilirse burada can sıkıcı tavırlarla karşılaşmak istemiyorum. O yüzden yapacağınız ortaklıkta bu hususa dikkat etmenizi ve öyle karar vermenizi öneririm. Discord kullanıcısı yoğunlukta ise discord üzerinden iletişim kurabilirsiniz. gelebilir veya kendi aranızda telegram/wp/dc ile iletişim kurabilirsiniz.
Discord sunucusu için davet alabilir miyim?

mhmdblk50

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
@xianthi Plus üyelik kullanma yöntemi dediğin gizli birşeymi eğer öyle değilse bir c2.me botu yapıyorum PC için ve bu plus üyelik özelliği olan shuffle filtresi için bi özellik yapıyorum acaba bileğilerini bizimle paylaşabilir misin ?

Jester

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
Birisi sisteme Plus üyelik eklemiş, ama olineları gösterme çalışırken, cinsiyet ve ülke çalışmıyor.

Emrecoder

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Birisi sisteme Plus üyelik eklemiş, ama olineları gösterme çalışırken, cinsiyet ve ülke çalışmıyor.
ben ekledim üyelik bana ait de bende çalışıyor takır takır başka hesaplarda da denedim premium olmayan onlardada çalışıyor ayarlardan shuffle filtter özelliğini açtınızmı ?

Jester

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
ben ekledim üyelik bana ait de bende çalışıyor takır takır başka hesaplarda da denedim premium olmayan onlardada çalışıyor ayarlardan shuffle filtter özelliğini açtınızmı ?
Uygulama dilini değiştirince düzeldi, o kadar sildim yükledim neden olmuyor diyordum. Teşekkürler. Bu arada kaç aylık aldınız en azından küçük bir miktar göndermek isterim, madem alıp eklediniz.

Emrecoder

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Uygulama dilini değiştirince düzeldi, o kadar sildim yükledim neden olmuyor diyordum. Teşekkürler. Bu arada kaç aylık aldınız en azından küçük bir miktar göndermek isterim, madem alıp eklediniz.
şuanlık 1 aylık aldım hesabın patlayıp patlamadığını bilmiyorum o yüzden bitince tekrar tekrar alacağım teklifiniz için teşekkür ederim ama kabul edemem saolun düşünmeniz yeter

Jester

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
şuanlık 1 aylık aldım hesabın patlayıp patlamadığını bilmiyorum o yüzden bitince tekrar tekrar alacağım teklifiniz için teşekkür ederim ama kabul edemem saolun düşünmeniz yeter
Teşekkür ederim tekrardan hocam o zaman

okan_92

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar Plus hesap aktif yazıyor tweak suffle aktif yapıyorum sonra filitreyi açıp arama yapınca uygulamadan atıyor en son güncel tweak yüklü şuanda
Mesaj düzenlendi:

Arkadaşlar Plus hesap aktif yazıyor tweak suffle aktif yapıyorum sonra filitreyi açıp arama yapınca uygulamadan atıyor en son güncel tweak yüklü şuanda
Sürüm düşürdüm uygulamada düzeldi bu arada toplu mesaj gönderme çalışmıyor nedeni ne olabilir 0 gözüküyor hep sayfa değişse bile hafızaya almıyor

Son düzenleme:

mertrey30

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
anlık hilesini halletseniz benim için yeterli malum işler iyi gitmiyor :/

okan_92

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar normalde jb olmadan uygulama kamerasından foto çekince anlık gidiyordu artık gitmiyor galeriden atmış gibi gösteriyor bu hatayı neden verir bi çözümü var mı

luckyhuso

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Arkadaşlar normalde jb olmadan uygulama kamerasından foto çekince anlık gidiyordu artık gitmiyor galeriden atmış gibi gösteriyor bu hatayı neden verir bi çözümü var mı
Güncelle

xMaz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhaba, tweak bende çalışmıyor hangi sürümü kullanıyorsunuz?

killerlocation

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Merhaba, tweak bende çalışmıyor hangi sürümü kullanıyorsunuz?
Tweak sanırım çalışmıyor, uygulama sürümünü düşürün Appstore ++ ile. Öyle deneyerek bulursunuz sanırım yorumlarda gördüm, bir arkadaş sanırım öyle sorunu halletmiş gibi gözüküyor.

xMaz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Tweak sanırım çalışmıyor, uygulama sürümünü düşürün Appstore ++ ile. Öyle deneyerek bulursunuz sanırım yorumlarda gördüm, bir arkadaş sanırım öyle sorunu halletmiş gibi gözüküyor.
Evet, bende o sürümü soruyorum. Aslında arkadaşımız bana özelden gönderirse sevinirim. Çünkü c2 ekibi burayı okuyup bedavadan sorunları buluyor. Bırakın arasın dursunlar. Teşekkürler.

Tips
Tips
Üst Alt