Neler yeni

Checkra1n Jailbreak - iPhone 5s – iPhone X, iOS 12.3 ve Yukarısı

pincirs

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Bende 30 defa denedim yönlendirmeyi dfu moda geçmedi.Bir yerde hata yapıyoruz
Çok basit, nasıl yapmaya çalıştığını ya da kaynak olarak nereye baktığını paylaşır mısın?

DFU Mod

**Telefon açıkken işlemlere başlanacaktır.

1. Ses Artı tuşuna kısa basın ve bırakın.
2. Ses Eksi tuşuna kısa basın ve bırakın.
3. Güç düğmesini iPhone yeniden başlatılana veya ekran siyaha dönene kadar basılı tutun.
4.Ekran kapandığında Güç tuşunu bırakmadan Ses eksi tuşuyla beraber 5sn. basılı tutun
5. 5 sn. sonra güç düğmesini serbest bırakın ve DFU modu başlatılana kadar sadece Ses Eksi tuşuna basılı tutun.

NorthChuck

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
@yusuf.ozgul lütfen şuan 12.4 de kullandığımız jb den farklarını açıklayabilir misin macOS üzerinden yükleme dışında

pincirs

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Hocam osxinfo sitesine sordum sistemim mojave ile sorun çıkartırmış sierra ile sorun çıkmadan yapabilir miyim acaba ?
Sierra da exploit çalışmıyor boşuna denemeyin.

Hakan0011

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Çok basit, nasıl yapmaya çalıştığını ya da kaynak olarak nereye baktığını paylaşır mısın?

DFU Mod

3. Güç düğmesini iPhone yeniden başlatılana veya ekran siyaha dönene kadar basılı tutun.
4.Ekran kapandığında Güç tuşunu bırakmadan Ses eksi tuşuyla beraber 5sn. basılı tutun
5. 5 sn. sonra güç düğmesini serbest bırakın ve DFU modu başlatılana kadar sadece Ses Eksi tuşuna basılı tutun.
10 15 defa denemişimdir bi türlü geçmiyor
yazdıgın gibi de denedim, uygulamadaki yönlendirmede ki gibi denedim geçmiyor

iphone 8 13.1.3

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X

iphone 8 13.1.3
cihaz pc ye bağlıyken yapıyorsun değil mi dfu alma işlemlerini?

pincirs

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8

iphone 8 13.1.3
Yazdığım gibi dene, başlamadan önce cihazı kablo ile pcye bağlaman gerekiyor unutma, adımlara dikkat et, istersen pcden itunesi de aç, dfu moda düşünce itunes ekranında belli olur.

kralmali

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
mojave de sorun çıkarmıyor kendim yaptım o forumdaki mesajınızı da gördüm işlemciniz desteklemediği i.in sorun çıkartabilir demiş yoksa sürüm olarak mojave de sorun yok.

ekrem

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar sizce windowsa ne zaman çıkar. çıksa bile bu jailbreak i çıkaranlar mı sürecek piyasaya?

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar sizce windowsa ne zaman çıkar. çıksa bile bu jailbreak i çıkaranlar mı sürecek piyasaya?
mac üzerindeki usb kontrol ve iznleri windowsda çok farklı olduğundan net bir süre vermek yanlış olur.

Touch

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Birazdan çıkartıyorum 😁 ya da şöyle söyleyeyim yeni bir iPhone aldım ne zaman bozulur 😁

selectra

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X

DFU Mod

Recovery moda gectikten sonra hem ekrandaki yonergeyle hemde sizin oneriniz gibi yaptim.iphone x gecmiyor.surum 13.1.3..telefon normal açılıyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hakan0011

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
dfu moda geçtiğinde ekranda itunes mu yoksa bilgisayar işareti mi çıkıyor, dediğiniz işlemleri yapınca bilgisayar çıkıyor ama checkrain programı dfu ya geçme adımlarını gösteriyor, uygulamada dediklerini yapınca da telefon normal açılıyor

golgeee

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad 5. Jenerasyon için ne zaman çıkar, yada neden çıkmadı bilgisi olan var mı?

Hakan0011

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Recovery moda gectikten sonra hem ekrandaki yonergeyle hemde sizin oneriniz gibi yaptim.iphone x gecmiyor.surum 13.1.3..telefon normal açılıyor

ben high sierra kullanıyorum sen de ne var

bybatr10

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air 2

Kardeş telefonu kapat USB kabloyu tak bilgisayara tak açılırsa kablo takılı iken tekrar kapat açma tuşuna bas ve ses kısma tuşuna bas aynı anda elma logosu gelsin kapama tuşunu bırak ses kısma tuşuna basmaya devam et mutlaka olur inşaAllah tamam keşke benimde x im olsa of off

Touch

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
İcloud bypass edilmiyor mu

palaz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
merak edenler için çoğu 12.4 için uyumlu tweakler halen uyumlu(12.4.2 ve 12.4.3) (A7 A8). Anemone çalışmıyor fakat unc0ver için olanını da denemedim.

palaz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
sierra kuranlar high sierra denesin. ekran kartı mojave desteklemeyen masaüstü kullanıcıları dahili gpu (işlemcinin) ile kurulum yapabilir.

Senoltekintomgac

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Ewet arkadaşlar şimdi kurulum başarılı macOS şimdi deneyelim bakalım

Tips
Tips
Üst Alt