Neler yeni

Checkra1n Jailbreak - iPhone 5s – iPhone X, iOS 12.3 ve Yukarısı

daby66

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
iPhone 5s ve iPhone X arasındaki aşağıdaki cihazlar hariç hepsi. bu cümleyi anlamadım ip8plus 14.3e jb varmı yokmu

ridoo53

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
hocam checkra1n ile jailbreak yapmıştım. sonrasında uncover ile rejailbreak yaptım ve şuanda kaldırmak istiyorum 14.3 güncellemesi yapmak için. succession ile ipsw yükledim jailbreak kalktı ama güncelleme yapamıyorum. uncover ile restore rootfs yaptım yine jb kalktı ama güncelleme olmuyor. bilgisayarım eski olduğu için itunes ile geri yükleme de yapamıyorum acil yardım lütfen

apagesatana

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
hocam checkra1n ile jailbreak yapmıştım. sonrasında uncover ile rejailbreak yaptım ve şuanda kaldırmak istiyorum 14.3 güncellemesi yapmak için. succession ile ipsw yükledim jailbreak kalktı ama güncelleme yapamıyorum. uncover ile restore rootfs yaptım yine jb kalktı ama güncelleme olmuyor. bilgisayarım eski olduğu için itunes ile geri yükleme de yapamıyorum acil yardım lütfen
jailbreak restore yaptıktan sonra itunes ile güncelle yapabilirsin direkt

aemred24

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
iPhone X modelinde iOS 13.5 sürümünde sorunsuz jb kullanıyorum. Güncelleyerek yeni versiyonda jb yapmamı tavsiye eder misiniz ? Sorunsuz ve stabil mi güncel versiyonda jb ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Succession sıfır kurulum yaparak güncelleyebilirsiniz.
iPhone X modelinde iOS 13.5 sürümünde sorunsuz jb kullanıyorum. Güncelleyerek yeni versiyonda jb yapmamı tavsiye eder misiniz ? Sorunsuz ve stabil mi güncel versiyonda jb ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Son sürümde jailbreak yaparsanız cihazınızda faceid ve parola kullanamazsınız, sizin için önemli değilse bunlar yapabilirsiniz.

s333

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
arkadaşlar jb yaptım 14.3 ipad 7 fakat cydia da 3 tam güncelleme yap dediğimde apt.beginer repo ile alakalı sanırsam kalıyor posix error da ne yapmam gerekiyor

__grand__

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
İphone 8 ios 14.4 cihaza jb varm?Eğer varsa neden iphone 8 not supported hatası alıyorum

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
İphone 8 ios 14.4 cihaza jb varm?Eğer varsa neden iphone 8 not supported hatası alıyorum
Evet jb yapılıyor.
Hata Nedeni ise Checkra1n ios 14.4 sürümünü kapsayan güncellemesi yayınlanmadı henüz.
Checkra1n options bölümünden A11 BPR ve Allow seçeneklerini açıp jb işlemini yapabilirsin.

__grand__

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Evet jb yapılıyor.
Hata Nedeni ise Checkra1n ios 14.4 sürümünü kapsayan güncellemesi yayınlanmadı henüz.
Checkra1n options bölümünden A11 BPR ve Allow seçeneklerini açıp jb işlemini yapabilirsin.
Hepsini denedim.parolayıda kaldırdım
Mesaj düzenlendi:

Denediğim yöntem bu
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Olmadı.ios 14.3e dönüp tekrar deniyecem
Checkra1n ekranında iken dediğim seçenekleri işaretledikten sonra usb kablosunu cihazdan çıkarıp geri takın ve cihazdan güven deyin start sekmesi etkinleşmeli

Tips
Tips
Üst Alt