Neler yeni

checkn1x En Basit ve Hızlı checkra1n Aracı

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Dünden beri uğraşıyorum ama hala jb yapamadım.balena ile usb atıyorum programı ama boot ekranında usb secenegı cıkmıyor.usb ye attıktan sonra pc dede görünmesi gidiyor usb nin.Bu yüzden yapamıyorum jb
başka bilgisayarda deneyin veya başa usb ile başka portlara takın

miss_lady87

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8
başka bilgisayarda deneyin veya başa usb ile başka portlara takın
Aynı usb bu sefer rufus ile başka birşey yazdım az once onu gösterdi sadece bu balena ile "checkn1x-1.1.3" yazınca cıkmıyor

miss_lady87

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8
Yaptığınız şeyleri tek tek anlatır mısınız?
usb ye programı attıktan sonra bilgisayarım kısmında usb görüntüsü gidiyor ve boot ekranındada usb çıkmıkyor ama rufus ıle baska sey attım kontrol ıcın ozaman usb secenegı cıkıyo boot menude

Ekli dosyalar

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
usb ye programı attıktan sonra bilgisayarım kısmında usb görüntüsü gidiyor ve boot ekranındada usb çıkmıkyor ama rufus ıle baska sey attım kontrol ıcın ozaman usb secenegı cıkıyo boot menude
Valla ne diyeyim, bilgisayardan kaynaklı olabilir USB'nin gözükmemesi. Rufus ile yazın bir de. Başka USB deneyin, USB'yi başka yere takın sürekli deneyin olmazsa internet kafede işinizi halledin 2 dkda.

Muerte

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Ben balena ile usb ye programı yazıorum ama sonunda diski bicimlendirmeden kullanamazsınız yazısı cıkıyor bıcımlendıre basıncada dısc korumalı uyarısı alıyorum bıcımlendırmıyor bunu nasıl cozucem acaba ?
Biçimlendirme olayı bende de olmuştu, bazen oluyor. YouTube a yaz sorunu. Cmd den komut yazıp düzeltiliyor
Mesaj düzenlendi:

4DBFF036-3303-49FF-AC29-0A1B45F56886.pngdaha yeni şimdi yaptım. Dediğin gibi biçimlendir hatasını bende aldım az önce, ama uğraşmayıp PC yi yeniden başlatıp biosa girdim, sorun olmuyor yani. O hataya aldanma. Yöntem çalışıyor

Son düzenleme:

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Biçimlendirme olayı bende de olmuştu, bazen oluyor. YouTube a yaz sorunu. Cmd den komut yazıp düzeltiliyor
Mesaj düzenlendi:

Ekli dosyayı görüntüle 18203daha yeni şimdi yaptım. Dediğin gibi biçimlendir hatasını bende aldım az önce, ama uğraşmayıp PC yi yeniden başlatıp biosa girdim, sorun olmuyor yani. O hataya aldanma. Yöntem çalışıyor
14.2'ye güncelleyip yapsaydınız bari :)

miss_lady87

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8
Başka bir yolla jb mi yaptım ama parola ve touch id özelliğim gitti malesef başka yol kalmamıştı artık yapıcak bişey yok :nusenuse:

Muerte

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
14.2'ye güncelleyip yapsaydınız bari :)
Çok doğru söylediniz hocam 😂 ama biliyorsunuz tweak yüzünden telefon patates olmuştu, sahi ne uğraşmıştık. Öyle olunca bende heyecan yaptım haliyle 😂😂

evo35

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Yeni sürüm çıktığında görmüştüm ve indirip denedim gayet başarılı çalışıyor.

Nocnoc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
12.4.9 ipad air bu şekilde jb yapabilir miyim? yoksa normal windows ile checkra1n yöntemi ile mi yapayım?

Nocnoc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
right before trigger
da kalıyor ekran. ne yapmam lazım ?

(ipad air 12.4.9)

Dccss

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
iPhone 6s ios 14.2 için uygun mudur touch id ve parolada sıkıntı yaşatır mı

Nocnoc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
bu şekilde ipad i jb yaptım. kapatıp açtığımda ipad normal jbsiz gibi mi açılacak? checkra1n yüklü olmayacak heralde anladığım kadarıya, yine pc ile usb li şekilde ilk jb yaptığımız gibi checkra1n mi yükleyeceğim?
cydia ve tweakler ne olacak? mesela filza falan onlar ne olacak?
cevaplar için teşekkürler

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
iPhone 6s ios 14.2 için uygun mudur touch id ve parolada sıkıntı yaşatır mı
hayır olmaz sorunsuz kullanırsınız
bu şekilde ipad i jb yaptım. kapatıp açtığımda ipad normal jbsiz gibi mi açılacak? checkra1n yüklü olmayacak heralde anladığım kadarıya, yine pc ile usb li şekilde ilk jb yaptığımız gibi checkra1n mi yükleyeceğim?
cydia ve tweakler ne olacak? mesela filza falan onlar ne olacak?
cevaplar için teşekkürler
telefon kapanınca jb gider tekrar yapmanız lazım yapınca tweakleriniz kalır gitmez

emrekaba

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
merhaba iPad air 2 için uyumlu mu ?

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

emrekaba

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Evet

Çok teşekkür ederim ne zamandır arıyorum şimdi deneyeceğim olursa dönüş yaparım.

Fewa97

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bu işlem 7plus- 14.0.1 sürümündede geçerli mi?

han6161

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba, 12.4 sürümü kullanıyorum şuan uncover aracılığyla jailbreak yapmıştım. 14.2 güncellemek istiyorum tweakler sıkıntı çıkartırmı bu yolla yaptıktan sonra yoksa hepsini kaldırıyim mı?

Tips
Tips
Üst Alt