Neler yeni

Tweak CarBridge - iOS 13.0 - 16.5

eskjailbreak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Yandex.Navi ile müzik uygulamaları çalışmasında sorunlar çakışmalar vardı giderilmiş gibi geldi.
Google Maps ta zaman zaman rota ekranı aşırı daralıp başlıklar büyüyor bu sanırım yazılım kaynaklı başka yaşıyan varmı bilmiyorum
Deneme sonuçlarınızı bu şekilde yazabilirseniz genel problemler hakkında hepimiz Bilgi sahibi oluruz

endotown

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar repodan tweeki yüklüyorum telefonda gözükmüyor. Nasıl iş anlayamadım yardımcı olurmusunuz

endotown

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Kusura bakmayın ben daha önce hiç jailbreak yapmadım telefona. Bu ilk deneyimim. Tweek ayarları neresi onuda bilmiyorum

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Kusura bakmayın ben daha önce hiç jailbreak yapmadım telefona. Bu ilk deneyimim. Tweek ayarları neresi onuda bilmiyorum
Anladım, ayarlarda aşağıya doğru inin orada görmeniz gerekiyor.

endotown

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
En alta iniyorum hiç birşey gözükmüyor. image.jpg

Ama bakın yüklü
Mesaj düzenlendi:

Ne yapmalıyım yardım edermisiniz
Mesaj düzenlendi:

Telefon yazılım 11.2.6 onunla alakası olabilirmi

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

gkhn06

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhaba bende ips 10.2.1 kurulu carbridge lendi sayfasında destekliyor gözüküyor ancak ben yükleme yaptığımda error veriyor. Sizde ios 11 den itibaren yazmışsınız. Acaba orjinal sayfalarındakini satın alsam çalışırmı

gonenct

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Beyler selam, son versiyon 1.0.2 yi yukledim jbtr repo' dan ama Yandex' te uyari cikti, calinti carbridge yazilimi vs. vs. versiyon 1 ' e geri dondum.

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Beyler selam, son versiyon 1.0.2 yi yukledim jbtr repo' dan ama Yandex' te uyari cikti, calinti carbridge yazilimi vs. vs. versiyon 1 ' e geri dondum.
Sadece yandex uygulamasında mı yapıyor bunu

werty

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Sadece yandex uygulamasında mı yapıyor bunu
Fizy uygulamasını açtığınızda da aynı uyarı çıkıyor. Telefon ekranında "OK" ve "Purchase" seçenekleri çıkıyor. OK yazısına tıklayarak kullanmaya devam edebiliyorsunuz

Dosya123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
Merhaba bende ips 10.2.1 kurulu carbridge lendi sayfasında destekliyor gözüküyor ancak ben yükleme yaptığımda error veriyor. Sizde ios 11 den itibaren yazmışsınız. Acaba orjinal sayfalarındakini satın alsam çalışırmı
iOS 10 için sanırım repomuzdaki uygun değil. Sana iOS 10 için özelden verdiğim repodakini kur

sekoco

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
iOS 10 için sanırım repomuzdaki uygun değil. Sana iOS 10 için özelden verdiğim repodakini kur
Merhaba. IOS 10.3.3 Iphone 6 için son sürüm güncelleme yükleme sırasında hata mesajları çıkıyor ve yüklenmiyor. Başka yerden yükleniyorsa bilgi verebilir misiniz?
Mesaj düzenlendi:

IMG_0001[1].PNGIMG_0002[1].PNG

Son düzenleme:

gkhn06

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
sürüm düşür 9 sürümünü kur ben öyle yaptım oldu

sekoco

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
sürüm düşür 9 sürümünü kur ben öyle yaptım oldu
O şekilde deniyorum zaten de. Yeni sürüm belki daha iyidir diye düşündüm. Birde sürekli yeni sürüm yükle diye mesaj çıkıyor. Teşekkürler.

gonenct

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
O şekilde deniyorum zaten de. Yeni sürüm belki daha iyidir diye düşündüm. Birde sürekli yeni sürüm yükle diye mesaj çıkıyor. Teşekkürler.
Evet, bu yeni surum yukle mesajını yok etmenin yolu yok mudur surekli soruyor ?

DUMAN

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
bende de güncellemeden sonra youtube vs uygulamalarda çalıntı lütfen satın al diye uyarı çıkıyor ?
ok dediğimde ise çalışmaya devam etmiyor youtube çözüm önerisi olan

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Değerli arkadaşlar bu sşstemi birçok araçta denedim başarılı olamadım. Audi, mondeo vs.. Sistemi çalışan bir arkadaş bu işi kaydetse de nasıl olduğunu görsek. Teşekkürler.

Dosya123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
Değerli arkadaşlar bu sşstemi birçok araçta denedim başarılı olamadım. Audi, mondeo vs.. Sistemi çalışan bir arkadaş bu işi kaydetse de nasıl olduğunu görsek. Teşekkürler.
İlk sayfaya git video var passat araç çok akıcı çalışıyor. Keza bende de öyle astra K kullanıyorum

Tips
Tips
Üst Alt