Neler yeni

checkn1x En Basit ve Hızlı checkra1n Aracı

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
A11 için kısıtlı destek diyor. iPhone 8 Plus cihazım için nasıl Jailbreak yapabilirim ve Stabil olur mu?
Yapabilirsiniz, stabil olmaz. Parolanızı, TouchID'nizi kullanamazsınız.

salihbyk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
hocam ben yaptım hatasız ama cydia gelmedi yada başka birşey

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Hocam A11 için stabil ne zaman çıkar acaba ya çok sürer mi kaldık ios 13’te...
13 te jailbreak yapın kararlı sürüm çıkınca geçersiniz. Ne zaman çıkacağını kimse bilmiyor muhtemelen 2-3 ay sürer diye düşünüyorum

salihbyk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
yok hocam malesef hem aradım hem tekrar tekrar yaptım bır turlu checkra1n aracı gelmıyor

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
yok hocam malesef hem aradım hem tekrar tekrar yaptım bır turlu checkra1n aracı gelmıyor
ios 14.2 de tam çalışmıyor iphone 8 checkrain. ayarlardaki o seçeneği açıp ve cihazdan parolayı kaldırmanız lazım

salihbyk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
ios 14.2 de tam çalışmıyor iphone 8 checkrain. ayarlardaki o seçeneği açıp ve cihazdan parolayı kaldırmanız lazım
herşey kapalı hocam tum hepsını gercekleştırdım yok ılk yukledıgım sanırım yanlış bir jb aracıydı acaba o yuzdenmı gelmıyor boot ekranında checkra1n 0.11 yazmıştı 12 degıl onu kaldırmanın bır yolu varmı ki ? format atmadan

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
herşey kapalı hocam tum hepsını gercekleştırdım yok ılk yukledıgım sanırım yanlış bir jb aracıydı acaba o yuzdenmı gelmıyor boot ekranında checkra1n 0.11 yazmıştı 12 degıl onu kaldırmanın bır yolu varmı ki ? format atmadan
yanlış sürümü kullanıyorsunuz, konudaki linkten tekrar indirin ve kurun açıldıktan sonra checkrain settings kısmından a11 ler için olan seçeneği açın ve jailbreak yapın parolanızı silmeniz gerek jailbreak yaptıktan sonra parola ve touch id çalışmaz

salihbyk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
hocam bende checkra1n aracı gelmedi ama 3u tools dan bakıyorum jailbroken yes diyor ? hatasız checkra1n ger.ekleştirdim cydiayı nasıl yüklerim

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
hocam bende checkra1n aracı gelmedi ama 3u tools dan bakıyorum jailbroken yes diyor ? hatasız checkra1n ger.ekleştirdim cydiayı nasıl yüklerim
Şu anda “Checkra1n Loader” uygulaması masa üstünde varmı yokmu ?

salihbyk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
yoktu hocam ama çözdum geldi yukledim oldu şuan paylaşımlar ve yardımlarınız için elinize sağlık

jazztime

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Çok basit bir jailbreak yöntemi. Elinize sağlık.

Muerte

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
arkadaşlar usb ye rufus ile checkn1x yazdırdığım zaman bilgisayarım bios'a girip usb'yi seçtiğimde kendiliğinden yeniden başlatıyor sistemi. windows 7)) ama normal bi bootra1n yazdırdığım zaman kolaylıkla girebiliyorum biosa. çözümü nedir?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
arkadaşlar usb ye rufus ile checkn1x yazdırdığım zaman bilgisayarım bios'a girip usb'yi seçtiğimde kendiliğinden yeniden başlatıyor sistemi. windows 7)) ama normal bi bootra1n yazdırdığım zaman kolaylıkla girebiliyorum biosa. çözümü nedir?
Rufus yerine Balena programını kullanın ve yönetici olarak çalıştırın programı

miss_lady87

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8
Ben balena ile usb ye programı yazıorum ama sonunda diski bicimlendirmeden kullanamazsınız yazısı cıkıyor bıcımlendıre basıncada dısc korumalı uyarısı alıyorum bıcımlendırmıyor bunu nasıl cozucem acaba ?

kartal180

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Ben balena ile usb ye programı yazıorum ama sonunda diski bicimlendirmeden kullanamazsınız yazısı cıkıyor bıcımlendıre basıncada dısc korumalı uyarısı alıyorum bıcımlendırmıyor bunu nasıl cozucem acaba ?
Yazdıktan sonra veriyorsa bu uyarı PC açık iken tanımıyor bendede ama PC’yi USB den başlattığın zaman PC görüyor sorunsuz biçimlendirmeye gerek yok

miss_lady87

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8
Bu program dısında iphone 8 ios 14.1 e jb yapılmıyormu ?

Son düzenleme:

miss_lady87

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8
Dünden beri uğraşıyorum ama hala jb yapamadım.balena ile usb atıyorum programı ama boot ekranında usb secenegı cıkmıyor.usb ye attıktan sonra pc dede görünmesi gidiyor usb nin.Bu yüzden yapamıyorum jb

Son düzenleme:
Tips
Tips
Üst Alt