Neler yeni

Checkra1n Jailbreak - iPhone 5s – iPhone X, iOS 12.3 ve Yukarısı

hknst

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
o kadar jbsiz dolaştım denemediğim yöntem kalmadı sonunda bununla oldu yaptıklarımı anlatayım ;
ilk ekranda alt+f2 sonra checkra1n sayfası
elle recovery moda aldım
sonrasında start dedim
dfu zaten elle yapılıyor
sonra checkra1nnnnn :)

cihazım 6s+ 14.1

DarkBoyy1907

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
iphone 7 ciler gözünüz aydın

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

hknst

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
bunu checkn1x ile nasıl yapabilriz bunun da güncellenmesi gerekir değil mi ?

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
A11 cihazlara da yarı-destek gelmiş. İsteyenler ayarlardan açabilir fakat sorunlar ortaya çıkabilir. Önceki resmi olmayan patchi kullananlar kesinlikle restore etsin öyle kullansın.
Mesaj düzenlendi:

checkn1x güncellendi, kullanabilirsiniz,

konuyu inceleyin:

Son düzenleme:

apagesatana

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
14.2 jb yaptıktan sonra kullandıgınız tweakleri kurup telefon yeniden başlatırsanız sonra veya şarjınız biterse tekrar jb olmuyor. Yani cydia giriyor ama tweakler aktif değil. 6s ve 7 de denedim ikisinde de aynı sorun. Deneyen var mı?
Çözüm olarak cydia substrate tekrar kur yaptım aktif oldu tüm tweakler. Bilginiz olsun..

ugrbnk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
14.2 jb yaptıktan sonra kullandıgınız tweakleri kurup telefon yeniden başlatırsanız sonra veya şarjınız biterse tekrar jb olmuyor. Yani cydia giriyor ama tweakler aktif değil. 6s ve 7 de denedim ikisinde de aynı sorun. Deneyen var mı?
Çözüm olarak cydia substrate tekrar kur yaptım aktif oldu tüm tweakler. Bilginiz olsun..
iphone 8 14.2 de aynı sorunla karşılaştım. Bahsetmiş olduğum yöntem ile aktif ettim tekrar.
Mesaj düzenlendi:

44 gün hiç sıkıntı çıkarmayan iPhone X 13.7 jaibreakden 14.2 faceid sorunlu jailbreak geçsem mi çok kararsız kaldım. Apple Watch 5 güncelleyemiyorum iOS 14 kurulu olmadığı için. iPhone X üzerinde iOS 14 jb kullanan var mı?
F7484D69-45D9-4CB2-A7EB-29A0A2EA5B6F.png

thrasherr

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
iphone 8 14.2 de aynı sorunla karşılaştım. Bahsetmiş olduğum yöntem ile aktif ettim tekrar.
Mesaj düzenlendi:

44 gün hiç sıkıntı çıkarmayan iPhone X 13.7 jaibreakden 14.2 faceid sorunlu jailbreak geçsem mi çok kararsız kaldım. Apple Watch 5 güncelleyemiyorum iOS 14 kurulu olmadığı için. iPhone X üzerinde iOS 14 jb kullanan var mı?
Ekli dosyayı görüntüle 18187
X icin ios 14 te suan jb yok

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Mesaj düzenlendi:

Ekli dosyayı görüntüle 18187
watchOS için bu konuya bir göz atabilirsin

sürüm önemli değil...

Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

Jump

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Artık iPhone 7’ye de ios 14.2 sürümünde jailbreak yapabiliyor muyuz?

spilossigorta

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Peki instagram ++ YouTube++ gibi uygulamaları nasıl yüklerim cihazıma ? Macbookair kullanıcısıyım cudia impactor ile atamadım

Numanss1

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
İp 7 plus 13.7 checkra1n jb kullanıyorum sürümü yükseltip 14.2 jb şuanki kullandığım gibi kararlı kullanabilirmiyim, deneyen varmı?

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
İp 7 plus 13.7 checkra1n jb kullanıyorum sürümü yükseltip 14.2 jb şuanki kullandığım gibi kararlı kullanabilirmiyim, deneyen varmı?
En son sürüm iOS 14.2 faydalarından yararlanırsınız, stabil deniliyor. Fakat henüz her tweak iOS 14 desteği almış durumda değil. Kullandığınız tweaklerin durumuna göre geçin.

thrasherr

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
iphone x 14.2 checkrain ile jb yapsam sadece faceid ve ekran şifresimi çalışmaz?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
iphone x 14.2 checkrain ile jb yapsam sadece faceid ve ekran şifresimi çalışmaz?
Jb yapmak için Face id ve parolayı devre dışı bırakmak zorundasınız. Aksi taktirde cihaz reboot ediyor ve jb devre dışı kalıyor
A11 cihazlarda jb yaptıktan sonra uyumsuz tweak yüklediğinize ise safe mode girmediği için cihaz respring ekranında kalıyor. Hard reset atıp tekrar jb yapmanız ve sorunlu tweakı kaldırmanız gerekiyor.
Son olarak çoğu tweakın ios 14 güncellemesi yok.

Tips
Tips
Üst Alt