Neler yeni

checkn1x En Basit ve Hızlı checkra1n Aracı

cawEEE

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Merhabalar iyi günler uygulamayı açıp kullanabiliyorum ancak dfu moda girdikten sonraki yükleme ekranında çok uzun süre kalıyor ve telefon açılmıyor. Kabloyu çıkartıp açtığımda jb siz haliyle geri açılıyor. Yükleme ekranında biraz bekledikten sonra doluyor gibi olup Setting up the exploit kısmına geri dönüyor.
Mesaj düzenlendi:

Merhabalar iyi günler uygulamayı açıp kullanabiliyorum ancak dfu moda girdikten sonraki yükleme ekranında çok uzun süre kalıyor ve telefon açılmıyor. Kabloyu çıkartıp açtığımda jb siz haliyle geri açılıyor. Yükleme ekranında biraz bekledikten sonra doluyor gibi olup Setting up the exploit kısmına geri dönüyor.
Az önce exploit failed Error code -28 hatası aldım

Son düzenleme:

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Merhaba, 12.4 sürümü kullanıyorum şuan uncover aracılığyla jailbreak yapmıştım. 14.2 güncellemek istiyorum tweakler sıkıntı çıkartırmı bu yolla yaptıktan sonra yoksa hepsini kaldırıyim mı?
Bazı tweakler henüz iOS 14'de çalışmayabilir, yükseltme yapacaksanız temiz kurulum ile yapın.
Mesaj düzenlendi:

Mesaj düzenlendi:

Az önce exploit failed Error code -28 hatası aldım
Cihaz ve sürüm nedir?

cawEEE

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Bazı tweakler henüz iOS 14'de çalışmayabilir, yükseltme yapacaksanız temiz kurulum ile yapın.
Mesaj düzenlendi:

Cihaz ve sürüm nedir?
İos 14.1 İphone 6s plus 16GB

skyhan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Ya arkadaşlar grub yazısından sonra gelmiyor bişey takılıyor orda kaç defa boot yaptım usb ye olmadı diğer araçlarıda kullandım.

Ayrıca iphone 7 ve ios 14.3 kullanıyorum checkrain son betası iphone 7 desteklemiyormu bendemi sorun var.

Bootra1n ile denediğimde ise error 79 hatası alıyorum internettede çözüm yok.

odysseyn1x ile denedim aynı. bilgisayarım windows 10

mogretici

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Ya arkadaşlar grub yazısından sonra gelmiyor bişey takılıyor orda kaç defa boot yaptım usb ye olmadı diğer araçlarıda kullandım.

Ayrıca iphone 7 ve ios 14.3 kullanıyorum checkrain son betası iphone 7 desteklemiyormu bendemi sorun var.

Bootra1n ile denediğimde ise error 79 hatası alıyorum internettede çözüm yok.

odysseyn1x ile denedim aynı. bilgisayarım windows 10
Şuan sizinle birebir aynı şeyleri yaşadım hocam Benim de iphone 7 ios 14.3 yaptığınız şeylern aynısını yapıp aldığınız hataların aynısını aldım.sorunun çözümünü bulursanız bana da iletir misiniz?

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
grub kısmı uzun sürüyor, bekleyin.
error hatası hakkında bir bilgim yok maalesef.

mogretici

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
yaklaşık 15dk bekledim herhangi bir aksiyon olmadı alt+f2 de tepkisiz

skyhan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Şuan sizinle birebir aynı şeyleri yaşadım hocam Benim de iphone 7 ios 14.3 yaptığınız şeylern aynısını yapıp aldığınız hataların aynısını aldım.sorunun çözümünü bulursanız bana da iletir misiniz?
Şuan flaş disk üzerine ubuntu kurup deneyeceğim hocam linux platformunda olursa size burdan yazarım.

skyhan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Şuan flaş disk üzerine ubuntu kurup deneyeceğim hocam linux platformunda olursa size burdan yazarım.
Windows'un yanına ubuntu kurdum ardından direk checkra1n kurdum ve bağladım hata ise iphone 7 için en son 14.2 desteği var 14.3 yok diyor ayarlardan sürüm seçeneğini kaldırdım denedim sonuç olarak usb error 79 hatası aldım.

Kısaca 14.3 iphone 7 de desteklemiyor ama sitede sanki destekliyor diyenler oldu kafam karıştı.

apagesatana

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Neden böyle söylediniz????
donanımsal bir açık olduğu için sadece x kadar kalcak
Mesaj düzenlendi:

checkn1x 1.1.6 ile güncellendi
bi kaç hatalar vardı
telefonunu görmemesi booting ekranında eski sürüm gostermesi
düzeltilmiş

pay2play

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
donanımsal bir açık olduğu için sadece x kadar kalcak
Mesaj düzenlendi:

checkn1x 1.1.6 ile güncellendi
bi kaç hatalar vardı
telefonunu görmemesi booting ekranında eski sürüm gostermesi
düzeltilmiş
Hocam peki bu sonsuza dek böyle mi kalacak farklı bir jailbreak aracı çıkamaz mı boşa mı aldık 11'i hiç umut yok mu çok moralim bozuldu

TRIKAS

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Hocam iphone x 14.3 destekliyormu
Son kademeye geldim not suported dedi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

apagesatana

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Hocam iphone x 14.3 destekliyormu
Son kademeye geldim not suported dedi

destekliyor fakat checkra1n options dan A11 seçeneği açmanız gerekir

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Hocam yaptım
Ama error getting passcode state hata veriyor

parolanızı kaldırmanız lazım fakat yaptıktan sonra birdaja faceid parola kullanamicaksınız

TRIKAS

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
parolanızı kaldırmanız lazım fakat yaptıktan sonra birdaja faceid parola kullanamicaksınız
Parolayı kaldırmışım zaten aynı hatayı veriyor

keladam

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Grub yazısında kaldı bekliyorum öyle hiç tepki yok alt+f2 de yapıyorum olmuyor çözümü bilen var mı

Tips
Tips
Üst Alt