Neler yeni

Checkra1n Jailbreak - iPhone 5s – iPhone X, iOS 12.3 ve Yukarısı

kartal180

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
sürüm düşürürsem iphone 8 cihazıma yapabilir miyim ?
Mesaj düzenlendi:

ürüm düşürürsem iphone 8 cihazıma yapabilir miyim ?
İmzalar kapandı beklemekten başka çaresi yok maalesef

apagesatana

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
O seçeneği kapattığımda JB yapılamıyor desteklemediğini yazıyor (Start düğmesine tiklayamiyorum)

Sent from my iPhone using Tapatalk
hocam o seçeneği kapatıp kendiniz dfu moduna alıp teli jb yapın

_ATi_

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Pro 10.5'
Hm tamam deniyorum

Dediğin gibi yaptım ama maalesef simge ekrana gelmiyor her halde bu sorunu bir ben yaşıyorum çok ilginç

apagesatana

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Dediğin gibi yaptım ama maalesef simge ekrana gelmiyor her halde bu sorunu bir ben yaşıyorum çok ilginç

ben windowsta yapıyorum benimde 6s dfu moduna kendim alıp paroloyu kapattıgımda jb yapınca 30 saniye sonra falan ana ekrana geldi checkra1n

_ATi_

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Pro 10.5'
ben windowsta yapıyorum benimde 6s dfu moduna kendim alıp paroloyu kapattıgımda jb yapınca 30 saniye sonra falan ana ekrana geldi checkra1n
Doğrudur bir sürü okudum 6s ile başarılı sonuç alanlar var ben Mac üzerinde denedim olmadı daha önce Windows İle denemiştim şimdi bir daha denicem bakalım

_ATi_

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Pro 10.5'
Doğrudur bir sürü okudum 6s ile başarılı sonuç alanlar var ben Mac üzerinde denedim olmadı daha önce Windows İle denemiştim şimdi bir daha denicem bakalım

Windows üzerinde bu hatayı aldım

apagesatana

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S

DarkBoyy1907

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Onu bunu bırakında ne olacak bu ayfon 7 cilerin hali

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Temir

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
A10,A11 cihazlar için patch

ugrbnk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Patch yönetimi ile iOS 14.1 yüklü iPhone 8 üzerinden başarı ile jb yapılmıştır. Vermiş olduğum Youtube videosu ile Mac bilgisayarı olanlar rahatlıkla yapabilir.

Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

IMG_0001.jpg
Mesaj düzenlendi:

NOT : Eğer JB yaptıktan sonra tekrar parmak izi ve parolayı etkinleştirirseniz restart yapıyor.
Mesaj düzenlendi:

NOT2: Jb yaptıktan sonra ses ve titreşim çalışmıyor.
Mesaj düzenlendi:

NOT3: Ses açma ve kısma düğmeleri çalışmıyor. Mikrofon ve Hoparlör Çalışmıyor. Kısaca JB yapıyor ama bir çok donanım çalışmıyor.

Son düzenleme:

DarkBoyy1907

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
iPhone 7 cihazıma checkra1n patch ile Jailbreak yaptım.Fakat dediğiniz gibi kilit şifresi koyduktan sonra cihaz reboot oluyor ve jailbreak gidiyor sanırım beklemeliyiz.

ugrbnk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
iPhone 7 cihazıma checkra1n patch ile Jailbreak yaptım.Fakat dediğiniz gibi kilit şifresi koyduktan sonra cihaz reboot oluyor ve jailbreak gidiyor sanırım beklemeliyiz.

Evet şifre konulmamalı. Şifre çok önemli değil ama ses ve titreşimde gidiyor. Arama yapınca ne mikrofon nede hoparlör çalışıyor ve videolardan ses gelmiyor. Yorumlara baktım videoların altındaki kimse bahsetmemiş bu sorunlardan.

DarkBoyy1907

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Evet şifre konulmamalı. Şifre çok önemli değil ama ses ve titreşimde gidiyor. Arama yapınca ne mikrofon nede hoparlör çalışıyor ve videolardan ses gelmiyor.
Ben tekrar atmadım bayadır checkrainin sayfasında bekliyorum yenisi çıksada kursak diye ama bu biraz hayal kırıklığı oldu

Pehlivan26

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
arkadaşlar merhaba telefonumda 13.4 sürümdeydi sanırım şarjım bitti ve telefon kapandı telefonu tekrar açmaya çalıştığımda sürekli reset atmaya başladı tekrar jb yapmayı denedim ama elma gelince tekrar reset atıyor ve bağlantı kopuyor bu yüzden jb yapamıyorum güç düğmesine uzun süreli bastığımda restore moduna alıyor jb yaparken dfu moduna alabiliyorum jb gitmeden bu sorunu düzeltme imkanım var mı yoksa ios 14.1 yüklemekten başka bir şansım yok mu ?

Dz3s2

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Selamun Aleyküm ipad pro 2020 jailbreak oluyormu olursa hangi sürümler ?

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Hocam zaten A10 ve A11'e henüz 14'te jailbreak olmamasının sebepleri bunlar. Normalde de jailbreak olur ama bu tarz sorunlar olacağı için checkra1n ekibi henüz eklemedi, üzerinde çalışıyorlar.

erkut

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
merhaba arkadaşlar, ios 14 6s jailbreak varmı youtube bi kaç video var rufus üzerinden yapma gibi ancak pc de usb ile çalışmayı yapamadım pc'im eski 2007 yılı hp core 2 duo şuan win 7 ultimate yüklü f10 yapıyorum boot dan usb seçeneği olmadığı için başlatamıyorum yada beceremedim açıkcası yardımcı olacak biri varmı acaba teşekkürler

apagesatana

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
merhaba arkadaşlar, ios 14 6s jailbreak varmı youtube bi kaç video var rufus üzerinden yapma gibi ancak pc de usb ile çalışmayı yapamadım pc'im eski 2007 yılı hp core 2 duo şuan win 7 ultimate yüklü f10 yapıyorum boot dan usb seçeneği olmadığı için başlatamıyorum yada beceremedim açıkcası yardımcı olacak biri varmı acaba teşekkürler
var.
bunu deneyebilirsiniz

erkut

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Teşekkür ederim yükledim. Birde app car play uygulamasında YouTube açmak için carbridge ve canbas uygulaması yüklemem gerekiyormuş Cydia da yazıyorum carbridge yok gelmiyor başka bir uygulamamı var nasış yüklemem gerekiyor.

Tips
Tips
Üst Alt