Neler yeni

Tweak CarBridge - iOS 13.0 - 16.5

eskjailbreak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Adam iyi sistem yapmış
Daha önce satınalmıştım sorunsuz tekrar kurabildim
Chariz üzerinden satınalabilirsiniz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Dosya123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
Crack sorununu orijinal kullanmayan arkadaşlara sorun arkadaşlar ben orijinal kullandığım için bilgim yok

Dosya123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
Kendi Bluetooth var ama CarPlay olup olmadığını bilmiyorum
CarPlay olmayan sistemde çalışmaz. Sistemin amacı CarPlay’i özelleştirmek, CarPlay olmayan araçlara CarPlay eklemek değil
Mesaj düzenlendi:

9795

Bu hatayı alan arkadaşlar reposundan RocketBootstrap 1.0.7 beta1 kursun

Son düzenleme:

hasanernn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Yukledikten sonra whatsap dan atma sorunu ile karsilasan var mi

aksneo

Aktif Üye
JailbreakTR
Yukledikten sonra whatsap dan atma sorunu ile karsilasan var mi
Whatsapp ile ilgili geliştirici sorunun farkındayım düzeltmeye çalışacağım demiş

hasanernn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Whatsapp ile ilgili geliştirici sorunun farkındayım düzeltmeye çalışacağım demiş

Whatsap sorun veriyor bir muddet sonra cydia donup kaliyor bence ciddi sorunlari var eklentinin
Mesaj düzenlendi:

Sorunun sebebini buldum ngxplay ile ayni anda kurulursa whatsap cokuyor cdiya donuyor ngxplay kaldirip kurdum sorun duzeldi fakat arabanin konsol tuslari calismiyor dokunmatik ekrani olanlar kullanabilir sorunsuz benim aracta olmadi

Son düzenleme:

BRKSNTR

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Az önce aracımda denedim, carplay-cydia-uncover hepsi çöktü.Uncover son versiyonu telefona atıp yeniden JB yaptım. Öğleden sonra deneyip bilgi paylaşırım.
Not: Yandex navigasyon kullanmanızı tavsiye etmiyorum. çöküş sebebi olmuş olabilir.

hasanernn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Az önce aracımda denedim, carplay-cydia-uncover hepsi çöktü.Uncover son versiyonu telefona atıp yeniden JB yaptım. Öğleden sonra deneyip bilgi paylaşırım.
Not: Yandex navigasyon kullanmanızı tavsiye etmiyorum. çöküş sebebi olmuş olabilir.

Hocam bende her tulu denedim sorun yok gibi gorunuyor sonra tekrardan whatsap yada cydia cokuyor.

Jb yapma sebebim bunu kullanmak ama olmamis bence ios 12 icin

by.erkans

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar bana sadece iPhone’umda CarPlay olsun istiyorum Spotify büyükçe kullanabilmek adına yükleyebilceğim crack sağlam repo varmı? Yada Carplay ile aynı iş yapan başka bi tweak de olabilir

eskjailbreak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Whatsapp un çöktü resmen

Dosya123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
Hocam bende her tulu denedim sorun yok gibi gorunuyor sonra tekrardan whatsap yada cydia cokuyor.

Jb yapma sebebim bunu kullanmak ama olmamis bence ios 12 icin
CarBridge iOS 12 için ilk sürüm çıktı. Hatalar birkaç güncelleme ile tek tek giderilir

aksneo

Aktif Üye
JailbreakTR
Ngxplay i kullanırken bunu da bekliyordum, bakalım hangisi benim araç için daha kullanışlı olacaktı.
Portal olayı ile ekran yansıması güzel ama ngxplay deki volume+- olayı daha kullanışlı.
Bir de bunu yüklerken yanında bir sürü bişey daha yüklüyorsun ngxplay de ise sadece kendisi yükleniyor.
Bizim gibi joystikli araçlar için en kullanışlısı şimdilik ngxplay gibi duruyor.

eskjailbreak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Bugün UnCover i kaldırıp tweakleri tekrar kurdum
Whatsapp sorunu halloldu gibi

Uncover ın bu imkanıda çok güzel

hansebahattin

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
bende bugun kurdum denedim.mukemmel... ngxplay de kendi kendine dokunmatik ekran calismiyordu, carbridge de bu problem yok. ustelik goruntu daha bir guzel akiyor. Bu arada tv+, youtube gibi uygulamarda yatay ekran yapmayi unutmayin. daha iyi gozukuyor

eskjailbreak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Bugün UnCover i kaldırıp tweakleri tekrar kurdum
Whatsapp sorunu halloldu gibi

Uncover ın bu imkanıda çok güzel

Whatsapp da sorun devam ediyor
Komple Jb kaldırıp kurmakta işe yaramadı

Çözümü bilen varmı?

turkerr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus

Çözümü bilen varmı?

bende de aynı sorun şu an devam ediyor. çözüm olarak ne yapabiliriz? silip update gelmesini bekleyeyim mi?

hansebahattin

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8

Çözümü bilen varmı?

bende iki gundur ugrasiyorum ayni problemle. oncellikle watusi kurulu olmasin. sonra mevcut uncoveri silin ve en son surum olqn beta43’u kurup yeniden jailbreak yapin. suan icin sorun yok gibi gozukuyor ama sonrasinda ne olur bilmiyorum

hansebahattin

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
carbridge yada ngxplay kullanan arkadaslar, temiz jailbreakden sonra sadece bu uygulamalardan birini kurup beklemek lazim. cunku baska tweak kurulduktan sonra bazi tweakler ile cakisiyor ve telefon sacmaliyor. benim karsilastigim sikintilar; whatssapp atma, instagram ve mesajlarda bildirimleri okumama ragmen bildirim isaretlerinin kaybolmamasi.

ozellikle appcake kurulumu yapmayin. appcake sonrasi carbiridge ve ngxplay sapitiyor

aras598gs

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar bu gün tele jb yaptım carbridge yükledim ama ne icon olarak nede ayarlarda gözükmüyor cydia da baktığımda uygulama kurulu gösteriyor araçın içinde tekrar kurdum yükledim bir türlü göstermiyor bunun sebebi nedir sitenin reposundan yükledim ios 12.1.2

eskjailbreak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
43 şimdilik iyi gidiyor

mazotanzarot

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Selamlar. Ben de 8 plus 12.0.1 sürümüne sadece bu tweak için jb yapacağım. Telefon henüz elime geçmediği için uğraşamıyorum. Yaşanan sorunları Twitter üzerinden geliştiriciye yazdığınızda kendisi mütevazi bir şekilde geri dönüş yapıyor. Onun dışında yine geri dönüşleri forumdan takip ediyorum. Yaşanan sorunları ve çözümleri aktarırsanız çok sevinirim.

Ben hali hazırda 11.4.1 üzerinde kullanıyorum carbridge. Soru ya da sorun olursa elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

İyi forumlar herkese.

Tips
Tips
Üst Alt